Cracovia - Arka Gdynia 3:1. David Skhirtladze ratował honor

24 sierpnia 2019 (artykuł sprzed 4 lat)

Davit Skhirtladze po raz czwarty w tym sezonie wszedł z ławki, ale w Krakowie dostał więcej minut niż w trzech poprzednich występach razem wziętych i strzelił debiutanckiego gola w ekstraklasie. Davit Skhirtladze po raz czwarty w tym sezonie wszedł z ławki, ale w Krakowie dostał więcej minut niż w trzech poprzednich występach razem wziętych i strzelił debiutanckiego gola w ekstraklasie.

Arka Gdynia przegrała na wyjeździe z Cracovią 1:3 (0:2). Gola do szatni żółto-niebiescy dostali po kontrowersyjnym rzucie karnym, ale nie ulega wątpliwości, że tego dnia byli drużyną zdecydowanie słabszą. Honorowego gola dopiero w doliczonym czasie gry zdobył David Skhirtladze. Dla Gruzina to pierwsze trafienie w ekstraklasie. Natomiast nadal nie może się wstrzelić w bramkę Fabian Serrarens. Holender na boisku spędził ponad 400 minut, ale nie oddał jeszcze celnego strzału. W Krakowie również przestrzelił w dogodnej sytuacji.

Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone

40 Pesković - 2 Rapa, 34 Dytiatjew, 85 Jablonsky, 87 Ferraresso - 8 Dimun - 4 Hanca, 6 Lusiusz, 10 van Amersfoort - 21 Lopes - 26 Piszczek
Sędziowie: Gil (Lublin) oraz Sapela, Zbytniewski
Widzów: 7341
1 Steinbors - 21 Olczyk, 3 Maghoma, 26 Danch, 6 Helstrup - 16 Deja, 14 Nalepa - 35 Młyński, 27 Budziński, 7 Jankowski - 91 Serrarens
  • 69' 26 Piszczek Zmiany 29 Cecarić
  • 80' 6 Lusiusz Zmiany 97 Pik
  • 88' 21 Lopes Zmiany 9 Rubio
Zmiany Zmiany
  • 46' 27 Budziński Zmiany 9 Skhirtladze
  • 64' 35 Młyński Zmiany 31 Łoś
  • 79' 91 Serrarens Zmiany 11 Siemaszko
  • 30' Lopes
  • 45+3 Hanca karny
  • 89' van Amersfoort
Bramki Bramki
  • 90+3 Skhirtladze
Kartki Kartki
  • 26' Olczyk
  • 51' Danch

remis z Lechem dodał nowego impulsu Arce. Piłkarze są przekonani, że lada chwila odbiją się od dna ligowego na dobre

Kamil Antonik: Więcej wiary w siebie. Przeczytaj, jakie podteksty będą meczu w Krakowie

trener Zieliński postanowił postawić na tę samą "11" co przed tygodniem

Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0. Wystaw oceny piłkarzom i trenerowi oraz zobacz galerię foto, video, relację

trener Zieliński nie popadł w zachwyt po meczu z Lechem i martwi go nadal sytuacja w tabeli

Jacek Zieliński: Ostatni wagon, strefa ciszy w pendolino. Przeczytaj inne wypowiedzi po meczu Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0

w meczowej "20" po raz pierwszy Hiszpan Samanes
ławka rezerwowych Arki: 87 Staniszewski, 9 Skhirtladze, 11 Siemaszko, 17 Marciniak, 18 Antonik, 19 Samanes, 22 Busuladzić, 23 Marić, 31 Łoś
Cracovia w ostatniej kolejce przegrała we Wrocławiu ze Śląskiem 1:2. W porównaniu z tamtym meczem w "11" dwie zmiany w tym jedna wymuszona. Za pauzującego za kartki Gola gra Dimun (Cracovia), a ponadto Piszczek (Cracovia) zastąpił Wdowiaka
ławka rezerwowych Cracovii: 31 Hrosso, 9 Rubio, 11 Wdowiak, 20 Datković, Rakoczy, 29 Ceracić, 39 Helik, 97 Pik
przed meczem pożegnanie w roli piłkarzy Cracovii: Budzińskiego (ARKA Gdynia) i Dąbrowskiego
poza Budziński (ARKA Gdynia) z obecnych piłkarzy Arki w Cracovii grali Deja (ARKA Gdynia) i Marciniak, a trenerem "Pasów" przez ponad 2 lata był Jacek Zieliński, obecny szkoleniowiec żółto-niebieskich
piłkarze wychodzą na prezentację. Arka żółte koszulki, niebieskie spodenki. Cracovia biało-czerwone, pasiaste koszulki oraz białe spodenki
kapitanem Arki Nalepa (ARKA Gdynia). Losuje strony boiska przed mecze ze swoim odpowiednikiem Cracovii - Dytiatjewem
w Cracovii gra Portugalczyk Lopes (Cracovia), o którego Arka bezskutecznie zabiegała w tym roku zimą i latem

Przeczytaj o zakusach Arki na Lopesa

1'
od środka mecz rozpoczęła Cracovia
1'
pierwszy atak gospodarzy zakończony po odgwizdaniu spalonego Dytiatjewa (Cracovia)
2'
na trybunach mecz przyjaźni
4'
po dośrodkowaniu z wolnego Nalepy (ARKA Gdynia) piłkę głową zgrywał Danch (ARKA Gdynia). Prosto w ręce Peskovicia (Cracovia)
5'
spokojny początek z obu stron. Na razie w polu karnym rywali drużyny gościły raz, gdy mogły dośrodkować z rzutu wolnego
7'
Dimun (Cracovia) uderzył celnie z dystansu. Piłka skierowana lekko w środek bramki nie mogła zaskoczyć Steinborsa (ARKA Gdynia)
8'
pierwszy rzut rożny dla gospodarzy
8'
złe dośrodkowanie z narożnika boiska Cracovii. Hanca (Cracovia) nie zdołał wrzucić dalej niż do piłkarza stojącego na wysokości pierwszego słupka
10'
Dytiatjew (Cracovia) nie miał sentymentu dla byłego kolegi i ostro wszedł w nogi Budzińskiego (ARKA Gdynia). Kapitan gospodarzy tłumaczy się, że został pchnięty przez Serrarensa
12'
Młyński (ARKA Gdynia) faulowany przez Dytiatjewa (Cracovia) na wysokości pola karnego
13'
Nalepa (ARKA Gdynia) z rzutu wolnego uderzył nad murem. Próbował umieścić piłkę pod poprzeczką, ale skierował ją w środek bramki i Pesković (Cracovia) wybił piłkę nad bramką
13'
po dośrodkowaniu z narożnika boiska Nalepy (ARKA Gdynia) piłkę głową zgrał Jankowski (ARKA Gdynia), ale nikt do niej nie doszedł. Od bramki wznowi grę Pesković (Cracovia)
15'
piłkarze nie oszczędzają swoich nóg. Już po 4 faule z obu stron
15'
niecelne uderzenie z dystansu Nalepy (ARKA Gdynia)
18'
słabe tempo meczu, mało spięć podbramkowych
18'
Maghoma (ARKA Gdynia) przejął prostopadłe podanie Lusiusza (Cracovia), które było adresowane do Piszczka
20'
Hanca (Cracovia) dośrodkował w pole karne Arki, ale Maghoma (ARKA Gdynia) bez zastanowienia wykopnął piłkę w aut
20'
Helstrup (ARKA Gdynia) wybił piłkę, którą w "16" Arki z autu wrzucił Dytiatjew (Cracovia)
21'
Rapa (Cracovia) wbiegł z piłką w "16" Arki, ale strzelił wysoko nad poprzeczką
22'
Hanca (Cracovia) znów źle dośrodkował
23'
van Amersfoort (Cracovia) miał kłopoty z opanowaniem piłki, którą wrzucił Hanca (Cracovia). Ostatecznie zdołał oddać strzał, ale za słaby, by Steinbors (ARKA Gdynia) miał kłopoty
24'
Cracovia na razie preferuje grę prawą stroną, czyli tam gdzie grają Jankowski (ARKA Gdynia) i Helstrup (ARKA Gdynia)
25'
Piszczek (Cracovia) nie dał rady dojść do dośrodkowania i piłkę przejął Steinbors (ARKA Gdynia)
26'
Żółtą kartką został ukarany Olczyk (ARKA Gdynia), który faulował Ferraresso
kontuzja
26'
Ferraresso (Cracovia) potrzebuje pomocy medycznej. Sędzia zgadza się, by masażyści weszli na boisko, choć faul był tuż przy linii bocznej boiska
kontuzja
27'
pomocy medycznej potrzebuje też Budziński (ARKA Gdynia)
27'
reszta piłkarzy korzysta z przerwy, by uzupełnić płyny. Dziś w Krakowie gorąco. Około 25 stopni Celsjusza.
28'
słaby strzał głową Piszczka
30'
[1:0] Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Lopes. Po dośrodkowaniu van Amersfoorta z prawego skrzydła Portugalczyk wbiegł w "16", przyjął piłkę, położył na ziemi pilnującego go Olczyka i z 11. metra pokonał Steinborsa
31'
przypomnijmy, że o Lopesa (Cracovia) zabiegała Arka już zimą, gdy był napastnikiem Boavisty, ale ostatecznie napastnika pozyskała latem Cracovia. To już jego 3. gol w tym sezonie
35'
Arka nie potrafi ruszyć do zdecydowanego ataku
36'
Olczyk (ARKA Gdynia) teraz dobrze. Głową wybił piłkę po dośrodkowaniu Hanki
38'
Serrarens (ARKA Gdynia) faulowany około 30 metrów na wprost bramki Cracovii. Okazja do bezpośredniego uderzenia dla Deji (ARKA Gdynia)
39'
Nalepa (ARKA Gdynia) i Olczyk (ARKA Gdynia) krótko zagrali z rzutu wolnego. Deja (ARKA Gdynia) mocno uderzył po ziemi, ale piłka przeszła kilka metrów obok słupka
41'
Arka z gry nadal bez celnego strzału. Jedyne uderzenie w światło bramki miało miejsce po uderzeniu Nalepy (ARKA Gdynia) z wolnego
42'
Cracovia najwyraźniej o tym zapomniała, bo zaczęła "gonić" Arkę pod względem liczy fauli. Na razie "przegrywa" w tej statystyce 7:10
43'
po wrzutce z rzutu wolnego Nalepy (ARKA Gdynia) do piłki próbowali dojść Jankowski (ARKA Gdynia) i Danch (ARKA Gdynia), ale nie utrzymali futbolówki w boisku
44'
Steinbors (ARKA Gdynia) odważnie rzucił się do piłki zgrywanej głową przez van Amersfoorta (Cracovia) po dośrodkowaniu Hanki. Bramkarza faulował Jablonsky (Cracovia)
45'
minuta doliczona do pierwszej połowy
45+1
sędzia dyktuje rzut karny dla Cracovii
45+1
po wrzucie z autu w pole karne Dytiatjewa (Cracovia) sędzia uznał, że Jablonsky'ego (Cracovia) faulował Deja (ARKA Gdynia). warto jednak tę sytuację przeanalizować przez VAR, bo jest kontrowersja
45+2
sędzia rozmawia ze Steinborsem (ARKA Gdynia) i najwyraźniej nasłuchuje, co podpowiedzą mu koledzy z VAR
45+3
decyzja o rzucie karnym podtrzymana
45+3
[2:0] Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Hanca z rzutu karnego. Rumun uderzył mocno po ziemi w lewy róg bramki Steinborsa. Mimo że Pavels tam się rzucił, to nie zdołał wybić piłki
45+4
Sędzia pozwolił, by wznowić grę, choć już 4. doliczona minuta, a miała być dodana tylko jedna
45+4
Koniec pierwszej połowy. Arka przegrywa na wyjeździe z Cracovią 0:2
Nic nie zostało z Arki sprzed tygodnia. W grze gdynian nie ma pasji, nieustępliwości i zadziorności z meczu z Lechem. Żółto-niebiescy grają wolno i bez pomysłu pod bramką przeciwnika. Jak juz atakują to środkiem boiska. Praktycznie nie było akcji ze skrzydeł.
Do czasu, gdy podobnie prezentowała się Cracovia, z boisko wiało nudą. Ale "Pasy" mają Lopesa (Cracovia), na którego gażę Arka nie wyłożyła pieniędzy. Portugalczyk potrafił strzelić gola, choć był pod opieką Olczyka (ARKA Gdynia). Przed zejściem do szatni gdynianie stracili drugiego gola po rzucie karnym podyktowanym w dość kontrowersyjnych okolicznościach.
W przerwie w szatni Arki musi dojść do "wstrząsu" i zapewne zmian personalnych, by w tym meczu goście mogli powalczyć o coś więcej niż tylko jak najniższą porażkę.
trener Zieliński i kierownik Bednarczyk dyskutują z sędziami. Pewnie chodzi o rzut karny z końcówki pierwszej połowy, ale wynik nie ulegnie zmianie
46'
ARKA Gdynia przeprowadza w przerwie zmianę. Boisko opuszcza Budziński, w jego miejsce wchodzi Skhirtladze.
46'
drugą połowę rozpoczęła Arka
46'
Gruzin dotychczas wystąpił w ekstraklasie 3 razy, ale łącznie grał 19 minut
