• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Daniel Kaczmarek walczył w MMA, dołączy do Zdunek Wybrzeża Gdańsk?

Mikołaj Pachniewski
26 października 2022, godz. 12:00 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Najnowszy artykuł o klubie Zdunek Wybrzeże Gdańsk Ile pieniędzy wyda Zdunek Wybrzeże Gdańsk na sprzęt dla żużlowca?
Daniel Kaczmarek (kask biały) ma dołączyć do Zdunek Wybrzeża Gdańsk i zastąpić Adriana Gałę. Daniel Kaczmarek (kask biały) ma dołączyć do Zdunek Wybrzeża Gdańsk i zastąpić Adriana Gałę.

Daniel Kaczmarek jest o krok od dołączenia do Zdunek Wybrzeża Gdańsk. 25-letni żużlowiec w poprzednim sezonie reprezentował Kolejarza Rawicz, a na koncie ma także walkę w...MMA. W Gdańsku zastąpić ma Adriana Gałę.Zdunek Wybrzeże Gdańsk po fali odejść, zawiera kolejne porozumienia. Po Madsie Hansenie, kolejną nową twarzą w Gdańsku ma być Daniel Kaczmarek. Zastąpić ma Adriana Gałę, który zdecydował się zerwać porozumienie zawarte w sierpniu z klubem i zmienić otoczenie. Kaczmarek ma 25 lat i w poprzednim sezonie reprezentował 2-ligowego Kolejarza Rawicz. W ekipie "Niedźwiadków" odjechał 14 meczów i rozgrywki zakończył ze średnią 2,114 pkt/bieg. Dało mu to 4. miejsce wśród najskuteczniejszych żużlowców trzeciego szczebla rozgrywek. Wcześniej reprezentował m.in.: Apatora Toruń, Unię Leszno czy Ostrovię.

Przeczytaj o pierwszym transferze Zdunek Wybrzeża GdańskKaczmarek potwierdza, że kontaktowali się z nim działacze gdańskiego klubu, ale nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, co do swej przyszłości. Wychowanek Unii Leszno nie mógł narzekać na brak zainteresowania zarówno klubów z eWinner 1.ligi oraz 2. ligi żużlowej. Były indywidualny mistrz Polski juniorów był na celowniku m.in. H.Skrzydlewskiej Orła Łódź, Startu Gniezno czy ROW Rybnik. Bardzo zainteresowany jego usługami był też klub z Rawicza, w którym ścigał się w sezonie 2022.

- Mogę potwierdzić, że kontaktowali się ze mną działacze Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych dni. Kontrakty możemy podpisywać od 1 listopada - mówi nam Kaczmarek.
Według naszych informacji, Kaczmarek osiągnął porozumienie z gdańskim klubem. Wychowanek Unii Leszno wielokrotnie przyznawał, że interesuje go jazda na zapleczu PGE Ekstraligi, a propozycja z Gdańska wydaje się najbardziej konkretna.

Kevlar do składu wobec braku wartościowych polskich seniorów. Zagłosuj, czy na to zdecyduje się Zdunek Wybrzeże GdańskPrzypomnijmy, że zgodnie z regulaminem w składzie musi być dwóch żużlowców z polskim obywatelstwem, nie licząc tych wpisanych do składu na pozycjach młodzieżowców. Kaczmarek ma być jednym z nich. Drugim może być Wiktor Trofimow, choć Wybrzeże sonduje także pozyskanie innych zawodników.

Dodajmy, że żużlowiec, który ma dołączyć do Wybrzeża ma za sobą walkę na gali MMA VIP, czyli organizacji zarządzanej przez Marcina Najmana. W czerwcu 2021 roku zmierzył się na niej z byłym żużlowcem Kamilem Wieczorkiem. Decyzją sędziów, na punkty wygrał ten drugi.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (458)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz

Arged Malesa Ostrów Wlkp.
82% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
17% Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Tabela

1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
3 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
4 ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
5 Ebebe PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0
6 Stelmet Zielona Góra 0 0 0 0 0:0 0
7 Trans MF Landshut Devils 0 0 0 0 0:0 0
8 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 0 0 0 0 0:0 0

Ostatnie wyniki

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
12 sierpnia 2022, godz. 18:00
HIT
87% Abramczyk Polonia Bydgoszcz
2% REMIS
11% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
GdańskDługie Ogrody
HIT
27% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
72% Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Relacje LIVE

Najczęściej czytane