Czarni (Czarne?) Sosnowiec - TKKF Checz 11:0

13 maja 2002 (artykuł sprzed 22 lat)
Futbolistki TKKF Checz Gdynia zostały rozgromione w Sosnowcu. Trener Krzysztof Własny nie spodziewał się, że jego dobra passa w ekstraklasie (trzy mecze bez porażki) zostanie przerwana tak brutalnie. Czarni wygrali aż 11:0 (5:0). Beacie Mociak w pierwszej połowie wystarczyło 10 minut, aby popisać się klasycznym hat-trickiem i podwyższyć rezultat z 2:0 na 5:0.

- Właściwie nie mieliśmy żadnej okazji do strzelenia gola. Graliśmy bez drugiej linii, dziewczyny były dziwnie wystraszone, od początku grały do tyłu - ocenia Grzegorz Lewicki, kierownik Checzy.

CHECZ: Gralewska - Miłosz, Milewska, Walaszkowska, Bazydło (69 Narloch), Samp, Nowacka, Woszczyna, Dorosławska (69 Rybak), Stachowska, Piotrowska.

Pozostałe wyniki 15. kolejki: Stlion Gorzów - Medyk Konin 1:5, Warta Poznań - AZS Wrocław 2:1, Zryw Książki - Savena Warszawa 3:1, RKP Rybnik - Rolnik Biedrzychowice 5:0.

1. AZS 15 42 78:10
2. Czarni 15 37 84:11
3. Warta 15 34 43:28
4. Stilon 15 29 44:30
5. Medyk 15 26 44:26
6. Zryw 15 19 22:24
7. Checz 15 14 30:49
8. Savena 15 9 11:45