50'
słaby początek drugiej połowy z obu stron
50'
Cracovia najwyraźniej już ma zamiar bronić się na własnej połowie i szukać szansy na kontrę
51'
Żółtą kartką został ukarany Danch (ARKA Gdynia) po faulu na Piszczku
51'
po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Hanki Steinbors (ARKA Gdynia) zderzył się z Deją (ARKA Gdynia). Bramkarz Arki był faulowany przez Jablonsky'ego
kontuzja
51'
Steinbors (ARKA Gdynia) potrzebuje pomocy medycznej. Bramkarz trzyma się za brzuch
53'
Steinbors (ARKA Gdynia) może kontynuować grę
53'
bardzo dobra obrona Steinborsa (ARKA Gdynia) po strzale z dystansu van Amersfoorta (Cracovia)
54'
niecelny strzał Piszczka po podaniu Hanki
55'
Dytiatjew (Cracovia) wybił piłkę po dośrodkowaniu Olczyka (ARKA Gdynia)
55'
Arka musi ożywić grę na skrzydłach, jeśli chce w tym meczu zagrozić rywalom. Dotychczas boki boiska rzadko wykorzystywane przez żółto-niebieskich
kontuzja
56'
pomocy medycznej potrzebuje Młyński (ARKA Gdynia)
57'
Młyński (ARKA Gdynia) może kontynuować grę
58'
"Arka Gdynia" - głośne skandowanie z trybun
58'
jak na mecz przyjaźni przystało doping jest dziś dla obu drużyn
60'
Deja (ARKA Gdynia) stracił piłkę przed własnym polem karnym. Na szczęście dla Arki Piszczek (Cracovia) kopnął piłkę wysoko nad bramką
61'
po zablokowanym strzale Rapy (Cracovia) piłka spadła pod nogi van Amersfoorta (Cracovia). Holender z 10. metra od bramki skiksował
62'
Skhirtladze (ARKA Gdynia) faulowany ponad 30 metrów od bramki Cracovii. Na strzał za daleko, ale można dośrodkować w "16"
62'
Danch (ARKA Gdynia) zgrał piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Nalepy (ARKA Gdynia). Jednak Maghoma (ARKA Gdynia) został zablokowany i piłkę przejął Pesković (Cracovia)
64'
na spalonym Skhirtladze (ARKA Gdynia)
64'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę na pozycji młodzieżowca. Boisko opuszcza Młyński, w jego miejsce wchodzi Łoś.
64'
Łoś (ARKA Gdynia) w dwóch poprzednich sezonach zaliczał po 2 mecze w ekstraklasie. W bieżących rozgrywkach gra po raz pierwszy
65'
Arka przejęła po przerwie inicjatywę w posiadaniu piłki (53:47), ale w najważniejszych statystykach nadal bez zmian. Bez gola, a nadal jedynym celny strzałem ten Nalepy (ARKA Gdynia) z wolnego z 13. minuty
67'
wreszcie ładna, kombinacyjna akcja Arki. Helstrup (ARKA Gdynia) podał przed pole karne do Skhirtladze (ARKA Gdynia). Gruzin odegrał z pierwszej piłki w "16" do Serrarensa (ARKA Gdynia), ale Holender fatalnie spudłował w sytuacji, która powinna zakończyć się golem
69'
Cracovia przeprowadza pierwszą zmianę. Boisko opuszcza Piszczek, w jego miejsce wchodzi Cecarić.
70'
zmiana ustawienie w ofensywie Cracovii. Lopes (Cracovia) przeszedł do ataku, Hanca (Cracovia) na lewe skrzydło, gdyż Cecarić (Cracovia) skierował się na prawy bok pomocy
71'
Steinbors (ARKA Gdynia) broni po strzale głową Lopesa (Cracovia). Portugalczyk celnie uderzył, mimo że piłkę miał dość wysoko, gdyż po dośrodkowanie Rapy (Cracovia) odbiła się od nogi Helstrupa (ARKA Gdynia)
73'
Jablonsky (Cracovia) zablokował Łosia. Dopiero drugi rzut rożny w tym meczu dla Arki
73'
