Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 1) 94%[234]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
GTK Gdynia
(TYP 2) 6%[14]
 
21.10 śr
godz. 19:30
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
86
:
67
Derby Trójmiasta koszykarek: DGT AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia 86:67 Derby Trójmiasta koszykarek: DGT AZS Politechnika Gdańska - GTK Gdynia 86:67 21 października 2020 (9 opinii)

DGT AZS Politechnika Gdańska pokonała GTK Gdynia 86:67 (19:22, 28:12, 23:13,...

Trener

Jelena Skerović
ocena
3.86 (7 ocen)

Zawodnicy

Julia Niemojewska
ocena
4.33 (9 ocen)
Magdalena Szulc
ocena
4.13 (8 ocen)
Julia Bazan
ocena
4.13 (8 ocen)
Marta Marcinkowska
ocena
4.13 (8 ocen)
Agata Makurat
ocena
4.00 (10 ocen)
Jowita Ossowska
ocena
3.92 (12 ocen)
Alicja Żytkowska
ocena
3.88 (8 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Aleksandra Homza
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Julia Piestrzyńska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Alicja Płotka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Alicja Szmyrka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Teler
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Anna Wińkowska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.10 (sob) godz.18:00 Katarzynki Toruń typuj GTK GDYNIA
30.10 (sob) godz.17:00 GTK GDYNIA typuj Enea AZS Politechnika Poznań
06.11 (sob) godz.19:00 BC Polkowice typuj GTK GDYNIA
20.11 (sob) GTK Gdynia VBW ARKA Gdynia
27.11 (sob) godz.15:30 Polonia Warszawa typuj GTK GDYNIA
17.10 (nd) godz.17:00 GTK GDYNIA 66:80 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
09.10 (sob) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 78:57 GTK GDYNIA
03.10 (nd) godz.16:00 Ślęza Wrocław 70:48 GTK GDYNIA
03.03 (śr) godz.18:00 Energa Toruń 70:61 bez publiczności GTK Gdynia
27.02 (sob) godz.17:00 GTK Gdynia 46:77 bez publiczności CTL Zagłębie Sosnowiec

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice 3 3 0 255:203 6
2 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
3 Ślęza Wrocław 3 2 1 214:183 5
4 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 3 2 1 232:207 5
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 3 2 1 202:200 5
6 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 2 0 138:118 4
8 Polonia Warszawa 3 0 3 214:246 3
9 GTK GDYNIA 3 0 3 171:228 3
10 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
11 Energa Toruń 2 0 2 122:171 2

Wyniki 4 kolejki:

  • Energa Toruń - GTK GDYNIA (sobota, godz. 18)
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz (niedziela, godz. 17)
  • sobota
  • Polonia Warszawa - CTL Zagłębie Sosnowiec
  • niedziela
  • Enea AZS Politechnika Poznań - Ślęza Wrocław
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Najwyżej ocenieni zawodnicy GTK Gdyni

Aktualna kadra GTK Gdyni