• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
(TYP 1) 95%[276]
Remis
(TYP X) 1%[4]
Wygrywa
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 4%[11]
 
07.07 nd
godz. 14:00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
60
:
30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Energa Wybrzeże Gdańsk 60:30. Najwyższa porażka w sezonie Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Energa Wybrzeże Gdańsk 60:30. Najwyższa porażka w sezonie LIVE! 7 lipca 2024 (258 opinii)

Energa Wybrzeże Gdańsk przegrało na wyjeździe z Abramczyk Polonią Bydgoszcz...

Trener

Eryk Jóźwiak
ocena
1.35 (68 ocen)

Zawodnicy

Josh Pickering
ocena
5.55 (69 ocen)
Adrian Gała
ocena
2.17 (71 ocen)
Bartosz Tyburski
ocena
2.07 (70 ocen)
Tom Brennan
ocena
1.85 (71 ocen)
Miłosz Wysocki
ocena
1.69 (70 ocen)
Mateusz Tonder
ocena
1.27 (71 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Bartosz Głogowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Niels-Kristian Iversen
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Eryk Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Kasprzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nicolai Klindt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.07 (nd) godz.14:00 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
03.08 (sob) godz.16:30 Innpro ROW Rybnik typuj ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
04.08 (nd) ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk typuj Innpro ROW Rybnik
14.07 (nd) godz.17:45 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 48:41 Texom Stal Rzeszów LIVE!
07.07 (nd) godz.14:00 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 60:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
29.06 (sob) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań LIVE!
23.06 (nd) godz.14:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 38:50 Arged Malesa Ostrów Wlkp. LIVE!
15.06 (sob) godz.16:30 Cellfast Wilki Krosno 57:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
26.05 (nd) godz.15:05 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 41:49 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź LIVE!
18.05 (sob) godz.16:30 Texom Stal Rzeszów 52:38 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Tabela

METALKAS 2. Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 12 9 0 3 +96 22
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 7 0 4 +119 18
3 Innpro ROW Rybnik 10 7 0 3 +24 17
4 Cellfast Wilki Krosno 11 6 0 5 -10 15
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań 11 6 1 4 -4 15
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 4 0 8 -54 9
7 Texom Stal Rzeszów 12 4 0 8 -47 9
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 11 1 1 9 -124 3

W sezonie zasadniczym każdy pojedzie z każdym mecz i rewanż. Do play-off awansuje 6 drużyn. Następnie rozegrają ćwierćfinały (1 drużyna z 6., 2 z 5 i 3 z 4). Do półfinałów wejdą ich zwycięzcy oraz tzw. "lucky loser" - drużyna, która przegra swój ćwierćfinał najmniejszą różnicą (w przypadku równości, zdecyduje dorobek z rundy zasadniczej). Z finału awans do PGE Ekstraligi wywalczy zwycięzca.
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.

Wyniki 12 kolejki:

  • ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Texom Stal Rzeszów 48:41 (pierwszy mecz 38:52, bonus dla Texom Stali Rzeszów)
  • H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 39:51 (pierwszy mecz 43:47, bonus dla Arged Malesa Ostrów Wielopolski)
  • Niedziela, 21 lipca:
  • Abramczyk Polonia Bydgoszcz - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań (pierwszy mecz 42:48)
  • Cellfast Wilki Krosno - Innpro ROW Rybnik (pierwszy mecz 34:56)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża