Lechia pokonana pierwszy raz wiosną

jag., ras.
4 kwietnia 2015 (artykuł sprzed 9 lat)
aktualizacja: godz. 15:13 (4 kwietnia 2015)

Piotr Polczak przed sezonem zabiegał o kontrakt w Lechii, ale ostatecznie ponownie znalazł się w Cracovii. To on zapewnił zwycięstwo "Pasom" w Wielką Sobotę. Piotr Polczak przed sezonem zabiegał o kontrakt w Lechii, ale ostatecznie ponownie znalazł się w Cracovii. To on zapewnił zwycięstwo "Pasom" w Wielką Sobotę.

Nawet Piotr Polczak przyznał, że gole Piotra GrzelczakaStojana Vranjesa mogą kandydować do miana bramek kolejki, ale to trafienie obrońcy Cracovii, który latem bezskutecznie zabiegał o angaż w... Gdańsku, rozstrzygnęło mecz w Wielką Sobotę. Piłkarze Lechii przegrali po raz pierwszy wiosną. Ulegli "Pasom" 2:3 (1:2). Widać ile dla biało-zielonych oznaczają zimowe nabytki: Jakub WawrzyniakSebastian Mila, których tego dnia zabrakło na boisku z powodu kontuzji.

Pilarz – Rymaniak, Polczak, Sretenović, Marciniak – Covilo, Dąbrowski, Wdowiak, Budziński, Ortega – Rakels
Sędziowie: Marciniak (Płock), Sadczuk, Wójcik
Widzów: 6143
Bąk – Możdżeń, Janicki, Gerson, Wojtkowiak – Borysiuk, Vranjes – Makuszewski, Nazario, Grzelczak – Colak
  • 46' Ortega Zmiany Dialiba
  • 64' Wdowiak Zmiany Nykiel
  • 87' Budziński Zmiany Szeliga
  • 66' Nazario Zmiany Dźwigała
  • 71' Grzelczak Zmiany Kazlauskas
  • 80' Vranjes Zmiany Friesenbichler
  • 21' Budziński
  • 44' Rakels karny
  • 49' Polczak
  • 40' Grzelczak
  • 47' Vranjes
  • 7' Polczak
  • 16' Rymaniak
  • 33' Dąbrowski
  • 76' Nykiel
  • 43' Colak
  • 90' Kazlauskas

POWIEDZIELI PO MECZU
przed kamerami Canal Plus Sport

GRZEGORZ WOJTKOWIAK (LECHIA GDAŃSK):
Zagraliśmy bardzo słabe spotkanie przede wszystkim pod względem taktycznym. Były między nami za duże odległości. Co gorsza sami praktycznie strzelaliśmy... sobie bramki. Brakowało koncentracji. Głupio straciliśmy gola na 2:3. Odbił się on na całej drugiej połowie.

W głowach mieliśmy, że przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo. Dlatego staraliśmy się atakować, ale w ataku przesunęliśmy się zbyt wysoko w strefie, co zmuszało nas do gry długą piłką. To nie zdało egzaminu.

PIOTR POLCZAK (CRACOVIA):
Na gola w ekstraklasie czekałem od 4,5 roku i meczu ze Śląskiem. Co prawda już na inaugurację zdobyłem bramkę, ale została ona uznana jako samobójcza bramkarzowi. Cieszę się, że w tym meczu gol był na wagę zwycięstwa.

Uważam, że na nie zasłużyliśmy, bo kontrolowaliśmy spotkanie. Gole traciliśmy po strzałach życia bądź kolejki rywali. To powodowało niepewność. Dlatego dobrze się stało, że szybko odpowiedzieliśmy na 3:2. Potem już do końca staraliśmy się grać kontrą. Wygraną zrobiliśmy sobie prezent na święta.

W tym meczu zagraliśmy nie trzema, a czterema obrońcami. Trener zdecydował, że trzeba coś zmienić. Dlatego zdecydował się na taki ruch. W tym ustawieniu mieliśmy dobre i złe momenty, ale przez większą część gry były te dobre.

Przypomnijmy, że po meczu reprezentacji Polski w Dublinie przeciwko Irlandii z urazami wrócili do Gdańska Jakub Wawrzyniak i Sebastian Mila. Z tego powodu żaden z nich nie znalazł się dziś w meczowej osiemnastce. Zgodnie z naszymi przewidywaniami trener Jerzy Brzęczek zdecydował się zmienić pozycję Wojtkowiakowi (z prawej na lewą obronę) oraz Nazario (z lewego skrzydło na środek drugiej linii). Do "11" wrócili Możdżeń i Grzelczak

KONTUZJE W LECHII. TAKIE WARIANTY MIAŁ TRENER BRZĘCZEK

Po raz pierwszy w meczowej osiemnastce na wiosnę znalazł się Marcin Pietrowski. Wychowanek Lechii jesienią zagrał w 17 meczach, z czego w 14 w wyjściowej jedenastce. W tym roku występował jednak wyłącznie w III-ligowych rezerwach, dla których zaliczył cztery gry po 90 minut.
Relacja live Gdańszczanie na mecz do Krakowa mieli wyruszyć w czwartek samolotem. Ze względu na awarię maszyny zawrócono ich jednak z lotniska. Piłkarze na mecz wyruszyli w piątek rano pociągiem. Jak widać na załączonym zdjęciu z facebooka Sebastiana Mili (pojechał do Krakowa mimo, iż nie znalazł się w meczowej kadrze), nastroje im dopisywały. Oby podobnie było w powrotną stronę.
Pod nieobecność Mili i Wawrzyniaka z kapitańską opaską zagra w Lechii Bąk (LECHIA).
1'
Od środka rozpoczynają mecz piłkarze Cracovii
3'
Dosyć tłoczno w środkowej strefie boiska, na razie bez groźniejszych sytuacji po obu stronach. Widać jednak, że żadna z drużyn nie zamierza czekać na ruch rywala.
4'
Rzut wolny dla Lechii. Vranjes (LECHIA) podaje kozłem do Grzelczaka, ten podbija piłkę i posyła "bombę" na bramkę Pilarza (CRACOVIA), ale ten z najwyższym trudem wybija ją na rzut rożny
Przypominamy, że równolegle prowadzimy bezpośrednią relację z meczu piłkarzy Arki Gdynia w Niecieczy. Po godzinie gry w tym spotkaniu jest 1:1.

TUTAJ RELACJA NA ŻYWO Z MECZU I LIGI: TERMALICA - ARKA
7'
Żółtą kartką został ukarany Polczak (CRACOVIA).
9'
Lechia próbuje atakować głównie lewą stroną, gdzie ze środka często schodzi Nazario (LECHIA)
10'
Budziński (CRACOVIA) zagrywa w pole karne, ale piłkę głową z "szesnastki" wybija Gerson (LECHIA)
11'
Aut dla Lechii na wysokości pola karnego gospodarzy
12'
Po starciu z Borysiukiem (LECHIA) teatralnie upadł Ortega (CRACOVIA), który został muśnięty ręką po twarzy przez pomocnika Lechii.
13'
Dobry odbiór Vranjesa (LECHIA) i centra w pole karne, ale obrońcy przerwali atak gdańszczan
14'
Grzelczak (LECHIA) wywalczył rzut rożny
14'
Kolejne uderzenie Grzelczaka (LECHIA) zza pola karnego. Tym razem już nie tak groźne jak to z 4. minuty
15'
Od 10 minut przewaga ewidentnie po stronie gości
16'
Żółtą kartką został ukarany Rymaniak (CRACOVIA) za faul na Wojtkowiaku.
18'
Covilo (CRACOVIA) uderza głową po dośrodkowaniu Marciniaka (CRACOVIA), ale nad bramką
18'
Na spalonym Rakels (CRACOVIA)
20'
Do głosu zaczynają dochodzić gospodarze. Po szybkiej akcji w pole karne zagrywał Ortega (CRACOVIA), ale bardzo niedokładnie. Od bramki wznawia grę Bąk
21'
[1:0] CRACOVIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Budziński Kompletnie zaskoczenie dla Lechii. W pole karne wszedł nieupilnowany Rakels i uderzył na bramkę. Piłkę odbił Bąk, ale prosto pod nogi Budzińskiego, który skierował piłkę do siatki. To pierwszy w tym roku gol stracony przez Lechię z gry.
23'
Znakomita akcja Cracovii prawą stroną, ale fatalnie w polu karnym uderzył Rakels (CRACOVIA)
25'
Wściekły przy linii bocznej trener Brzęczek. Nic dziwnego, bo jego podopieczni dominowali niemal przez cały okres gry i stracili bramkę. Co więcej, Cracovia poczyna sobie coraz śmielej
27'
Grzelczak (LECHIA) zagrywa prostopadle w pole karne, ale zbyt mocno. Nie zdążył do niej Colak (LECHIA)
28'
Dośrodkowanie Budzińskiego (CRACOVIA), ale tłoczno w polu karnym. Piłkę łapie Bąk
28'
Wojtkowiak (LECHIA) zagrywa w pole karne do Colaka (LECHIA), ale napastnik nie zdołał oddać strzału. Próbował jeszcze Grzelczak (LECHIA), ale został zablokowany. Rzut rożny dla Lechii
31'
Zaczął padać śnieg, a i bez tego warunki do gry były bardzo trudne. Boisko w Krakowie prezentuje się fatalnie
32'
Świetna akcja Lechii po prostopadłym podaniu Borysiuka (LECHIA). Zablokowany został jednak Makuszewski (LECHIA). Chwilę później Możdżeń (LECHIA) zagrywa do Nazario (LECHIA) a piłka po jego uderzeniu głową mija słupek
33'
Żółtą kartką został ukarany Dąbrowski (CRACOVIA) za faul na Gersonie
35'
Dalekie zagranie Wdowiaka (CRACOVIA) w pole karne. Rakels (CRACOVIA) mija wychodzącego z bramki Bąka, ale uderza niecelnie. To mógł być gol.
35'
Cracovia oddała do tej pory trzy celne strzały, zaś Lechia tylko jeden
37'
Indywidualna akcja Vranjesa (LECHIA) lewą stroną zakończona nieudaną próbą dośrodkowania
39'
Dobra akcja Cracovii, ale z pola karnego piłkę przewrotką wybija Grzelczak (LECHIA).
40'
Lechia jest częściej na połowie Cracovii, ale to akcje gospodarzy stwarzają więcej niebezpieczeństwa dla rywali
40'
[1:1] LECHIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Grzelczak. Wspaniałe, techniczne uderzenia Piotra zza pola karnego w lewy górny róg bramki. Pilarz był bez szans, bo "Grzelu" miał wystarczająco dużo czasu, by dokładnie przymierzyć po tym, gdy z prawej strony podał mu Możdżeń. To trzeci gol Piotra w tym sezonie.
43'
Żółtą kartką został ukarany Colak (LECHIA) za faul na Sretenoviciu
44'
Rzut karny dla Cracovii po faulu Gersona (LECHIA) na Wdowiaku (CRACOVIA). Dość kontrowersyjna sytuacja. Na pewno był kontakt pomiędzy zawodnikami, ale można mieć wątpliwości czy Brazylijczyk faulował.
44'
[2:1] CRACOVIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki z karnego Rakels. Pewne uderzenie po ziemi na lewy słupek.
45'
Koniec I połowy. Cracovia prowadzi 2:1.
Z przebiegu gry wydaje się, że Lechia powinna prowadzić w tym spotkaniu, bo choć oddała tylko 2 celne strzały przy 4 Cracovii, to inicjatywa była po stronie biało-zielonych. Gdańszczanie stracili bramki w momentach, w których nic nie wskazywało na to, że tak się stanie.
Sytuacji z 4. minuty z pewnością może żałować Grzelczak (LECHIA). Jego wolej z początku meczu z pewnością kandydowałby do bramki kolejki, gdyby z uderzeniem z najwyższym trudem nie poradził sobie Pilarz (CRACOVIA). Piotr w końcu dopiął swego i zdobył gola, ale do przerwy nie wystarczy on gdańszczanom nawet do remisu. Z pewnością Grzelczak (LECHIA) był jednym z najjaśniejszych punktów w zespole Lechii podczas pierwszych 45 minut dzisiejszego spotkania.
Przed wznowieniem gry Gerson (LECHIA) jeszcze dyskutuje z arbitrem odnośnie sytuacji z końcówki pierwszej połowy, czyli rzutu karnego.
46'
Rozpoczęła się II połowa
46'
CRACOVIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Ortega, w jego miejsce wchodzi Dialiba.
47'
[2:2] LECHIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Vranjes.. Fenomenalne uderzenie Bośniaka lewą nogą! Pomocnik Lechii niespodziewanie "huknął" zza pola karnego w prawy górny róg bramki. Pilarz musnął jeszcze piłkę ręką, ale uderzenie było tak silne, że nie zdołał uchronić Cracovii przed stratą gola.
47'
Vranjes (LECHIA) zrobił to co w wywiadzie udzielonym nam przed meczem. To jego 12 gol w barwach Lechii, ale pierwszy od 31 sierpnia ubiegłego roku!

STOJAN VRANJES: STRZELĘ GOLA NA CRACOVII! CZYTAJ WIĘCEJ
49'
[3:2] CRACOVIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Polczak. Dośrodkowanie Budzińskiego z rzutu wolnego. Polczak urwał się obrońcom i w pełnym biegu skierował piłkę głową do siatki obok kompletnie zaskoczonego Bąka. Ależ odpowiedź Cracovii!
49'
Przypomnijmy, że Polczak (CRACOVIA) przed sezonem zabiegał o angaż w Lechii, został zweryfikowany negatywnie
52'
Lechia próbuje odrobić straty i atakuje
55'
potężna "bomba" Możdżenia (LECHIA), wybija piłkę Pilarz (CRACOVIA)
56'
róg dla Lechii
57'
Rymaniak (CRACOVIA) wybił piłkę głową po dośrodkowaniu Nazario (LECHIA) z rogu
57'
kolejny róg dla Lechii
57'
Pilarz (CRACOVIA) złapał piłkę po dośrodkowaniu Nazario (LECHIA) z rogu
58'
Bąk (LECHIA) 40 metrów od własnej bramki interweniuje, dość szczęśliwie zdołał odbić piłkę przed atakującym Rakelsem (CRACOVIA)
58'
Rakels (CRACOVIA) pada na polu karnym Lechii, sędzia każe grać dalej
60'
Pilarz (CRACOVIA) obronił strzał głową Nazario (LECHIA) po dośrodkowaniu Makuszewskiego (LECHIA)
w sierpniu 2009 był mecz Cracovia - Lechia, w którym padło aż 8 goli. Biało-zieloni wygrali 6:2, a spotkanie odbyło się nie w Krakowie, a w Sosnowcu

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z MECZU WYGRANEGO PRZEZ LECHIĘ 6:2
63'
trener Brzęczek energicznie gestykuluje przy linii bocznej, Lechia nadal częściej przy piłce od rywali
64'
CRACOVIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Wdowiak, w jego miejsce wchodzi Nykiel.
66'
Vranjes (LECHIA) tym razem wyręcza obrońców Lechii, wybijając piłkę z własnego pola karnego
66'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Nazario, w jego miejsce wchodzi Dźwigała, dla którego to pierwszy występ wiosną w ekstraklasie
67'
teraz Lechia w ustawieniu w drugiej linii tak jak w meczu sparingowym w pierwszej połowie z Zawiszą

TAK LECHIA GRAŁA BEZ MILI I WAWRZYNIAKA PRZECIWKO ZAWISZY
68'
róg dla Cracovii
68'
bez zagrożenia dla bramki Lechii po stałym fragmencie gry gospodarzy
71'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Grzelczak, w jego miejsce wchodzi Kazlauskas.
71'
dla Kazlauskasa (LECHIA) to debiut w ekstraklasie
72'
niecelny strzał głową Colaka (LECHIA) po dośrodkowaniu Wojtkowiaka (LECHIA)
75'
w ostatnich minutach udało się Cracovii przenieść grę do środka boiska
76'
na spalonym Rakels (CRACOVIA)
76'
Żółtą kartką został ukarany Nykiel (CRACOVIA).
76'
pomocy medycznej potrzebuje Janicki (LECHIA)
77'
gra wznowiona, Janicki (LECHIA) zostaje na boisku
78'
Borysiuk (LECHIA) wślizgiem wygarnia piłkę spod nóg Rakelsa (CRACOVIA) i podaje do Bąka
79'
Bąk (LECHIA) ratuje Lechię przed stratą 4 gola. Najpierw obronił strzał Budzińskiego (CRACOVIA), a kilka sekund później także uderzenie Rakelsa (CRACOVIA)
80'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Vranjes, w jego miejsce wchodzi Friesenbichler.
80'
najwyraźniej Lechia przejdzie do ustawienia 1-4-4-2 i zagra z dwoma napastnikami, gdy jesienią taki atak zestawiła choćby z Ruchem, doprowadziła do wyrównania 4:4
81'
Cracovia coraz groźniej kontratakuje, tym razem lewą stroną przedarł się Marciniak (CRACOVIA), ale Nykiel (CRACOVIA) nie zdążył zamknąć akcji
84'
osłabł wyraźnie impet Cracovii, Lechia traci panowanie w środku boiska, na boisku zostało dwóch defensywnych pomocników, bez pomocy skrzydłowych raczej oni sami nie dograją piłki do napastników
85'
Marciniak (CRACOVIA) wybija piłkę po dośrodkowaniu Makuszewskiego (LECHIA)
86'
Budziński (CRACOVIA) na spalonym, a już Marcin biegł sam na sam z Bąkiem
86'
gwiżdżą kibice, bo Rakelsowi (CRACOVIA) wydawało się, że wywalczył róg, a sędzia nakazał Lechii rozpocząć grę od bramki
87'
CRACOVIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Budziński, w jego miejsce wchodzi Szeliga.
88'
jasny sygnał od trenera Podolińskiego, Szeliga (CRACOVIA) jest bardziej defensywnym piłkarzem od kreatywnego Budzińskiego (CRACOVIA)
89'
Gerson (LECHIA) zbyt mocno dośrodkował, Colak (LECHIA) nie sięgnął piłki, od bramki zacznie Cracovia, Pilarz (CRACOVIA) oczywiście się nie spieszy
89'
Polczak (CRACOVIA) ławtwo ograł Colaka (LECHIA) przed własnym polu karnym
90'
Żółtą kartką został ukarany Kazlauskas (LECHIA), który faulował Dialibę
90'
3 minuty doliczone do tego meczu
90'
Kazlauskas (LECHIA) w Lechii zaczął jak w ostatnim meczu reprezentacji Litwy, wszedł na końcówkę gry spotkania z Anglią na Wembley i w protokole zapisał się tylko kartką
90+2
Cracovia utrzymuje piłkę daleko od własnej bramki
90+3
Dialiba (CRACOVIA) w stylu nieodżałowanego Włodzimierza Smolarka, w dryblingu przy narożnej chorągiewce na połowie Lechii

• Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0
  • Legia Warszawa - Piast Gliwice 2:0 (1:0)
  • Korona Kielce - Górnik Łęczna 2:0 (0:0)
  • Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2:2 (1:1)
  • Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:2 (1:0)
  • Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 2:1 (1:0)
jag., ras.

Opinie (251) ponad 50 zablokowanych

• Brawo Trenerze! (12)

Nie ma to jak ściągać przyzwoicie grających zawodników i wpuszczać defensywnie nastawionych nowicjuszy w momencie kiedy dostaje się po tyłku jedną bramką. Brawo Brzęczek!

• 157 9

• (2)

Mając Pietrowskiego na ławce i nie wpuścić go na boisko to fatalna decyzja w takim meczu.

• 20 29

• Tego Pietrowskiego co gra na alibi na boisku i chowa się za innych. (1)

Znowu rodzina pisze te komentarze czy co ?

• 35 7

• I balonik pękł

Płaczcie dziewczyny

• 14 22

• W końcu musieli przegrać ale do cholery co Bączek robi w bramce przecież większość tego meczu Cracovia nie istniała na boisku. Nazario niech więcej nie wychodzi na boisko czemu nie gra Wiśniewski to kpina ! Makuszewski też powinien sobie odocząć bo nawet już mu się biegać nie chce i Możdzeń jako obrońca to kompletna pomyłka. Jakiś młodzik mijał go jak tyczkę. Lechia prowadziła mecz i przegrała z sędzią i mega słabiutką Cracovią.

• 40 4

• (2)

Zgadzam sie, Brzeczek tragedia! Jest nieprzewidywalny, jego decyzje nie są logiczne. Ściągnął dobrych graczy z boiska, a powinien niewidocznego Colaka czy najsłabszego pomocnika w tym meczu Makuszyńskiego.

• 35 3

• Kornela? Tego od koziołka? (1)

• 15 0

• Tak, właśnie tego - trudno od felietonisty i prozaika wymagać 90 minut gry na pełnych obrotach.

• 8 0

• Sędzia się staral (3)

Ale nie dał rady żenujące sędziowanie pod Lechię auty rogi nie dla Cracovii żenada.

• 11 31

• (1)

Starał się jak mógł i dlatego karny z d*py!!! Tragedia

• 32 9

• kontakt był...

Jak z Bełchatowem Colak faulował przy bramce to pewnie pisałeś że czysto ;)

• 0 1

• CRAXA

Fajny wynik ..tyle w temacie ....nalezne becki -nalezne miejsce w szeregu.

• 11 17

• Przegrała po raza pierwszy !

I zapewne nie ostatni .
      wszystko w temacie - lm !!!

hahahaha

• 4 2

• Cóż regularnie pompowany balonik pęka równie często jak jest pompowany. (7)

Mają to do siebie czytelnicy trojmiasto.pl Jak Lechia wygra to noszą ich na rękach zapominając o wszystkich wcześniejszych kompromitacjach. Jak przegrają to jazda na całego. Ludzie po prostu zrozumcie jedną rzecz. Zawsze byliśmy i jesteśmy przeciętną drużyną ekstraklasy. To, że mamy Niemca z fulą kasy nie da nam momentlanie walki o mistrzostwo i według mnie długo tak jeszcze nie będzie. Nie jesteśmy w stanie rywalizować na dłuższą mete ani z Lechem ani z Legią. To są kluby budowane mądrze i od dawna. U nas nie zna się takiego pojęcia jak szkółka piłkarska. Skauting zdaje się nie istnieje u nas się po prostu kupuje to co jest wolne lub ma dobre naziwsko. Medialnie obiegamy lata świetlne oni mają telewizje klubowe, kilka newsów dziennie na stronie www itd, niby pierdoły, ale to oni mają regularną frekwencje 20tys +, a nie my.
    Co do samego meczu zagraliśmy bardzo słabo, bez pomysłu. Widać brak Mili, ale musimy umieć sobie bez niego radzić bo on ma siły na max 70 minut. Zostaliśmy skrzywdzeni orzy karnym, ale tak samo Cracovia została skrzywdzona w 80 minucie kiedy to Budziński wyszedł sam na sam i odgwizdał sędzia spalony którego nie było.

• 85 42

• ty ekspert

A ty znowu kopiuj wklej

• 12 18

• O jak miło że arkowcy oglądają Lechie- ja arki nigdy bym nie obejrzał - która to liga??? (4)

• 35 29

• jeśli ktoś wyraził swoją krytyczną opinie na temat Lechii to musi z automatu być kibicem Arki ? (2)

Lecz się

• 40 17

• Żeby podszywać się pod Lechiste trzeba to robić umiejętnie- wystarczy przeczytać (1)

cały ten komentarz żeby bez trudu domyśleć się że na kilometr pachnie arką.
          A lecz się ty z kompleksów swojego prawie nieistniejącego klubiku (czyt arka) o którym słuch niedługo zaginie.

• 20 26

• Ja jestem kibicem Lechii, ale ciężko nie zgodzić się z tym tekstem. Widzisz tu gdzieś nieprawdę ??

• 30 6

• miło popatrzeć, jak Cracovia leje 7echię

• 20 23

• w końcu sensowna ocena

Niestety, ale większość patrzy tylko na wynik. Grać można piach, ale jak się wygra dwa mecze to już Puchary. Na dłuższą metę wiadomo że to się nie sprawdzi. Lechia wygrywała np z Wisłą czy Bełchatowem nie grając w tych meczach w piłkę. Mogli te mecze równie dobrze przegrać i nikt by nie mógł się czepiać. Było szczęście, jest 6pkt i zachwyty. Przychodzi mecz z Cracovią, grają to samo co grali we wcześniejszych spotkaniach, jest przegrana i od razu płacz co to za dramat... W Gdyni też zachwyty po pierwszych 2 meczach. W prawdzie zasłużenie wygrane, ale szaleństwa na boisku też nie było. Dobra skuteczność i tyle. W meczu z Widzewem sytuacje były, nic nie wpadło. Z Miedzią bezbarwnie. Jadą do Termalici i fartem zdobyty punkt. W Gdyni wielkiej piłki też nie ma, a niektówrzy już się podpalali i myśleli że tą ogromną stratę odrobimy i będzie awans :) nie w tym sezonie

• 1 1

• (2)

No to ciekawe święta będą :-(
    Jak Lechiści mogliście nam to zrobić!?
    A Ty Maki zabierz się do pracy a nie się chwalisz nowymi korkami na fejsie!

• 85 6

• luzik - nie ma dramatu, kiedyś musieli przegrać, trochę swobody przed świętami się należało

Grzelczak i Vranjes na Legię w pierwszym składzie mam nadzieję.
      Mila i Wawrzyniak niech się szykują na Gruzję
      Smacznego jajka :)

• 7 9

• Maki w nagrodę da Ci te korki do wyczyszczenia przed następnym meczem :-)