• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dziki na plaży popsuły piknik Wieniawy?

MAG
30 maja 2023, godz. 15:55 
Opinie (139)
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i dzik Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i dzik

Romantyczne chwile na plaży Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego zakłócił... dzik, który również postanowił się na nią wybrać. Celebrytka nie kryła zdziwienia z powodu pojawienia się zwierzęcia w Sopocie tuż przy morzu. Jak zareagowała?

Wieniawa, Rozbicki i... dzikCzy przyzwyczailiście się do obecności dzików w przestrzeni miejskiej?

Ostatni Sopot SuperHit Festiwal ściągnął do Trójmiasta wiele znanych twarzy. Na festiwalu pojawiła się m.in. Julia Wieniawa, która z Maciejem Musiałowskim wykonała emocjonalny duet "Zabierz tę miłość".

Choć weekend był dla niej pracowity, znalazła też czas na odpoczynek i prócz występów na festiwalu postanowiła trochę odpocząć na plaży. Pojawiła się na niej z Nikodemem Rozbickim, z którym niedawno się rozstała. Jednak jej fani od dłuższego czasu doszukują się powrotu do siebie pary. Wieniawa i Rozbicki udali się na spacer, a także spędzali czas ze znajomymi, grając w jedną z gier plażowych.

Pierwszy dzień festiwalu w Sopocie. Było gorąco: Doda, Chylińska, Bajm i Kwiatkowski Pierwszy dzień festiwalu w Sopocie. Było gorąco: Doda, Chylińska, Bajm i Kwiatkowski

Chwile na plaży w Sopocie tuż przy molo przerwał im jednak dzik, który swoim wtargnięciem zadziwił parę, która zupełnie nie spodziewała się zobaczyć takiego zwierzęcia w Sopocie tuż przy morzu. Dzik nie wyrządził nikomu krzywdy. Julia nawet podzieliła się tym wydarzeniem na swoim Tiktoku z dopiskiem "Takie rzeczy tylko w Polsce".

@juliawieniawa

Plażing z dzikiem

Funny Song - Cavendish Music


Fani Wieniawy nie kryli zdziwienia i dzielili się swoimi przemyśleniami insynuującymi, że można się poczuć niczym na Bahamach na Pigs Beach. Czy rzeczywiście można porównać Sopot do wyspy, która wzięła swoją nieoficjalną nazwę od tego, że zamieszkuje ją kolonia dzikich świń?

Dziki na plaży w Gdyni. Gonitwa między plażowiczami Dziki na plaży w Gdyni. Gonitwa między plażowiczami
Czy tego chcemy, czy też nie - dziki w Trójmieście widujemy codziennie. Spotkać je można wszędzie, zarówno spacerując po plaży, jak i w częściach położonych w centrum miasta. Widać to chociażby w materiałach, które zamieszczane są przez naszych czytelników w Raporcie z Trójmiasta. Jednak coś, co dla lokalsów jest rzeczą znajomą, tak dla turystów to spora atrakcja.

Dziki pojawiły się niedawno również w Gdyni:

MAG

Wydarzenia

Polsat SuperHit Festiwal (7 opinii)

120 - 450 zł
festiwal muzyczny

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (139)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

Relacje LIVE

Najczęściej czytane