Czwarty remis w szóstym meczu

27 sierpnia 2011 (artykuł sprzed 12 lat)

Energa Bałtyk Gdynia

Najnowszy artykuł o klubie Energa Bałtyk Gdynia Wysokie zwycięstwo TLG. Energa Bałtyk lepszy od Arki. Jaguar stracił lidera

Piłkarze Bałtyku znów nie zainkasowali pełnej puli w grupie zachodniej II ligi. Gdynianie u siebie zakończyli mecz z beniaminkiem - Chrobrym Głogów wynikiem 0:0. To już czwarty remis biało-niebieskich w szóstym spotkaniu o punkty w tym sezonie

.

BAŁTYK: Matysiak - Musuła, Benkowski, Król, Filipiak - Lemanek (85 Lemanek), Jędryka, Dettlaff (56 Hirsz), Manelski (64 Noga) - Kudyba, Włodarczyk

Tylko na jedną zmianę zdecydował się Adam Topolski w porównaniu z przegranym debiutem przed tygodniem. Od pierwszej minuty zagrał Michał Benkowski, a nawet na ławce nie starczyło miejsca dla Sławomira Ziemaka, który ma opuścić klub. Było ponadto kilka roszad w ustawieniu. Szkoleniowiec próbuje "wycisnąć" jak najwięcej z obecnego składu, bo mimo obietnic nie dostanie na przykład Damiana Nawrocika.

Wynik mógł otworzyć Piotr Włodarczyk, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił obok bramki. Przed przerwą napastnik próbował jeszcze zdobyć gola strzałem głową. Jednak po dobrym dośrodkowaniu Dominika Lemanka były reprezentant Polski posłał piłkę nad poprzeczką. Tuż przed przerwą blisko bramki do szatni byli z kolei goście.

Po zmianie stron biało-niebiescy najbliżej gola byli w 80. minucie, ale nie potrafili wepchnąć piłki do siatki w zamieszaniu, które powstało w polu karnym gości.

Tym samym znów nie było kompletu punktów dla gospodarzy, a drugi beniaminek (po Energetyku Rybnik) uzyskał na Narodowym Stadionie Rugby podział punktów. Bałtyk zaczyna się specjalizować w remisach. W lidze zanotował taki wynik po raz czwarty, a pamiętamy, że w Pucharze Polski w Morągu też był remis po dogrywce, a gdynian z tych rozgrywek wyrzuciły dopiero karne.

Pozostałe wyniki 6. kolejki:
Nielba Wągrowiec - Raków Częstochowa 0:0, MKS Kluczbork - Calisia 0:1 (0:0), Tur Turek - Energetyk ROW Rybnik 0:0, Ruch Zdzieszowice - Elana Toruń 1:0 (1:0), Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1:3 (1:1), Jarota Jarocin - Bytovia 1:2 (1:1), Chojniczanka - Górnik Wałbrzych 0:0, Miedź Legnica - Czarni Żagań (przełożony na 28 września).

• (1)

Dokładnie , kiedyś większość była za Bałtykiem hodowlana , mps itp :)

• 7 11

• a teraz za Bałtykiem pozostała tylko polanka w środku lasu witomińskiego

gdzie hoolsy kadłubowe przejmują Gdynię gdy się boją przyjść na NSR bo małyszowcy są tam.

• Wierzymy dalej

Wiara w klub,mimo remisu dobra gra,fura szczęścia Chrobrego,brak spokoju w sytuacjach 100 procentowych.Wielka szkoda,było bardzo blisko.SKS BAŁTYK GDYNIA

• 11 10

• NIC SIE NIE STALO BALTYKU NIC SIE NIE STALO , VIVA SKS! (2)

• 6 10

• Stało się, stało... (1)

I co, masz zamiar tak śpiewać do ostatniej kolejki ?

• 4 1

• do ostatniego mojego dnia zycia

• 1 3

• daro

Chrobry ponad wszystko wolę Bałtyk i lechię jak Arkę i gratki dla Lechii za zwycięstwo.

• 10 15

• haha a tak się Bałtyki napinały

as tutaj nie dość że grają w najniższej lidze z 3miasta to jeszcze jako jedyni nic nie wygraliArka przed tygodniem 3 punkty a Lecjia teraz w Krakowie

• 10 7

• Gra wyglądała już znacznie lepiej niż w ostatnim meczu u siebie Bałtyku (3)

Widać było jakiś schemat gry i pomysł zabrakło tego co najważniejsze bramek i zwycięstwa.Fajna atmosfera na trybunach.Dużo normalnych i sympatycznych ludzi,choć frekwencja mogłaby być wyższa ,ale jak przyjdą jeszcze wyniki będzie znacznie lepiej.A przyjdą już w następnym meczu.Pozdrowienia dla Biało-Niebieskiej Rodziny.

• 17 9

• (1)

O czym ty mówisz jaki schemat.Gra opiera sie na tym ze 4 obrońców ma zakaz wychodzenia poza polowe max 3 podania i długa to jest schemat?

• 5 2

• To jest koniecznośc. Trener dysponuje takimi zawodnikami jacy są a że są generalnie przeciętni to na boiskowe fajerwerki nie może sobie pozwolić.

• 0 0

• Moim zdaniem mało co się zmieniło. Niektórzy piszą o poprawie kondycji, dla mnie śmiechu warte. Wczoraj po prostu nie grali na 100% od pierwszej minuty, rozłożyli siły na 90 minut i stąd jest błędne myślenie, że trener dobrze popracował nad wydolnością. W tydzień to można 7 kup zrobić a nie poprawić wydolność.

• 2 0

• frekwencja (2)

na Baltyk nigdy nie beda chodzili ludzie

• 18 18

• heh

Jak ty jesteś lęborski to Arka nie jest klubem, który kupił najwiecej meczów w historii polskiej piłki.