• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
GTK Gdynia
(TYP 1) 0%[1]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
VBW ARKA Gdynia
(TYP 2) 99%[208]
 
20.11 sob
godz. 17:00
GTK Gdynia - VBW Arka Gdynia 60:91 w trójmiejskich derbach koszykarek GTK Gdynia - VBW Arka Gdynia 60:91 w trójmiejskich derbach koszykarek 20 listopada 2021 (20 opinii)

VBW Arka Gdynia pokonała w hali GCS GTK Gdynia 91:60 (21:15, 25:16, 25:15,...

Trener

Zawodnicy

Julia Niemojewska
ocena
3.48 (29 ocen)
Aleksandra Parzeńska
ocena
3.47 (30 ocen)
Anna Wińkowska
ocena
3.46 (26 ocen)
Magdalena Szulc
ocena
3.44 (27 ocen)
Jowita Ossowska
ocena
3.44 (27 ocen)
Weronika Dudek
ocena
3.44 (25 ocen)
Joanna Kobylińska
ocena
3.42 (26 ocen)
Alicja Żytkowska
ocena
3.42 (26 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Agata Gilmajster
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marta Marcinkowska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Julia Piestrzyńska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Weronika Zalewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.03 (śr) godz.17:00 GTK Gdynia 51:105 BC Polkowice
26.02 (sob) godz.14:00 GTK Gdynia 63:75 Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz
23.02 (śr) godz.16:00 Enea AZS Politechnika Poznań 55:78 GTK Gdynia
20.02 (nd) godz.16:00 CTL Zagłębie Sosnowiec 74:59 GTK Gdynia
12.02 (sob) godz.14:00 GTK Gdynia 61:74 Polonia Warszawa
05.02 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 88:38 GTK Gdynia
08.01 (sob) godz.14:00 GTK GDYNIA 61:56 Energa Toruń
02.01 (nd) godz.18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 73:37 GTK GDYNIA
29.12.2021 (śr) godz.17:00 GTK GDYNIA 61:76 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
22.12.2021 (śr) godz.17:00 GTK GDYNIA 52:71 Ślęza Wrocław

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice
2 Polski Cukier Pszczółka AZS UMCS Lublin
3 VBW ARKA GDYNIA
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
5 Ślęza Wrocław
6 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz
7 Polonia Warszawa
8 CTL Zagłębie Sosnowiec
9 Enea AZS Politechnika Poznań
10 Energa Toruń
11 GTK GDYNIA
  • Ćwierćfinały:
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 3:0
  • BC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 3:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Ślęza Wrocław 3:1
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Polonia Warszawa 3:0
  • Półfinały:
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - VBW ARKA GDYNIA 0:3
  • BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 3:0
  • Dwumecz o 3. miejsce:
  • VBW ARKA GDYNIA - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 83:55
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski - VBW ARKA GDYNIA 63:69
  • Finał:
  • BC Polkowice - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 3:0
  • Spadek do I ligi: GTK Gdynia

Najwyżej ocenieni zawodnicy GTK Gdyni

Aktualna kadra GTK Gdyni