• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Futbol. Seahawks Gdynia zapraszają na Ogniwo. Zagrają z Kraków Kings

ras.
25 maja 2019 (artykuł sprzed 4 lat) 
Jakub Mazan oczekuje, że grający gościnnie w Sopocie Seahawks Gdynia w niedzielę zaprezentują się dobrze w ofensywie i sprawią radość swoim najwierniejszym kibickom, czyli matkom. Jakub Mazan oczekuje, że grający gościnnie w Sopocie Seahawks Gdynia w niedzielę zaprezentują się dobrze w ofensywie i sprawią radość swoim najwierniejszym kibickom, czyli matkom.

Futboliści amerykańscy Seahawks Gdynia w niedzielę o godz. 12 podejmą zespół Kraków Kings. Ostatni mecz rundy zasadniczej LFA1 na swoim terenie wyjątkowo zagrają nie na Narodowym Stadionie Rugby a na obiekcie Ogniwa Sopot. Przenosiny związane są trwającymi mistrzostwami świata U-20 w piłce nożnej, które są rozgrywane w Gdyni.Gdyńscy futboliści na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego są pewni tego, że w najgorszym wypadku zagrają o dziką kartę na półfinał rozgrywek. Z drugiej strony w wypadku porażki Lowlanders z Warsaw Mets, wciąż mają szansę aby wygrać grupę północną i do półfinału wejść bezpośrednio.

W niedzielę Seahawks zagrają z zajmującymi ostatnie miejsce w grupie południowej Kraków Kings. W związku z trwającymi w Gdyni mistrzostwami świata U-20 w piłce nożnej, futboliści muszą to spotkanie rozegrać gościnnie na obiekcie Ogniwa Sopot.

- Będzie to na pewno wyjątkowe wydarzenie i mam nadzieję, że w związku z ich świętem, nasze najwierniejsze kibicki - mamy, będą mogły cieszyć się razem z nami zwycięstwem. Kraków Kings są drużyną, która na pewno nie będzie ułatwiać nam zdobywania punktów, nasza defensywa też nie pozostanie bezrobotna. Nigdy nie lekceważymy przeciwnika, niezależnie od miejsca w tabeli. Nie oglądamy się na innych, robimy swoje i mamy nadzieję, że to wystarczy. Nie myślimy jeszcze o play-offach, nie analizujemy scenariuszy, skupiamy się na najbliższym meczu i na tym, co mamy do wykonania. Jesteśmy zmotywowani, mamy bardzo wiele do udowodnienia. Kibicom, którzy są z nami zawsze, ale przede wszystkim - sobie samym - mówi wicedyrektor klubu Agata Lipińska.

Przeczytaj jak Seahawks rozgromili Rhinos WyszkówSeahawks w tym sezonie przegrali dwa z sześciu spotkań i dla gdynian to już za dużo. Jeden z liderów drużyny Jakub Mazan zapewnia, że w niedzielę w grę wchodzi tylko zwycięstwo.

- Ten mecz pokaże naszej drużynie w jakim punkcie jesteśmy i czy mecz z Lowlanders, w którym ponieśliśmy dotkliwą porażkę, był jedynie wypadkiem przy pracy. Nasz cel jest jeden - zwycięstwo. Kraków to mocna drużyna, bardzo ułożona, a ostatnie miejsce w tabeli w żaden sposób nie odzwierciedla poziomu gry jaki prezentują w tym sezonie. Spodziewam się, że Kings łatwo nam zwycięstwa nie oddadzą, ale wiem też jaki potencjał drzemie w naszej drużynie. Oczekuję minimum 42 pkt zdobytych w ofensywie. Już teraz serdecznie zapraszam na mecz w tak wspaniałym dniu jakim jest dzień matki - mówi futbolista Seahawks.
Wstęp na mecz w cenie 10 zł, 5 zł dla studentów i dzieci w wieku szkolny. Dzieci w wieku przedszkolnym wchodzą za darmo.

Tabela grupy północnej LFA 1
kolejno: mecze, wygrane, porażki, punkty, małe punkty
1. Lowlanders Białystok 6 4 2 8 167:106
2. Seahawks Gdynia 6 4 2 8 106:105
3. Warsaw Mets 6 3 3 6 150:122
4. Olsztyn Lakers 7 2 5 4 107:242
5. Wyszków Rhinos 6 0 6 0 52:202
6. Wilki Łódzkie 6 0 6 0 61:262


Wyniki i terminarz Seahawks Gdynia
23 marca Wilki Łódzkie (wyjazd) 62:7
31 marca Tychy Falcons (dom) 32:27
14 kwietnia Warsaw Mets (dom) 22:8
27 kwietnia Lowlanders Białystok (wyjazd) 8:22
4 maja Panthers Wrocław (dom) 7:42
11 maja Wyszków Rhinos (wyjazd) 72:0
26 maja Kraków Kings (dom)
2 czerwca Olsztyn Lakers (wyjazd)
ras.

Kluby sportowe

Opinie (4)

 • no i (1)

  po co ?

  • 5 3

  • ...jak można siedzieć non-stop przy necie i zabijać czas hejtem i wypluwaniem jadu.

   • 2 6

 • I już do Gdyni z tej wycieczki na południe lepiej już nie wracajcie

  I TYLE

  • 3 1

 • A co to

  Te szichołksy?

  • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Seahawks Gdynia Futbol

Seahawks Gdynia Futbol

Relacje LIVE

Najczęściej czytane