stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Gdyńska Mila Nurkowa (2 opinie)

25 czerwca 2017 roku przeprowadzone zostaną zawody sportowe IX Otwarte Mistrzostwa Polski - IX Otwarte Mistrzostwa Gdyni w długodystansowym pływaniu w płetwach pod hasłem Gdyńska Mila Nurkowa 2017 na wodach Zatoki Gdańskiej w Gdyni wzdłuż Bulwaru Nadmorskiego im. F. Nowowiejskiego. Start i meta: Bulwar Nadmorski - schody w okolicy restauracji Barracuda.

Relacja z imprezy

Głównym organizatorem zawodów jest Morski Klub Płetwonurków "FLOTA" Gdynia Oddziału PTTK Marynarki Wojennej przy współudziale Gdyńskiego Centrum Sportu, Jednostek Wojskowych Marynarki Wojennej, Ocean Pro Systemy Nurkowe Smardzów, Centrum Techniki Nurkowej "PIÓREWICZ" Gdynia.

Będzie to największa impreza sportowa w pływaniu w płetwach i jedyna organizowana w morzu po raz dziewiąty z rzędu w Gdyni.

Od 8 lat Mistrzostwa Polski - Mistrzostwa Gdyni w długodystansowym pływaniu w płetwach pod hasłem Gdyńska Mila Nurkowa to impreza dla miłośników pływania w płetwach oraz naszego pięknego miasta Gdyni i morza Bałtyku.

Jak co roku wszystkich odważnych zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji sportowej.

Regulamin zawodów i więcej informacji na stronie www.mkpflota.pl

Informacja o biletach

wpisowe 60 zł / 80 zł

Opinie (2)

  • gdynska mila

    Szczurek i um gdynia proponuje zamknąć bulwar na czas zawodow oraz plaze jak i zrobić zakaz parkowania na najbliższych parkingach,co by znajomki i kolesioswo bez problemu mogli delektować się zmaganiami .
    I żeby żaden zwykly obywatel jak będzie chciał przyjechać autem popatrzeć to zakaz tylko dla uczestnikow i um gdynia wiazdy samochodami
    tradyc je podtrzymywać panie szczurek lato wiec utudnienie na całej linii
    jak szalec to szalec czyz nie p szurek

    • 0 1

  • gość

    a gdzie wyniki z zawodów?

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

17.10 g.12.30
Edach Budowlani Lublin
17.10 g.12.40
ŁKS Łódź
17.10 g.15.00
Energa MKS Kalisz
17.10 g.17.00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
17.10 g.17.30
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
16.10 g.17.00
CTL Zagłębie Sosnowiec
16.10 g.15.30
PGE Spójnia Stargard
16.10 g.15.00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.10 g.15.00
Świt Skolwin
16.10 g.14.00
Juvenia Kraków