Wiadomości

Byłe Ferrari Roberta Lewandowskiego na sprzedaż. Odbiór auta w Gdyni

Robert Lewandowski to fan motoryzacji. Kiedyś do jego kolekcji należało m.in. Ferrari 488 Spider, które aktualnie jest na sprzedaż.
Robert Lewandowski to fan motoryzacji. Kiedyś do jego kolekcji należało m.in. Ferrari 488 Spider, które aktualnie jest na sprzedaż. fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl / ebay.com

Ferrari 488 Spider, którym niegdyś przemieszczał się sam Robert Lewandowski, jest na sprzedaż. Przynajmniej tak twierdzi jego aktualny właściciel, który wystawił auto na sprzedaż na portalu aukcyjnym eBay. I co ciekawe, samochód do odbioru jest w... Gdyni.Czy chciał(a)byś posiadać samochód, który kiedyś należał do znanej osoby?

tak, zdecydowanie 11%
raczej tak, choć to zależy od popularności tej osoby 4%
raczej nie, nie jest mi to do niczego potrzebne 28%
nie, kompletnie mnie nie obchodzi, kto był poprzednim właścicielem auta 57%
zakończona Łącznie głosów: 1490
To, że jeden z najlepszych piłkarzy na świecie jest wielkim fanem motoryzacji, nie jest żadną tajemnicą. Przez lata kariery paparazzi wielokrotnie fotografowali Roberta Lewandowskiego w horrendalnie drogich i luksusowych autach.

W imponującej kolekcji polskiego napastnika było m.in. Ferrari 488 Spider, które aktualnie jest na sprzedaż, a które ty możesz zaparkować w swoim garażu.

Kupić auto należące niegdyś do Roberta Lewandowskiego - to wielka gratka dla fanów piłki nożnej. Ferrari zostało spersonalizowane pod polskiego piłkarza - a to jeszcze bardziej podbija cenę.

To Ferrari niegdyś należało do Roberta Lewandowskiego.
To Ferrari niegdyś należało do Roberta Lewandowskiego. fot. ebay.de
Sportowy samochód został wystawiony na sprzedaż na aukcji eBay, a jego cena ciągle rośnie. Aktualnie przekroczyła 150 tys. euro. Aukcja zakończy się 10 grudnia i zdaje się, że cena będzie zdecydowanie wyższa.

Białe Ferrari 488 Spider zostało wyprodukowane w 2018 roku. Przez ponad trzy lata eksploatacji auto przejechało zaledwie 6150 km. Pod maską tego modelu pracuje turbodoładowany silnik benzynowy V8 o pojemności 3,9 litra i mocy 670 KM. Sprint do "setki" zajmuje 3 sekundy, a do 200 km/h - 8,7 s. Prędkość maksymalna wynosi 330 km/h.


Opinie wybrane


wszystkie opinie (131)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

więcej artykułów »

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane