Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 1) 6%[18]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Ślęza Wrocław
(TYP 2) 94%[285]
 
14.10 nd
godz. 17:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
51
:
83
Ślęza Wrocław
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska dostała lekcję koszykówki od Ślęzy Wrocław Sunreef Yachts Politechnika Gdańska dostała lekcję koszykówki od Ślęzy Wrocław 14 października 2018 (4 opinie)

Koszykarki Sunreef Yachts Politechniki Gdańskiej, w pierwszym meczu przed...

Trener

Rafał Knap
ocena
2.42 (12 ocen)

Zawodnicy

Paulina Szymańska
ocena
4.08 (12 ocen)
Maegan Conwright
ocena
3.92 (12 ocen)
Martyna Pyka
ocena
3.56 (9 ocen)
Karolina Strzelczyk
ocena
3.33 (9 ocen)
Sylwia Bujniak
ocena
3.25 (8 ocen)
Agnieszka Haryńska
ocena
3.22 (9 ocen)
Natalia Gwizdała
ocena
2.86 (7 ocen)
Marianna Duszkiewicz
ocena
2.86 (7 ocen)
Annika Holopainen
ocena
2.78 (9 ocen)
Martyna Koc
ocena
2.63 (8 ocen)
Agata Ostrowska
ocena
2.57 (7 ocen)
Katarzyna Śmietańska
ocena
2.33 (6 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Zuzanna Krupa
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Olęcka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Emily Potter
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marta Stawicka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Zmierczak
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

DGT AZS Politechnika Gdańska

Data powstania:
Rok założenia: 2013

Największe osiągnięcia:
2018 - I miejsce w 1 Lidze Kobiet, wywalczenie awansu do ekstraklasy;
2014 - Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych

Barwy:
biało-niebiesko-czerwone

Prezes zarządu:
Paweł Krawczyk

Dyrektor ds. Organizacyjnych oraz Marketingu:
Agnieszka Głowacka
Kontakt:
Sportowa Politechnika
Al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Hala:
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdański
al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice 3 3 0 255:203 6
2 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
3 Ślęza Wrocław 3 2 1 214:183 5
4 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 3 2 1 232:207 5
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 3 2 1 202:200 5
6 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 2 0 138:118 4
8 Polonia Warszawa 3 0 3 214:246 3
9 GTK GDYNIA 3 0 3 171:228 3
10 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
11 Energa Toruń 2 0 2 122:171 2

Wyniki 3 kolejki:

  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 66:80 (8:15, 25:30, 16:25, 17:10)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW ARKA GDYNIA 87:74 (26:16, 20:25, 20:18, 21:15
  • Polonia Warszawa - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 73:84 (22:20, 16:17, 19:27, 16:20)
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - BC Polkowice 62:77 (14:23, 21:26, 16:16, 11:12)
  • Energa Toruń - Ślęza Wrocław 77:92 (16:20, 27:21, 11:27, 23:24)
  • Pauza: Enea AZS Politechnika Poznań

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane