Impreza

GetResponse Cup - turniej golfowy (3 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
16 czerwca 2018 (sobota)
miejsce:

Postołowo Golf Club

adres:
Ełganowo, Postołowo
organizator:
GetResponse
bilety:
200 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Sportowa rywalizacja, networking oraz spotkanie z ekspertami z branży online marketingu - ta nieszablonowa idea przyświeca pierwszej edycji turnieju golfowego GetResponse Cup.GetResponse Cup odbędzie się 16 czerwca w Postołowie k. Gdańska, najlepszym polu w Polsce wg rankingu Polish Golf Awards 2017. Uczestnicy turnieju mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. Mercedesa klasy A, zaproszenie na legendarne pole w St. Andrews w Szkocji czy wizytę na luksusowym statku Queen Elisabeth.

GetResponse Cup to pierwsze wydarzenie, które łączy sportową rywalizację z biznesowym networkingiem. Podczas spotkania zawodnicy nie tylko sprawdzą swoje golfowe umiejętności czy wypróbują najbardziej nowoczesny sprzęt do gry. Będą mieli również okazję do nawiązania wartościowych znajomości z ekspertami z branży digital oraz wymiany profesjonalnych doświadczeń.

Równolegle do turnieju na terenie obiektu odbędzie się bowiem akademia golfa - zajęcia dla początkujących, którzy pod czujnym okiem trenerów PGA PRO będą mogli zapoznać się z podstawami tego sportu. Do udziału w akademii zaproszeni zostaną goście ze świata online marketingu oraz e-commerce.

Golf jako jedna z nielicznych dyscyplin pozwala na to, by spędzić czas na fantastycznej rozgrywce w przyjaznej atmosferze i nawiązać przy tym kontakty, które będą procentować latami. Na tym polega idea GetResponse Cup: łączymy aktywność na świeżym powietrzu z networkingiem i udowadniamy, że można świetnie się bawić i jednocześnie rozmawiać o biznesie. - mówi Daniel Brzeziński, organizator turnieju, Vice Prezes firmy GetResponse.

GetResponse Cup odbędzie się w trybie ShotGun i może wziąć w nim udział każdy golfista o HCP od 18 do 36. Turniej objęty jest patronatem Polskiego Związku Golfa.

Organizatorzy wraz z partnerami i głównymi sponsorami wydarzenia, bankiem Citi Handlowym oraz Mercedes-Benz BMG Goworowski, przygotowali dla uczestników atrakcyjne nagrody aż w 8 kategoriach. Zawodnicy zagrają więc nie tylko o wysokiej klasy auto, ale również m.in. wyjazd do luksusowego hotelu, vouchery na weekend z marką Mercedes-Benz czy podwójne zaproszenie na Dream Cars - wydarzenie, podczas którego można wybrać się na przejażdżkę najdroższymi autami na świecie.

Więcej o turnieju oraz zapisy na www.getresponsecup.pl
Informacja o biletach:
Zapisy trwają na stronie www.getresponsecup.pl

Cena uczestnictwa w turnieju to 200 zł + VAT.

Cena obejmuje: udział w turnieju, welcome pack, testy profesjonalnego sprzętu, poczęstunek, drink bar i parking. Cena nie zawiera noclegu.
Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18.08 g.18.00
Wisła Płock
18.08 g.20.30
Górnik Zabrze
19.08 g.17.00
Euro Finannce Polonia Piła
19.08 g.17.00
Pogoń II Szczecin
24.08 g.20.30
Korona Kielce
15.08 g.18.00
Gwardia Koszalin
12.08 g.14.30
Speed Car Motor Lublin
11.08 g.20.30
Górnik Zabrze
11.08 g.12.00
Polonia Środa Wielkopolska
10.08 g.18.00
Miedź Legnica