Wiadomości

Dni Morza i Wisły na plaży!

Wiktor Chełmiński i Andrzej Masiak wygrali w Gdańsku turniej siatkówki plażowej zorganizowany w ramach obchodów Dni Morza i Wisły. W finale ich wyższość uznali Marek Patoła i Tomasz Rydzewski. Trzecie miejsce zajęli Mirosław Richert i Dariusz Wagasewicz, którzy w małym finale zwyciężyli Tomasza Dziurę i Tadeusza Paszkiewicza.
8 lipca na plaży przy molo w Brzeźnie rusza po raz piąty cykl turniejów o Grand Prix Gdańska. Zapisy przyjmowane będą w dniu zawodów od godziny 9.30. Nagrody fundują MOSiR Gdańsk oraz Invest-Bank.

A już dzisiaj (zapisy od 16.00) na gdyńskiej plaży odbędzie się pierwszy turniej open (od 16 lat) z cyklu Nordea Cup. Siatkarze spotykać się będą w tym miejscu przez całe wakacje w każdy wtorek. Poniedziałki z kolei zarezerwowane są dla siatkarskich duetów w dwóch kategoriach wiekowych do 15 oraz 16 - 19 lat. Gdynia nie zapomniała także o sympatykach futbolu. Dla nich zawody odbywać się będą w środy i czwartki. Zapisy zawsze od 9.30.

jag.Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »