Lechia Gdańsk w końcu wygrała w ekstraklasie. Górnik Łęczna nie obronił się w 10, bojkotu nie było

ras., mad
21 sierpnia 2015 (artykuł sprzed 8 lat)

Sześć spotkań czekali w tym sezonie piłkarze Lechii na zwycięstwo w ekstraklasie. Czy triumf nad Górnikiem zapoczątkuje marsz w górę tabeli? Na zdjęciu strzelec dwóch goli Lukas Haraslin w objęciach Pawła Stolarskiego. Sześć spotkań czekali w tym sezonie piłkarze Lechii na zwycięstwo w ekstraklasie. Czy triumf nad Górnikiem zapoczątkuje marsz w górę tabeli? Na zdjęciu strzelec dwóch goli Lukas Haraslin w objęciach Pawła Stolarskiego.

Piłkarze Lechii Gdańsk pokonali na PGE Arenie Górnika Łęczna 3:1 (1:1). Goście od 7. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla bramkarza Sergiusza Prusaka. Dominującym na boisku biało-zielonym brakowało skuteczności, jednak nie można zarzucić tego Lukasowi Haraslinowi. Słowacki skrzydłowy zdobył dwa gole i po dwóch niepełnych meczach w ekstraklasie ma na koncie już trzy trafienia. Wygrana mogła być wyższa, ale arbiter nie uznał prawidłowo zdobytego gola przez Grzegorza Kuświka. Frekwencja na trybunach była niska, a kibice odpalili race, ale nie zbojkotowali meczu, czym grozili na środowym spotkaniu z władzami klubu.

50 Marić - 41 Stolarski, 2 Janicki, 22 Maloca, 3 Wawrzyniak - 16 Borysiuk, 8 Łukasik - 11 Makuszewski, 6 Mila, 17 Haraslin - 30 Kuświk
Sędziowie: Marciniak (Płock), Sokolnicki, Listkiewicz
Widzów: 12 193
79 Prusak - 22 Mierzejewski, 23 Szmatiuk, 24 Bozić, 2 Leandro - 15 Bonin, 19 Poźniak, 7 Nowak, 5 Tymiński, 8 Piesio - 10 Świerczok
  • 41' 2 Janicki Zmiany 21 Vranjes
  • 46' 11 Makuszewski Zmiany 14 Wiśniewski
  • 69' 17 Haraslin Zmiany 10 Nazario
  • 9' 19 Poźniak Zmiany 1 Rodić
  • 61' 10 Świerczok Zmiany 11 Cernych
  • 83' 8 Piesio Zmiany 18 Śpiączka
  • 45+2 Haraslin
  • 55' Haraslin
  • 90+4 Vranjes karny
  • 45+4 Piesio
  • 3' Borysiuk
  • 58' Kuświk
  • 59' Mila
  • 64' Mierzejewski
  • 76' Cernych
  • 90+3 Bozić
  • 7' Prusak

Trenerzy po meczu

JERZY BRZĘCZEK (Lechia Gdańsk)

Po meczu jak dzisiejszy można powiedzieć jedno - najważniejsze, że po serii spotkań bez wygranej udało nam się wywalczyć trzy punkty. Nie da się ukryć, że nie było to najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego, jeżeli chcemy być w dobrej formie, to musimy poprawić jeszcze wiele rzeczy.

Dwa gole strzelił Lukas Haraslin, który może stać się przykładem na to, że w piłce niektóre kariery nietypowo się rozpoczynają. Na początku sezonu nie mieścił się w meczowym składzie. Na treningach, a także podczas meczów w zespole rezerw udowodnił, że warto na niego stawiać.

Niestety w pierwszej połowie boisko musiał opuścić Rafał Janicki. Poczuł on ostry ból w kolanie. Na razie nie wiemy, co mu dolega. Dowiemy się tego po badaniach.

Zobacz race odpalone przez kibiców w ramach oprawy meczu z Górnikiem.

JURIJ SZATAŁOW (Górnika Łęczna)

Trudno się gra, kiedy przez prawie cały mecz trzeba sobie radzić w osłabieniu. Dostaliśmy cios i w takiej sytuacji trudno było zrealizować to, co sobie zaplanowaliśmy. Mimo wszystko grając w dziesięciu spisywaliśmy się poprawnie, a przy stanie 1:2 mieliśmy nawet okazję na remis.

Stojan Vranjes strzela z rzutu karnego na 3:1.

W wyjściowym składzie Lechii dwie zmiany w stosunku do meczu w Krakowie. Kontuzjowanego Wojtkowiaka zastąpił Stolarski (LECHIA), a na lewym skrzydle debiutujący w pierwszej jedenastce Haraslin (LECHIA) zastąpił Nazario.
Ławka rezerwowych Lechii: 1. Łukasz Budziłek - 5. Rudinilson, 10. Bruno Nazario, 14. Piotr Wiśniewski, 19. Bartłomiej Pawłowski, 21. Stojan Vranjes, 33. Nikola Leković
Ławka rezerwowych Górnika: 1. Silvio Rodić - 4. Veljko Nikitović, 6. Paweł Sasin, 11. Fedor Cernych, 14. Jan Bednarek, 17. Radosław Pruchnik, 18. Bartosz Śpiączka
Przypomnijmy, że kibice Lechii grozili bojkotem jeśli klub nie zwolni dwóch wskazanych przez nich pracowników w tym rzecznika prasowego. Prezes Mandziara poinformował, że sprawa wymaga analizy zanim zapadną jakiekolwiek decyzje.

