Wiadomości

FOTO: Kibice dziękują i pamiętają

Najnowszy artukuł na ten temat FOTO: Piłka często wpadała do siatki
Kibice Lechii podziękowali za pracę członkom poprzedniego sztabu szkoleniowego.
Kibice Lechii podziękowali za pracę członkom poprzedniego sztabu szkoleniowego. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Poza gromkim dopingiem, który docenili piłkarze Arki Gdynia, Lechii Gdańsk czy koszykarze Trefla Sopot, na trójmiejskich trybunach pojawiły się także w poprzednim tygodniu transparenty dziękujące za pracę czy wspominające kibiców. Wrócili na nie również fani rugby, którzy mogą już ekscytować się zmaganiami w rundzie wiosennej ekstraklasy.



ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU LECHIA GDAŃSK - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK (41 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ATOM TREFL SOPOT - IMPEL WROCŁAW (36 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ARKA GDYNIA - SANDECJA NOWY SĄCZ (34 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU LECHIA GDAŃSK - PIAST GLIWICE (45 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU OGNIWO SOPOT - LECHIA GDAŃSK (46 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU TREFL SOPOT - STELMET ZIELONA GÓRA (42 zdjęcia)

Opinie (2)

  • T.A.G

    Nasza areczka oleeeeeeeee!!

    • 7 11

  • W Trójmieście Tylko Lechijka!

    • 8 6

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 08.12.2021 godz. 19:00

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

37%

35 typowań

x

0%

0 typowań

2

63%

59 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Damian Łupiński 21 38 66.7%
2. Waldemar Niklas 21 36 61.9%
3. Jacek P. 21 35 66.7%
4. Wojteks 23 21 35 66.7%
5. Jacek Urbanek 21 34 66.7%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
3 Anwil Włocławek 12 9 3 974:896 21
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 12 9 3 979:912 21
5 Twarde Pierniki Toruń 12 9 3 1049:1020 21
6 Śląsk Wrocław 13 7 6 1096:1012 20
7 TREFL SOPOT 13 6 7 1028:1019 19
8 Legia Warszawa 11 7 4 890:824 18
9 King Szczecin 12 6 6 1006:1011 18
10 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
11 PGE Spójnia Stargard 12 5 7 946:1036 17
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 11 5 6 900:886 16
13 HydroTruck Radom 12 4 8 989:1019 16
14 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1055:1152 16
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
16 GTK Gliwice 12 3 9 944:1085 15

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90 (37:23, 27:23, 18:20, 23:24)
  • sobota
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń
  • King Szczecin - Legia Warszawa
  • niedziela
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom

Terminarz

08.12 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Sporting Lizbona
11.12 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj ASSECO ARKA Gdynia
15.12 (śr) Benfica Lizbona TREFL Sopot
03.12 (pt) godz.19:30 TREFL Sopot 86:70 MKS Dąbrowa Górnicza
21.11 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot 69:61 King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Jan Motyl 8 24 87.5%
2. Maciej Szpak 7 23 100%
3. Andrzej Starzyński 8 21 87.5%
4. Aneta Starzyńska 8 21 87.5%
5. Małgorzata Starzyńska 8 21 87.5%

Aktualna tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 351:108 35
2 Orkan Sochaczew 8 6 0 2 281:140 30
3 LECHIA GDAŃSK 8 6 0 2 215:168 30
4 Up Fitness Skra Warszawa 8 5 1 2 279:168 28
5 Edach Budowlani Lublin 8 5 0 3 222:178 27
6 Master Pharm Łódź 7 4 0 3 149:168 19
7 ARKA GDYNIA 8 2 1 5 211:251 14
8 Juvenia Kraków 8 2 0 6 127:268 10
9 Posnania Poznań 8 1 0 7 170:323 6
10 Awenta Pogoń Siedlce  8 0 0 8 105:338 3

Wyniki 8 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - OGNIWO SOPOT 66:14 (14:31)
  • LECHIA GDAŃSK - Up Fitness Skra Warszawa 38:26 (19:14)
  • Juvenia Kraków - RC Orkan Sochaczew 10:52 (3:33)
  • Edach Budowlani Lublin - Master Pharm Rugby Łódź 29:7 (3:7)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Posnania 24:37 (19:19)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Master Pharm - Posnania 36:26 (19:12)

Terminarz

30.10 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 14:66 OGNIWO Sopot
24.10 (nd) godz.14:00 Posnania 24:37 ARKA Gdynia
17.10 (nd) godz.12:30 Edach Budowlani Lublin 36:29 ARKA Gdynia
02.10 (sob) ARKA Gdynia mecz odwołany Juvenia Kraków
25.09 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk 30:26 ARKA Gdynia

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Wojtek Ellwart 8 24 87.5%
2. J P 8 22 87.5%
3. Janusz Górka 6 22 100%
4. Edward Skarżyński 8 22 75%
5. Filippo Xyz 8 21 87.5%

Terminarz

31.10 (nd) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 38:26 UpFitness Skra Warszawa
24.10 (nd) godz.12:50 Orkan Sochaczew 36:8 LECHIA Gdańsk
16.10 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 34:7 Master Pharm Rugby SA Łódź
02.10 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot mecz odwołany LECHIA Gdańsk
25.09 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk 30:26 ARKA Gdynia

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane