Barwy: biało-niebiesko-żółte Adres: Aleja Jana Pawła II 11 A 81-345 Gdynia strona internetowa: https://gtkgdynia.pl Hala: 81-538 Gdynia ul. Kazimierza Górskiego 8 pojemność: 4500 osób | Prezes zarządu: Bogusław Witkowski Kierownik klubu: Karolina Hogendorf Skarbnik: Sławomir Łada Przewodniczący komisji rewizyjnej: Ryszard Kaszubowski |
Terminarz
02.03 (śro)
g.17:00
|
GTK Gdynia | 51:105 | BC Polkowice | ||||
26.02 (sob)
g.14:00
|
GTK Gdynia | 63:75 | Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz | ||||
23.02 (śro)
g.16:00
|
Enea AZS Politechnika Poznań | 55:78 | GTK Gdynia | ||||
20.02 (nd)
g.16:00
|
CTL Zagłębie Sosnowiec | 74:59 | GTK Gdynia | ||||
12.02 (sob)
g.14:00
|
GTK Gdynia | 61:74 | Polonia Warszawa | ||||
05.02 (sob)
g.17:00
|
VBW ARKA Gdynia | 88:38 | GTK Gdynia | ||||
08.01 (sob)
g.14:00
|
GTK GDYNIA | 61:56 | Energa Toruń | ||||
02.01 (nd)
g.18:00
|
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin | 73:37 | GTK GDYNIA | ||||
29.12 (śro)
g.17:00
|
GTK GDYNIA | 61:76 | PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp | ||||
22.12 (śro)
g.17:00
|
GTK GDYNIA | 52:71 | Ślęza Wrocław | ||||
11.12 (sob)
g.17:00
|
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz | 69:51 | GTK GDYNIA | ||||
04.12 (sob)
g.17:00
|
GTK GDYNIA | 71:82 | CTL Zagłębie Sosnowiec | ||||
27.11 (sob)
g.15:00
|
Polonia Warszawa | 77:65 | GTK GDYNIA | ||||
20.11 (sob)
g.17:00
|
GTK Gdynia | 60:91 | VBW ARKA Gdynia | ||||
06.11 (sob)
g.15:00
|
BC Polkowice | 82:58 | GTK GDYNIA | ||||
30.10 (sob)
g.17:00
|
GTK GDYNIA | 61:74 | Enea AZS Politechnika Poznań | ||||
23.10 (sob)
g.18:00
|
Energa Toruń | 86:74 | GTK GDYNIA | ||||
17.10 (nd)
g.17:00
|
GTK GDYNIA | 66:80 | Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin | ||||
09.10 (sob)
g.18:00
|
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | 78:57 | GTK GDYNIA | ||||
03.10 (nd)
g.16:00
|
Ślęza Wrocław | 70:48 | GTK GDYNIA |
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KGHM BC Polkowice | ||||||
2 | PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. | ||||||
3 | VBW Arka Gdynia | ||||||
4 | Ślęza Wrocław | ||||||
5 | MB Zagłębie Sosnowiec | ||||||
6 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin | ||||||
7 | Enea AZS Politechnika Poznań | ||||||
8 | Energa Polski Cukier Toruń | ||||||
9 | Polonia Warszawa | ||||||
10 | Basket Ekstraklasa Bydgoszcz | ||||||
11 | MKS Pruszków |
- ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
- Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
- PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
- VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
- półfinały (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
- PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
- o 3. miejsce (mecz i rewanż)
- VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
- finał (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BC Polkowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
VBW ARKA Gdynia
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
CTL Zagłębie Sosnowiec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Ślęza Wrocław
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
Polonia Warszawa
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
BC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
3 | |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
0 |
VBW Arka Gdynia
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
0 |
Finał | |
---|---|
BC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
|
3 |
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
zwycięzca półfinału 2
|
0 |
GTK Gdynia
Archiwum drużyny
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KGHM BC Polkowice | ||||||
2 | PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp. | ||||||
3 | VBW Arka Gdynia | ||||||
4 | Ślęza Wrocław | ||||||
5 | MB Zagłębie Sosnowiec | ||||||
6 | Polski Cukier AZS UMCS Lublin | ||||||
7 | Enea AZS Politechnika Poznań | ||||||
8 | Energa Polski Cukier Toruń | ||||||
9 | Polonia Warszawa | ||||||
10 | Basket Ekstraklasa Bydgoszcz | ||||||
11 | MKS Pruszków |
- ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
- Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
- PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
- VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
- półfinały (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
- PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
- o 3. miejsce (mecz i rewanż)
- VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
- finał (do dwóch zwycięstw)
- KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0
Trójmiejskie drużyny
Relacje LIVE
-
Nadchodząca relacja
27 kwietnia 2024, godz. 16:30
-
24 kwietnia 2024, godz. 20:30
-
24 kwietnia 2024, godz. 18:00
Najczęściej czytane
- Lechia coraz bliżej awansu (106 opinii) LIVE!
- Koniec passy Arki bez porażki (142 opinie) LIVE!
- Żużel: długie treningi i zagraniczne starty (98 opinii)
- Gedania awansowała do 1/2 finału PP (10 opinii)
- Kartkowe tornado Lechii z Polonią (61 opinii)
- Arka znika z nazwy klubu. Nowy herb (48 opinii)
- Kompromisowa data derbów Lechia - Arka (264 opinie)