• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Gala Time of Masters

Dnia 17 stycznia 2015r sopocka hala 100-lecie będzie miejsce zmagań czołowych zawodnik z Trójmiasta oraz Polski w Mieszanych Sztukach Walki i K1. Będzie to nie lada wydarzenie dla miłośników MMA i nie tylko. Swój udział potwierdziły uznane w świecie mieszanych sztuk walki i K1 osoby takie jak miedzy innymi. Oskar Piechota, Jacek Kreft. Michał Wlazło, Basia Nalepka. Zapowiada się świetne widowisko z niesamowita oprawa i walkami w oktagonie.

Sama karta walk jaką przygotowali organizatorzy wzbudza duże emocje. Warto wymienić kilka nazwisk:

Oskar "Imadło" Piechota
To młody 24-letni zawodnik klubu Piranha Gdynia który jest już wielokrotnym mistrzem Polski, mistrzem świata w grapplingu, mistrzem Europy ADCC i uczestnikiem światowych finałów ADCC. W MMA "Imadło" wygrał 4 walki a jedna zremisował. Z każdą kolejną walką potwierdza, że jest do nich na dobrej drodze do bycia najlepszym zawodnikiem w wadze średniej w Polsce. To czego wszyscy być może o Oskarze nie wiedzą, to charakter prawdziwego wojownika i ambicja, który nie pozwala mu nigdy odpuścić i dosłownie każdą wolną chwilę wykorzystywać na poprawianie swoich umiejętności. Takie połączenie umiejętności i charakteru, to gwarancja kolejnych znakomitych widowisk z jego udziałem.

Michał Wlazło
Michał Wlazło to doświadczony zawodnik i kilkukrotny mistrz Polski muay thai, zdobywca pucharu polski muay thai, zawodowy mistrz Europy w K1 federacji Upka. Na swoim koncie ma 14 walk zawodowych w formule K1 Niezwykle Ambitny 120 kilowy zawodnik do każdej walki przygotowuje się z dużym zapałem i motywacja. Efekt tego można było zauważyć podczas ostatniej walki Michała na Gali King Of Kings w Ergo Arena w Sopocie. Michał w znakomitym stylu wypunktował Robert Maruszaka umacniając w ten sposób swoja pozycje w Trójmieście jako czołowego zawodnika w wadze ciężkiej w K1.

Jacek Kreft
Młody ale doświadczony judoka zapowiadający się na jedno z największych odkryć w wadze lekkiej w Polsce. Zawodnik trenujący w klubie Mad Dogs Gdynia posiada bilans walk 5 wygranych i jedna porażkę. Jacek swoim stylem walki wypełnionym efektownymi rzutami wyniesionymi z długich lat treningu judo oraz świetna gra parterowa potrafi wzbudzać w kibicach wielkie emocji. Tak owych dostarczył na gali Fen 4 w Sopocie gdzie w pierwszej rundzie pokonał bardzo doświadczonego posiadającego 8 zwycięstw bez żadnej porażki Patryka Rogorza. W ten sposób wpisał się na trwałe w karty czołowych zawodników w wadze lekkiej w Polsce. Jego młody wiek, determinacja i ciągła praca nad sobą zapewne pozwoli mu osiągnąć sukces na arenach nie tylko polskich ale i międzynarodowych.

Basia Nalepka
Niepokonana do tej pory zawodnicza uważana za największa Polska "Bad Girl", posiada rekord zawodowy 3;0. Swoje dotychczasowe walki kończyła w bardzo szybki i efektowny sposób. Jest zwolenniczka walki w stójce i tam z reguły szuka zakończenia swoich pojedynków. Pokazała to w doskonały sposób podczas swojej ostatnie walki na gali PLMMA 41 we Włocławku gdzie w niecałe 2 minuty odprawiała do krainy Morfeusza swoją przeciwniczkę, potężnymi ciosami. Jest zadziorna i ambitna i zapewne dostarczy jeszcze emocji podczas kolejnej walki na GaliTime Of Masters gdzie zmierzy się z Katarzyna Urban z Warszawskiego klubu S4.

Na gali Time Of Mastres odbędzie się 10 pojedynków zawodowych oraz 2 pojedynki amatorskie z utalentowanymi zawodnikami z Gdyni, Gdańska i okolic Trójmiasta oraz innych rejonów Polski. Zapowiada się niesamowite widowisko z udziałem utalentowanych zawodników, którzy zapewne staną na wysokości zadania i dostarcza zgromadzonym na Hali 100-lecia w Sopocie kibicom spektakularnych wrażeń sportowych.


Bilety do nabycia na kupbilet.pl oraz w Emipku

Przeczytaj także

Opinie 2 zablokowane

28.11 g.20.00
Portugalia
Urugwaj
29.11 g.16.00
Holandia
Katar
29.11 g.16.00
Ekwador
Senegal
29.11 g.20.00
Walia
Anglia
29.11 g.20.00
Iran
USA
28.11 g.18.00
King Szczecin
mecz trwa
28.11 g.17.00
Brazylia
1:0
Szwajcaria
28.11 g.14.00
Korea Południowa
2:3
Ghana
28.11 g.11.00
Kamerun
3:3
Serbia
27.11 g.20.00
Hiszpania
1:1
Niemcy