• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Dakine Polish Skimboarding Open

Przygotowania do szóstej edycji Otwartych Mistrzostw Polski w Inland Skimboardingu idą pełną parą, by na przełomie lipca i sierpnia zaskoczyć zarówno widzów jak i uczestników zawodów. Została już ogłoszona lista "Dzikich Kart" czyli zawodników, którzy dzięki wysokim osiągnięciom w tym sezonie zasłużyli na bezpośredni awans do fazy finałowej.Do tej pory swój udział potwierdzili europejscy zawodnicy z Niemiec, Holandii, Szwecji i USA a między nimi są: wielokrotny zwycięzca PSO,Adrien Raza czy najlepszy w tym sezonie Amerykanin, Logan Davidson. Nie zabraknie też czołówki polskich zawodników z Mariuszem Wójtem i Markiem Wołkanowskim na czele. Tradycją już jest fakt, że przeszkody na Polish Skimboarding Open są budowane specjalnie tylko na tą imprezę a tegoroczny zestaw będzie wyjątkowo zaawansowany, składający się z wielu elementów i dający wiele możliwości. Same przeszkody finałowe pochłonęły 20 m2 sklejki!

Dakine Polish Skimboarding Open to nie tylko rywalizacja o tytuł krajowego mistrza skimboardingu, to również ostatni etap rozpoczętego już w styczniu cyklu European Skimboarding Cup - Skimboardowego Pucharu Europy. Finałowy, szósty etap to ostatnia szansa na zdobycie punktów w rankingu, gdzie topowi zawodnicy idą łeb-w-łeb rywalizując o pierwsze miejsce. Po zażartych zmaganiach w Szwecji, różnica punktowa pomiędzy zawodnikami jest niewielka i kwestia czołowych miejsc jest cały czas otwarta.

Polska reprezentacja skimboardowa na ESC zajmuje jedną z najwyższych pozycji w rankingu a najlepszy z Polaków, Mariusz Wójt, zajmuje aktualnie drugie miejsce. Osoby szukające mocnych wrażeń i rywalizacji na światowym poziomie na pewno się nie zawiodą. Motywacja jest tym większa, że na zwycięzców czeka w tym roku OGROMNA pula nagród rzeczowych i gotówka w kwocie 3 000 zł! Organizatorzy planują podczas tegorocznej edycji blisko 50 zawodników w różnych grupach wiekowych.

O tym jak poważnie zawodnicy podchodzą do Polish Skimboarding Open świadczy m.in. specjalny trening zorganizowany w Gdyńskim parku trampolin JUMPCITY.Przypominamy również, że jedyną możliwością na zarejestrowanie udziału w zawodach jest formularz on-line znajdujący się na oficjalnej stronie internetowej Dakine Polish Skimboarding Open. Koniec rejestracji: 28 lipca!

Po, jak sądzimy, udanych zawodach przyjdzie czas na radość i świętowanie sukcesów. Będzie to można z powodzeniem uczynić na oficjalnym AFTER PARTY, które odbędzie się w plażowym klimacie w Beach Barze zaledwie 300 m od miejsca zawodów (wejście na plażę #72). Początek o godzinie 21:00 (sobota, 1 sierpnia).

DAKINE Polish Skimboarding Open 2015 video trailer from Polish Skimboarding Open on Vimeo.

Więcej informacji na: www.PSOpen.com oraz www.facebook.com/PSOpenPrzeczytaj także

Opinie

22.07 g.19.00
Stal Rzeszów
26.07 g.20.30
Motor Lublin
28.07 g.14.00
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
29.07 g.20.30
ŁKS Łódź
03.08
Błękitni Stargard
21.07 g.19.30
POLSKA
USA
20.07 g.19.30
POLSKA
Japonia
19.07 g.20.30
Śląsk Wrocław
14.07 g.21.00
Hiszpania
2:1
Anglia
14.07 g.17.45
Texom Stal Rzeszów