Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 1) 92%[254]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
PGE MKK Siedlce
(TYP 2) 8%[21]
 
23.03 sob
godz. 17:00
95
:
59
PGE MKK Siedlce
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska rozgromiła PGE MKK Siedlce i jest pewna utrzymania Sunreef Yachts Politechnika Gdańska rozgromiła PGE MKK Siedlce i jest pewna utrzymania 23 marca 2019 (9 opinii)

Koszykarki Sunreef Yachts Politechniki Gdańskiej rozbiły osłabiony PGE MKK...

Trener

Rafał Knap
ocena
3.33 (6 ocen)

Zawodnicy

Martyna Pyka
ocena
4.20 (10 ocen)
Maegan Conwright
ocena
4.13 (8 ocen)
Tiffany Clarke
ocena
3.88 (8 ocen)
Martyna Koc
ocena
3.78 (9 ocen)
Katarzyna Śmietańska
ocena
3.75 (8 ocen)
Sylwia Bujniak
ocena
3.71 (7 ocen)
Agnieszka Haryńska
ocena
3.63 (8 ocen)
Karolina Strzelczyk
ocena
3.63 (8 ocen)
Monika Naczk
ocena
3.63 (8 ocen)
Marianna Duszkiewicz
ocena
3.60 (10 ocen)
Paulina Szymańska
ocena
3.00 (7 ocen)
Agata Ostrowska
ocena
2.71 (7 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Natalia Gwizdała
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Annika Holopainen
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Zuzanna Krupa
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Olęcka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marta Stawicka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Zmierczak
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.11 (nd) godz.16:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj bez publiczności Energa Toruń
02.12 (śr) CTL Zagłębie Sosnowiec DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
06.12 (nd) godz.16:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj Basket 25 Bydgoszcz
09.12 (śr) godz.19:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj Enea AZS Poznań
19.12 (sob) godz.13:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj VBW ARKA Gdynia
24.11 (wt) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 80:73 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
21.11 (sob) godz.13:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 57:89 bez publiczności CCC Polkowice
31.10 (sob) godz.13:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 80:73 bez publiczności Ślęza Wrocław
28.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 103:53 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
25.10 (nd) godz.18:00 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 83:73 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 8 8 0 757:481 16
2 Basket Bydgoszcz 7 6 1 544:454 13
3 CCC Polkowice 6 6 0 538:340 12
4 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 7 4 3 542:536 11
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 6 4 2 497:415 10
6 Ślęza Wrocław 7 3 4 527:505 10
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 6 2 4 462:474 8
8 Enea AZS Poznań 6 2 4 424:450 8
9 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 6 2 4 422:495 8
10 GTK GDYNIA 8 0 8 481:705 8
11 Energa Toruń 7 0 7 322:661 7

Wyniki 8 kolejki:

  • Ślęza Wrocław - VBW ARKA GDYNIA 60:78 (18:19, 10:24, 13:28, 19:7)
  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 76:85 (11:23, 23:18, 23:25, 19:19)
  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - Energa Toruń (niedziela, godz. 16)
  • sobota
  • CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz
  • Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Politechniki

Aktualna kadra Politechniki