• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Do przerwy 0:1

W sobotę 7 grudnia, czyli w przeddzień meczu ekstraklasy Lechia Gdańsk - Legia Warszawa rozegrane zostaną kolejne zawody turnieju dzikich drużyn. Wierzymy, że tego dnia towarzyszyć nam będzie piękna zimowa aura i przyciągnie stałych bywalców, ale też nowych drużyn z całego regionu, które spróbują swoich sił z rówieśnikami.

Zapisy sześcioosobowych zespołów przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9:00 na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku Zaspie przy ul. Meissnera 9. Początek rozgrywek nastąpi o godz. 10:00 tuż po uroczystym otwarciu. Podobnie jak w poprzednich turniejach spodziewana jest wysoka frekwencja. Zawody zostaną rozegrane więc systemem pucharowym. Organizatorzy mają świadomość, że ten system rozgrywek jest bardzo nie lubiany przez piłkarzy, ale niska temperatura oraz szybko zapadające ciemności zmuszają, aby rozgrywki były przeprowadzone jak najsprawniej. Przypominamy, że w turnieju nie obowiązuje wpisowe. Szczególnie ceniona, wyżej od futbolowych dokonań, jest postawa Fair Play, która cechuje prawdziwych sportowców. Podczas turnieju nie będą tolerowane żadne używki oraz zachowania, które kolidują z kulturalnym zachowaniem i ideą tej imprezy. Oczywiście drużyny składające się z osób niepełnoletnich muszą mieć pełnoletniego opiekuna. Jak zwykle towarzyszyć nam będą biało - zielone akcenty, czyli nie zabraknie i tym razem gości z klubu Lechia Gdańsk oraz stoisko promujące "Pomorskie w Unii".

Organizatorom czyli Gdańskiej Fundacji Dobroczynności udało się pozyskać liczne grono partnerów, którym tą drogą pragniemy podziękować: Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańska, Wicewojewoda Pomorski, Urząd Miasta Gdańska, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, LOTOS, Merco, Sklepy Merkus, Polska Grupa Energetyczna, Lechia SA, Gdańskie Inwestycje Komunalne, M-1 Fabrika, Patronat nad zawodami objęli: Radio Gdańsk, TVP Gdańsk, PMedia.pl, Trojmiasto.pl, Pomorska.tv, Lechiagdansk.tv, Lechia.net, Kosycarz Foto Press.

Przeczytaj także

Opinie

02.04 g.12.00
Awenta Pogoń Siedlce
02.04 g.13.20
Górnik Zabrze
02.04 g.18.00
Projekt Warszawa
05.04 g.19.30
Tauron GTK Gliwice
06.04 g.17.30
Rawlplug Sokół Łańcut
01.04 g.20.00
GKS Katowice
01.04 g.20.00
Śląsk Wrocław
01.04 g.17.30
Rawlplug Sokół Łańcut
01.04 g.16.00
Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
01.04 g.14.00
Posnania