stat
Impreza już się odbyła

Europejska Liga Koszykówki Młodzieżowej (2 opinie)

Święto europejskiej koszykówki młodzieżowej w dniach 15-17 marca zawita do Sopotu! Przez trzy dni w Hali 100-lecia Sopotu przy ul. Goyki 7 rozgrywane będą mecze elitarnej ligi European Youth Basketball League EYBL 2018/2019.

Turniej Kwalifikacyjny - Igrzyska Tokio

sie 9-11

piątek - niedziela

Gdańsk, Sopot,
bilety 39-199 zł
Kup bilet
Uczestnicy sopockiego etapu rozgrywek EYBL drugiej dywizji w kategorii wiekowej do lat 16 (rocznik 2003 i młodsi): Jugla Ryga (Łotwa), Centralnaja St. Petersburg (Rosja), Belgorod (Rosja), Admiralteiskaya St. Petersburg (Rosja), TBV Start Lublin, OSSM PZKosz Człuchów, Asseco Gdynia oraz gospodarze zmagań UKS 7 Trefl Sopot.

Tabela zmagań po 2. etapie:
1. Khimki (Rosja)
2. DSN / Sporta Bode Ryga (Łotwa)
3. Belgorod (Rosja)
4. Admiralteiskaya St. Petersburg (Rosja)
5. Jugla Ryga  (Łotwa)
6. Tsmoki Mińsk (Białoruś)
7. Dynamo Moskwa (Rosja)
8. CFBB Luxembourg (Luksemburg)
9. CSKA-2 Moskwa (Rosja)
10. Oslo 2003 (Norwegia)
11. UKS 7 TREFL SOPOT
12. Kalev Tallin (Estonia)
13. TBV Start Lublin
14. Centralnaja St. Petersburg (Rosja)
15. OSSM PZKosz Człuchów
16. Energa MJMS Słupsk 
17. Tsmoki II Mińsk (Białoruś)
18. Asseco Gdynia

Terminarz meczów w Sopocie:

Piątek, 15 marca
9.00 Asseco Gdynia - BS Centralnaja St. Petersburg
10.20 TBV Start Lublin - BS Belgorod
11.40 OSSM PZKosz Człuchów - BS Admiralteiskaya St. Petersburg
13.00 UKS 7 TREFL SOPOT - BS Jugla Riga
14.20 BS Belgorod - Asseco Gdynia
15.40 BS Centralnaja St. Petersburg - TBV Start Lublin
17.00 BS Jugla Riga - OSSM PZKosz Człuchów
18.20 UKS 7 TREFL SOPOT - BS Admiralteiskaya St. Petersburg

Sobota, 16 marca
9.00 TBV Start Lublin - BS Admiralteiskaya St. Petersburg
10.20 Asseco Gdynia - BS Jugla Riga
11.40 OSSM PZKosz Człuchów - BS Belgorod
13.00 UKS 7 TREFL SOPOT - BS Centralnaja St. Petersburg
14.20 BS Jugla Riga - TBV Start Lublin
15.40 BS Admiralteiskaya St. Petersburg - Asseco Gdynia
17.00 BS Centralnaja St. Petersburg - OSSM PZKosz Człuchów
18.20 UKS 7 TREFL SOPOT - BS Belgorod

Niedziela, 17 marca
9.00 BS Jugla Riga - BS Centralnaja St. Petersburg
10.20 BS Belgorod - BS Admiralteiskaya St. Petersburg
11.40 TBV Start Lublin - OSSM PZKosz Człuchów
13.00 UKS 7 TREFL SOPOT - Asseco Gdynia
- Uroczyste zakończenie turnieju

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

19.07 g.18.00
Jagiellonia Białystok
19.07 g.20.30
ŁKS Łódź
25.07 g.19.00
Inter Turku/Broendby Kopenhaga
27.07 g.20.15
Unia Tarnów
28.07 g.17.30
Wisła Kraków
13.07 g.20.30
Piast Gliwice
30.06 g.14.30
Lokomotiv Daugavpils
29.06 g.13.00
Arka Rumia
15.06 g.17.00
Lech II Poznań
15.06 g.16.30
Budowlani SA Łódź