bez zagrożenia dla Cracovii po dośrodkowaniu z narożnika boiska Nalepy (ARKA Gdynia)
74'
Cecarić (Cracovia) celnym strzałem skończył kontrę Cracovii. Steinbors (ARKA Gdynia) pewnie złapał piłkę
75'
rzut rożny dla Cracovii
76'
a po chwili jeszcze jeden po interwencji Helstrupa (ARKA Gdynia)
76'
Oficjalna frekwencja 7341 kibiców
76'
po dośrodkowaniu z narożnika boiska Hanki Arka wyszła z kontrą. Strzał Łosia został zablokowany. Teraz korner dla gdynian
77'
bez zagrożenia dla gospodarzy po dośrodkowaniu z narożnika boiska Nalepy (ARKA Gdynia)
78'
Danch (ARKA Gdynia) faulowany na wysokości pola karnego gospodarzy
78'
van Amersfoort (Cracovia) wybił piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Olczyka (ARKA Gdynia)
79'
ARKA Gdynia przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Serrarens, w jego miejsce wchodzi Siemaszko.
79'
Steinbors (ARKA Gdynia) ratuje Arkę od straty gola. Van Amersfoort (Cracovia) wyłożył piłkę do Lopesa (Cracovia), którego strzał obronił Pavels
80'
niecelne uderzenie van Amersfoorta (Cracovia)
80'
Cracovia przeprowadza drugą zmianę. Boisko opuszcza Lusiusz, w jego miejsce wchodzi Pik.
82'
Maghoma (ARKA Gdynia) próbował wyręczyć pomocników w rozegraniu piłki, ale podał w... aut
83'
znów podanie Arki w aut. Siemaszko (ARKA Gdynia) nie biegł nawet do piłki, bo widział, że jest na spalonym
87'
Arka nadal nie potrafi zagrozić rywalom. Czyżby zanosiło się na trzeci wyjazdowy mecz i trzecią porażkę 0:2?
88'
Cracovia przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Lopes, w jego miejsce wchodzi Rubio.
88'
zablokowany strzał Rubio (Cracovia)
89'
[3:0] Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki van Amersfoort. Holender niezbyt czysto, tyłem głowy uderzył piłkę, ale wpadła ona do siatki. Asystę zaliczył dośrodkowujący Rapa
90'
4 minuty doliczone
90+2
w doliczonym czasie gry Cracovia utrzymuje się przy piłce, pokazuje, że rządzi niepodzielnie w tym spotkaniu
90+3
[3:1] ARKA Gdynia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Skhirtladze. Gruzin wykorzystał błąd Dytiatjewa, który przepuścił piłkę, a następnie "zakręcił" kapitanem Cracovii w polu karnym i mocno strzelił pod poprzeczkę
90+4
Koniec meczu. Arka przegrała z Cracovią 1:3
Arka zasłużenie przegrała w Krakowie. Oby ładny, honorowy gol Skhirtladze (ARKA Gdynia) nie zaciemnił obrazu całego występu żółto-niebieskich przeciwko Cracovii i nie odwiódł od wyciągnięcie adekwatnych do tego co widzieliśmy wniosków.
Poza trafieniem Gruzina goście wypracowali tylko jedną dogodną okazję na gola. Fatalnie przestrzelił Serrarens (ARKA Gdynia). Holender jak na napastnika ma wyjątkowo kiepskie statystyki. Odkąd pojawił się w ekstraklasie, nie oddał jeszcze celnego strzału!
W grze Arki w Krakowie w ofensywie brakowało szybkości, dynamiki, ataków skrzydłami. Nie było też tego zęba i determinacji w destrukcji, którą drużyna pokazała przed tygodniem z Lechem.
Cracovia dominowała. Oddała aż 10 celnych strzałów. Hanca (Cracovia), van Amersfoort (Cracovia), czy Lopes (Cracovia) byli często nieuchwytni dla piłkarzy Arki. Znów musiał wykazać się Steinbors (ARKA Gdynia), ale trzykrotnie i on był bezradny.

Wyniki 6 kolejki

• LECHIA GDAŃSK - Śląsk Wrocław 1:1 (0:1)
  • Cracovia - ARKA GDYNIA 3:1 (2:0)
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 3:2 (2:1)
  • Raków Częstochowa - Lech Poznań 2:3 (0:2)
  • Górnik Zabrze - Korona Kielce 3:0 (2:0)
  • ŁKS Łódź - Legia Warszawa 2:3 (1:0)
  • Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 0:3 (0:1)
  • Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1:2 (1:1)

Opinie (208) ponad 20 zablokowanych

• Jaka jest różnica w wydawaniu pieniędzy na tani alkohol a na mecze Arki? (6)

To pierwsze przynajmniej działa...

• 140 3

• Gratulacje dla arki

• 17 0

• jaki z ciebie kibic ? (1)

sukces ma wielu ojców a porażka zawsze jest sierotą.

• 4 9

• Rozum mi podpowiada że nie warto płacić 2 dych za oglądanie klubu bez perspektyw :)

Chyba że derby bo wtedy chociaż coś się dzieje

• 13 1

• Areczka

Tonie i nic tego już nie zmieni

• 14 1

• A nie mówiłem (pisałem)

90 straconych bramek na 90-lecie klubu. Jeszcze tylko 79.

• 6 1

• Bilans bramkowy 2:11

Piłkarskie delicje!

• 6 0

• Że Na Da (4)

Punktując w takim tempie to po 30. kolejkach Arka uciuła imponujący bilans 10 pkt zdobytych (czyli 80 straconych). Mega wynik mega ekipy w mega lidze, nic tylko pogratulować działaczom, głupota ma nawet pewien urok, ignorancja niestety już nie. Pora się chyba pożegnać z królem recyclingu, zanim Gdynia podzieli los Bytomia, Chorzowa czy Katowic.

• 131 0

• Tu jest dużo racji a czas ucieka

• 18 0

• Zróbcie zrzutkę i odkupcie od MB Arkę.

Wtedy będziecie mieli coś do powiedzenia.

• 12 8

• Nie tylko Arka

Cała ta liga to żenada , zero umiejętności i chęci do gry bo po co jak za przewracanie się na boisku i kopanie po nogach i tak wpadnie zawsze kilkadziesiąt tysięcy do kieszeni bez względu czy na stadionie siedzi 50 tys widzów czy też 1000 jak wszystko dofinansowywane przez samorządy czyli nasze podatników pieniądze

• 12 2

• stanley

Dla mnie prawdziwa Arka skończyła się wtedy,kiedy prawdziwi piłkarze tego klubu grali na stadionie przy Ejsmonda.Dziś zbieranina "wszelkiego piłkarskiego odpadu z różnych stron świata" grając w żółto-niebieskich barwach przynosi tylko wstyd miastu.Podpisuję się pod tą opinią zatytułowaną"Że Na Da",bo inaczej nie da się tego określić.

• 4 2

• napisałoby się coś, ale (2)

STOP Hejt! nie pozwala

• 89 0

• Od nowego sezonu (1)

cała Gdynia na Lechię. Szkoda, że Arka zmierza w niebyt, ale zjednoczmy się z Lechią

• 47 5

• Po meczu podgrzewana picca z biedry z siostrzyczkami z krakowji. (1)

• 13 5

• Potem gulniem po tysiaku

całusy i do domu.

• 12 2

• Bojkot (4)

Nie idziemy na nastepny mecz.Nie damy z siebie robic i**otow!!!Nie ma ambicji,nie ma dopingu.wyp...kopacze