- 1 Mandziara - Urfer o finansach Lechii (96 opinii)
- 2 Żemojtel o Arce: Nie wyobrażam sobie... (22 opinie)
- 3 Kosiorek i Szemiot walczą o głosy kibiców (254 opinie)
- 4 Euro tym razem ominie Trójmiasto (14 opinii)
- 5 Klindt: Niezwykłe wyróżnienie i motywacja (32 opinie)
- 6 Zmora siatkarzy w kończącym się sezonie (15 opinii)
FOTO: Piłkarze i żużlowcy przywitali wiosnę
W ostatnich, koszykarskich derbach Trójmiasta, pomimo braku stawki, obejrzeliśmy kilka efektownych zagrań. Do tego nie zabrakło emocjonującej końcówki.
fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl
W Trójmieście, na sportowo, zimę pożegnali koszykarze Asseco Gdynia i Trefla Sopot, którzy na zakończenie rundy zasadniczej Tauron Basket Ligi rozegrali derby oraz piłkarze Arki Gdynia, podczas pierwszego, ćwierćfinałowego meczu Pucharu Polski. Natomiast w weekend, pierwsze wiosenne mecze na własnych boiskach zaliczyli III-ligowi piłkarze, a kibicom zaprezentowali się żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ARKA GDYNIA - MIEDŹ LEGNICA (38 zdjęć)
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ASSECO GDYNIA - TREFL SOPOT (46 zdjęć)
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU POLONIA GDAŃSK - POGOŃ II SZCZECIN (41 zdjęć)
ZOBACZ ZDJĘCIA Z PREZENTACJI RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK (30 zdjęć)
Zobacz także
Jonasson i Lindgren nie przyjechali do Ergo Areny
Bałtyk, Polonia i Arka II podzieliły się punktami
Opinie (1)
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
Sortowanie
- Od najstarszych
- Od najnowszych
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2014-03-24 22:24
Nie na temat .
Wiosna jak wiosna co w tym dziwnego.
10 lat
- 1 0
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najbliższy mecz Arki
91% | MKS Dąbrowa Górnicza | |
0% | REMIS | |
9% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcin W. | 27 | 56 | 81.5% |
2 | Marek Węgrzynowski | 28 | 51 | 71.4% |
3 | Rafał Kowalczyk | 28 | 50 | 78.6% |
4 | Artur Dargacz | 28 | 50 | 78.6% |
5 | Piotr Matusiak | 28 | 50 | 75% |
Tabela
Drużyny | M | Z | P | Bilans | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anwil Włocławek | 28 | 22 | 6 | 2407:2146 | 50 |
2 | Trefl Sopot | 28 | 21 | 7 | 2399:2205 | 49 |
3 | King Szczecin | 28 | 18 | 10 | 2515:2350 | 46 |
4 | Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski | 28 | 17 | 11 | 2419:2264 | 45 |
5 | Legia Warszawa | 28 | 17 | 11 | 2379:2294 | 45 |
6 | Polski Cukier Start Lublin | 28 | 16 | 12 | 2535:2499 | 44 |
7 | PGE Spójnia Stargard | 28 | 15 | 13 | 2292:2191 | 43 |
8 | Śląsk Wrocław | 28 | 15 | 13 | 2213:2311 | 43 |
9 | MKS Dąbrowa Górnicza | 28 | 14 | 14 | 2670:2596 | 42 |
10 | Dziki Warszawa | 28 | 14 | 14 | 2211:2256 | 42 |
11 | Icon Sea Czarni Słupsk | 28 | 13 | 15 | 2180:2247 | 41 |
12 | Arriva Polski Cukier Toruń | 28 | 12 | 16 | 2266:2341 | 40 |
13 | Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia | 28 | 9 | 19 | 2284:2553 | 37 |
14 | Tauron GTK Gliwice | 28 | 8 | 20 | 2408:2548 | 36 |
15 | Enea Stelmet Zastal Zielona Góra | 28 | 8 | 20 | 2336:2517 | 36 |
16 | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | 28 | 5 | 23 | 2263:2459 | 33 |
1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.
Wyniki 29 kolejki
- MKS Dąbrowa Górnicza - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA (sobota, godz. 15:30)
- TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
- czwartek
- Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin
- piątek
- PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
- sobota
- Legia Warszawa - Anwil Włocławek
- Icon Sea Czarni Słupsk - Dziki Warszawa
- Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice
- niedziela
- Arriva Polski Cukier Toruń - King Szczecin
Ostatnie wyniki Arki
64% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia | |
0% | REMIS | |
36% | Dziki Warszawa |
54% | Muszynianka Domelo Sokół Łańcut | |
1% | REMIS | |
45% | KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia |
Najbliższy mecz Trefla
92% | TREFL Sopot | |
0% | REMIS | |
8% | Śląsk Wrocław |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Trefla
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Sufcia Jagularownia | 30 | 59 | 70% |
2 | Rafał Marczyński | 30 | 58 | 73.3% |
3 | Łukasz Gawlik | 31 | 58 | 71% |
4 | Tadeusz Grota | 29 | 55 | 72.4% |
5 | Mieczysław Makowski | 29 | 54 | 69% |
Ostatnie wyniki Trefla
3% | Tauron GTK Gliwice | |
0% | REMIS | |
97% | TREFL Sopot |
16% | MKS Dąbrowa Górnicza | |
0% | REMIS | |
84% | TREFL Sopot |
Najbliższy mecz Arki
82% | ARKA Gdynia | |
16% | REMIS | |
2% | Wisła Płock |
Najlepiej oceniani
-
4.49 (74 oceny)
-
Wojciech Łobodziński (Trener)4.21 (73 oceny)
-
3.74 (73 oceny)
Najlepiej typujący wyniki Arki
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Mirosław Radka | 29 | 55 | 62.1% |
2 | Sławek Surkont | 30 | 50 | 56.7% |
3 | Mariusz Kamiński | 30 | 49 | 53.3% |
4 | Marek Dąbrowski | 30 | 49 | 53.3% |
5 | Przemek Żuk | 30 | 48 | 53.3% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lechia Gdańsk | 27 | 16 | 5 | 6 | 46:22 | 53 |
2 | Arka Gdynia | 27 | 15 | 7 | 5 | 45:27 | 52 |
3 | GKS Katowice | 27 | 13 | 6 | 8 | 47:28 | 45 |
4 | Górnik Łęczna | 27 | 11 | 12 | 4 | 30:24 | 45 |
5 | Motor Lublin | 27 | 13 | 6 | 8 | 38:33 | 45 |
6 | GKS Tychy | 27 | 14 | 3 | 10 | 35:31 | 45 |
7 | Wisła Kraków | 27 | 11 | 9 | 7 | 49:33 | 42 |
8 | Wisła Płock | 27 | 11 | 9 | 7 | 39:36 | 42 |
9 | Odra Opole | 27 | 11 | 7 | 9 | 32:28 | 40 |
10 | Miedź Legnica | 27 | 9 | 11 | 7 | 35:28 | 38 |
11 | Stal Rzeszów | 27 | 10 | 5 | 12 | 38:43 | 35 |
12 | Chrobry Głogów | 27 | 9 | 6 | 12 | 29:41 | 33 |
13 | Znicz Pruszków | 27 | 9 | 4 | 14 | 22:33 | 31 |
14 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 27 | 7 | 9 | 11 | 40:42 | 30 |
15 | Polonia Warszawa | 27 | 7 | 8 | 12 | 32:38 | 29 |
16 | Resovia | 27 | 7 | 4 | 16 | 28:49 | 25 |
17 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 27 | 4 | 9 | 14 | 21:43 | 21 |
18 | Zagłębie Sosnowiec | 27 | 2 | 8 | 17 | 16:43 | 14 |
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.
Wyniki 27 kolejki
- LECHIA GDAŃSK - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:1 (1:0)
- Motor Lublin - ARKA GDYNIA 2:2 (2:1)
- Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 0:1 (0:0)
- Resovia - Stal Rzeszów 0:2 (0:1)
- GKS Katowice - Odra Opole 1:3 (0:1)
- Wisła Płock - Wisła Kraków 1:1 (0:0)
- Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:0
- Podbeskidzie Bielsko-Biała - Polonia Warszawa 1:2 (0:1)
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2:3 (1:0)
Ostatnie wyniki Arki
28% | Motor Lublin | |
30% | REMIS | |
42% | ARKA Gdynia |
86% | ARKA Gdynia | |
7% | REMIS | |
7% | Chrobry Głogów |
Najbliższy mecz Wybrzeża
80% | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | |
2% | REMIS | |
18% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Aneta Starzyńska | 1 | 4 | 100% |
2 | Andrzej Chrzanowski | 1 | 4 | 100% |
3 | 82iwdb | 1 | 4 | 100% |
4 | Paweł Rosiewicz | 1 | 4 | 100% |
5 | Bmifat | 1 | 4 | 100% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Texom Stal Rzeszów | 1 | 1 | 0 | 0 | 54:36 | 2 |
2 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 1 | 1 | 0 | 0 | 51:38 | 2 |
3 | Innpro ROW Rybnik | 1 | 1 | 0 | 0 | 48:42 | 2 |
4 | Cellfast Wilki Krosno | 1 | 1 | 0 | 0 | 47:43 | 2 |
5 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 43:47 | 0 |
6 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań | 1 | 0 | 0 | 1 | 42:48 | 0 |
7 | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | 1 | 0 | 0 | 1 | 38:51 | 0 |
8 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 1 | 0 | 0 | 1 | 36:54 | 0 |
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.
Wyniki 1 kolejki
- ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Cellfast Wilki Krosno 43:47
- #OrzechowaOsada PSŻ Poznań - Innpro ROW Rybnik 42:48
- Texom Stal Rzeszów - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 54:36
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 51:38
Ostatnie wyniki Wybrzeża
79% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | |
1% | REMIS | |
20% | Cellfast Wilki Krosno |
96% | Enea Falubaz Zielona Góra | |
0% | REMIS | |
4% | ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk |
Trójmiejskie drużyny
Koszykówka
Piłka nożna
żużel
Relacje LIVE
-
Początek meczu: 21 kwietnia 2024, godz. 12:40
-
14 kwietnia 2024, godz. 14:00
-
12 kwietnia 2024, godz. 20:30