stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdynia Rhythmic Stars & Baltic Junior Cup

Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Gdynia, UKS Jantar Gdynia oraz Miasto Gdynia serdecznie zapraszają na niezwykłe wydarzenie - międzynarodowe zawody w gimnastyce artystycznej GDYNIA RHYTHMIC STARS & BALTIC JUNIOR CUP

Gimnastyka artystyczna to jedna z najtrudniejszych technicznie, a jednocześnie najpiękniejszych olimpijskich dyscyplin sportowych.

Zawody rozgrywane będą w gdyńskiej hali Arena w dniach 21-23.06.2019. W trakcie jednego weekendu rozegrane zostaną dwa turnieje w różnych kategoriach wiekowych.

Baltic Junior Cup
to kontynuacja turnieju dla dzieci i młodzieży. W tym roku przewidziane są cztery


kategorie wiekowe:

1) rocznik 2011 i młodsze
2) rocznik 2009
3) juniorki młodsze (rocznik 2007-2008)
3) juniorki (roczniki 2006-2005-2004)

Gdynia Rhythmic Stars

Turniej gimnastyki artystycznej zatwierdzony przez Międzynarodową Federację Gimnastyczną - FIG rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych: juniorki i seniorki.


W zawodach weźmie udział ponad 300 zawodniczek z

AZERBEJDŻANU, IZRAELA, BUŁGARI, USA, SŁOWACJI, LITWY, BELGI, NORWEGI, WĘGIER, CHORWACJI, ESTONI, POLSKI


Plan godzinowy wydarzenia:

21.06.2019 ( piątek )

15:45 - otwarcie Baltic Junior Cup
16:00 - 17:45 - start zawodniczek z rocznika 2010/2011
17:50 - 19:10 - start zawodniczek z rocznika 2009
19:20 - 20:30 - start juniorek
20:30-21:00 - nagradzanie

22.06.2019 ( sobota)
10:00 - 10:30 - pokazy najmłodszych gimnastyczek
10:30 - 17:00 - start juniorek w konkurencji indywidualnej i zbiorówki
17:10 - 18:45 - start seniorek
19:00 - 21:00 - start juniorek młodszych
21:00 - nagradzanie


23.06.2019 ( niedziela )
10:00 - 12:00 - finały zbiorówek
12:15 - 13:45 - start seniorek
14:15 - 16:15 - finały juniorek
16:30 - nagradzanie "

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
25.07 g.19.00
Broendby Kopenhaga
27.07 g.20.15
Unia Tarnów
28.07 g.17.30
Wisła Kraków
29.07 g.18.00
Pogoń Szczecin
01.08 g.19.30
Broendby Kopenhaga
19.07 g.20.30
ŁKS Łódź
19.07 g.18.00
Jagiellonia Białystok
13.07 g.20.30
Piast Gliwice
30.06 g.14.30
Lokomotiv Daugavpils
29.06 g.13.00
Arka Rumia