stat
Impreza już się odbyła

DogTrekking (2 opinie)

Aktywuj się z psem! Spędź miło czas z innymi psiarzami. 10 kwietnia ruszamy z nowym cyklem zajęć na świeżym powietrzu, tym razem dla właścicieli psów. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku oraz Pomorski Puchar Dogtrekkingu zapraszają na DogTrekking.

Jest to kolejna odsłona innowacyjnego projektu "Aktywuj się!" realizowanego przez MOSiR. Tym razem zorganizowano aktywności dla gdańszczan z psami. - Szukaliśmy propozycji, by zainteresować mieszkańców, jak atrakcyjnie można spędzić czas na świeżym powietrzu z czworonogiem i jednocześnie zadbać o dobrą kondycję dla siebie. W ramach zajęć przewidujemy różnego rodzaju gry, zabawy i szkolenie z dużą dawką ruchu. - zachęca Leszek Paszkowski, dyrektor MOSiR w Gdańsku.

DogTrekking to nic innego jak spacer z psem. Będzie można poznać innych psiarzy oraz aktywnie spędzić godzinkę czy dwie na świeżym powietrzu. Ty i Twój pies, zyskacie nowych przyjaciół na codzienne spacery. Wszyscy chętni dowiedzą się, jak prawidłowo czytać mapę, posługiwać się kompasem oraz nie zgubić się w lesie podczas spaceru. Zajęcia poprowadzi PanHusky.pl czyli Zbyszek Skupiński, wielokrotny zwycięzca zawodów DogTrekkingowych. Udział, podobnie jak w pozostałych zajęciach akcji "Aktywuj się!", jest bezpłatny! Organizatorzy nie prowadzą zapisów, wystarczy po prostu przyjść. Raz w miesiącu wspólnie z Pomorskim Pucharem Dogtrekkingu - partnerem przedsięwzięcia MOSiR planuje organizować zawody, np. zabawy na orientację albo trening przywoływania psa. Zajęcia poprowadzi Olga Nylec Prezes Stowarzyszenie Rally-o - partner akcji.

MOSIR w Gdańsku zaprasza w każdy czwartek godz. 18:30 w Parku Regana lub przy wejściu do lasu przy AWF Gdańsk.

Grafik spotkań na kwiecień:
10 kwietnia - Park Reagana wejście D przy ulicy Dąbrowszczaków (przy Krainie Zabawy)
17 kwietnia - AWF przy ulicy Czyżewskiego
24 kwietnia - Park Reagana wejście D przy ulicy Dąbrowszczaków (przy Krainie Zabawy)

Zapraszamy!

Przeczytaj także

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

21.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
22.02 g.15.00
Raków Częstochowa
22.02 g.17.00
Wisła Kraków
22.02 g.18.00
Re-Plast Unia Oświęcim
20.02 g.18.00
Lyon Asvel
16.02 g.17.00
Podhale Nowy Targ
16.02 g.16.00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
14.02 g.20.30
Piast Gliwice