Gdyby nie druga tercja...

11 grudnia 2006 (artykuł sprzed 17 lat)
Hokeiści Energi Stoczniowiec byli równorzędnym rywalem dla mistrzów Polski i liderów ekstrakligi w pierwszej i trzeciej tercji, które kończyły się remisami. Co więcej to gdańskie gole otwierały i zamykały rejestr bramkowy. Niestety, innych nie było, a druga tercja została sromotnie przegrana. Tym samym w ostatnim tegorocznym występie przed własną publicznością podopieczni Henryka Zabrockiegop przegrali z Cracovią Comarch 2:5 (1:1, 0:3, 1:1).

Bramki: Hurtaj (8), Skutchan (58) - Prokop (15, 40), L. Laszkiewicz (31), Hartmann (37), Csorich (43).

STOCZNIOWIEC: Odrobny (41. Soliński) - Skrzypkowski, Rompkowski, Rzeszutko, Zachariasz, Poziomkowski - Wróbel, Leśniak, Skutchan, Hurtaj, Jurasek - Ryabenko, Smeja, Urbanowicz, Słodczyk, Kostecki - Benasiewicz.

CRACOVIA: Radziszewski - Piekarski, Csorich, L. Laszkiewicz, Słaboń, Hartmann - Galant, Gil, Urban, Prokop, Pinc - Witowski, Kozendra, Jastrzębski, Cieślak, D. Laszkiewicz.

Kary: Stoczniowiec 6 min. - Cracovia 2 min.

Pozostałe wyniki meczów o miejsca 1-6: GKS Tychy - TKH ThyssenKrupp Energostal Toruń 6:1 (4:0, 1:0, 1:1), Zagłębie Sosnowiec - Wojas Podhale Nowy Targ 5:4 (2:3, 3:1, 0:0). o miejsca 7-10: KH Sanok - Unia Oświęcim 2:5 (0:2, 2:1, 0:2), Naprzód Janów - KTH Krynica (przełożony na 9.01.07).

Opinie (8)

• eeeech właśnie tego się obawiałem. Na początku sezonu grali jak z nut, a teraz brakuje gazu.

• 0 0

• Gks12

Bardzo ladny mecz w wykonaniu 100czni, ktorej zabraklo szczescia i precyzji w wykonczeniach akcji (bardzo dobry mecz Radziszewskiego). Jak to czesto bywa w naszej lidze glownym aktorem spektaklu okazal sie siedzia.