GKS Wybrzeże Gdańsk - na młodzieżowo.

15 czerwca 2001 (artykuł sprzed 22 lat)
Na czterech torach miały się odbyć turnieje drugiej rundy młodzieżowych, drużynowych mistrzostw Polski. Pełne zawody odbyły się tylko we Wrocławiu i Tarnowie. Młodzi zawodnicy Wybrzeża (grupa III), rywalizowali w Gnieźnie. Gdańscy młodzieżowcy zdobyli 13 punktów i zajęli 3 miejsce. Zdecydowanie najlepiej radzili sobie juniorzy z Zielonej Góry, którzy zdobyli tyle punktów, ile wszystkie pozostałe ekipy. Zawody odbywały się w bardzo trudnych warunkach, przy nieustannie padającym deszczu. Po trzynastym biegu, wobec nasilających się opadów, sędzia podjął decyzję o przerwaniu jazdy.

WYNIKI:

GRUPA III
Gniezno:
I. ZKŻ Zielona Góra 35 (Kujawa 8, Dudek 9, Smoter 7, Kurmański 11), II. Start 20 (Jabłoński 3, Pawllikowski 7, Linette 6, Wojciechowski 4),
III. Wybrzeże 13 (D. Cieślewicz 1 - d, d, 1; M. Cieślewicz 8 - 3, 2, 3; Giżycki 4 - 1, d, 0, 3),
IV. Iskra 12 (Jaziewicz 3, Bzdęga 4, Szczepaniak 5, Łysowski 3).