CZY LECHII GROZI WOJNA Z KIBICAMI?
My wierzymy - śpiewają kibice
Fanów gości na dzisiejszym meczu jak na razie brak, choć ma się pojawić się kilkudziesięciu.
1'
Początek meczu. Od środka rozpoczęli goście
1'
Lechia na biało-zielono. Górnik na zielono-czarno.
1'
Lechia gol - niesie się po PGE Arenie
3'
Żółtą kartką został ukarany Borysiuk (LECHIA) za faul na Nowaku
3'
Niecelne uderzenie Bonina (GÓRNIK) po rzucie wolnym, ponadto ze spalonego.
3'
Na trybunach niska frekwencja. Dokładną liczbę widzów podamy tradycyjnie na początku drugiej połowy.
czerwona kartka
7'
Prusak (GÓRNIK) otrzymał czerwoną kartkę.
7'
Kuświk (LECHIA) wychodził sam na sam z bramkarzem po błędzie defensywy. Prusak (GÓRNIK) wyszedł z pola karnego i ręką wybił piłkę spod nóg napastnika. Górnik gra w dziesiątkę!
9'
GÓRNIK przeprowadza wymuszoną zmianę. Boisko opuszcza Poźniak, swoją drogą były gracz Lechii. W jego miejsce wchodzi bramkarz Rodić.
11'
Rzut wolny dla Lechii. 30 metrów do bramki
11'
Mila (LECHIA) trafia piłką prosto w mur.
12'
Stolarski (LECHIA) dograł po ziemi w pole karne, ale Mila (LECHIA) nie miał jak złożyć się do strzału
13'
Biało-zieloni cały czas atakują prawą stroną
15'
Tymiński (GÓRNIK) dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę wybił Łukasik (LECHIA)
13'
Kibice wywiesili transparent, który głosi "Na siedemdziesiąt lat dla Ciebie ten blask"
17'
Stolarski (LECHIA) dośrodkował w pole karne, ale na przedpolu dobrze interweniował Rodić (GÓRNIK).
17'
Marić (LECHIA) łapie niegroźny strzał Bonina (GÓRNIK) po ziemi
17'
Specjalna oprawa kibiców Lechii
19'
Strzał Borysiuka (LECHIA) z dystansu zatrzymany przez Szmatiuka (GÓRNIK)
19'
Składna akcja Lechii zakończona ładnym uderzeniem Łukasika (LECHIA). Niestety, piłka poszybowała nad bramką
21'
Uderzenie z dystansu Borysiuka (LECHIA) broni Rodić (GÓRNIK), który odbił piłkę. Doszedł do niej Mila (LECHIA), ale nie zdołał odegrać. Powinien strzelać.
19'
Gdańska Lechia - śpiewają fani
24'
Kibice odliczyli od 10 do 1 i... odpalili race
27'
Akcję gości przerywa w polu karnym Wawrzyniak (LECHIA)
27'
Uderzenie Świerczoka (GÓRNIK) blokuje Janicki (LECHIA). Rzut rożny. Było naprawdę groźnie!
30'
Kolejne uderzenie Łukasika (LECHIA). Zza pola karnego uderzył obok bramki. Pomocnik, który w poprzedniej kolejce zdobył swojego pierwszego gola w ekstraklasie jest dziś bardzo aktywny w ofensywie.
30'
BKS, każdy kibic wie, co to jest - śpiewają fani
33'
Kuświk (LECHIA) wyszedł niemal sam na sam z Rodiciem (GÓRNIK), ale ten odbił jego uderzenie
34'
Lechia konsekwentnie gra atakiem pozycyjnym i dyktuje tempo gry. Nie brakuje podań na jeden kontakt, ale gdańszczanom brakuje dokładności w polu karnym.
35'
Rodić (GÓRNIK) nie dał się przelobować Haraslinowi (LECHIA). Rzut rożny dla gospodarzy
36'
Gospodarze zaczynają coraz bardziej dominować. Górnik nie może wyjść teraz ze swojej połowy.
39'
Źle wyprowadził piłkę Maloca (LECHIA), na szczęście bez konsekwencji
41'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Janicki, w jego miejsce wchodzi Vranjes. To najpewniej konsekwencja urazu, na który Rafał narzekał po meczu z Wisłą. Na środek obrony przejdzie teraz Borysiuk, a jego miejsce na boisku zajmie Bośniak
39'
W wolnym mieście Gdańsku - niesie się po PGE Arenie
44'
Piesio (GÓRNIK) na spalonym
44'
Po Lechii nie widać, żeby grała z przewagą jednego piłkarza, a z trybun słychać coraz wyraźniejsze gwizdy
45'
Groźnie pod bramką Lechii! Piłka po rykoszecie od obrońcy wyszła na rzut rożny
45+2
[1:0] LECHIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Haraslin.. Dobre rozegranie akcji przez Vranjesa i Łukasika. Z lewej strony piłkę podbił Haraslin, a obrońcy walczący z Milą przed linią bramkową, pozwolili jej wpaść do siatki. Kuriozalne trafienie.
45+2
Haraslin (LECHIA) ma już dwa gole w dwóch występach w ekstraklasie.
45+4
[1:1] GÓRNIK STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Piesio.. Marić bez szans. Piesio miał sporo miejsca i czasu, by precyzyjnie uderzyć wolejem zza pola karnego. Gol do szatni!
Koniec I połowy. Lechia remisuje z GKS 1:1, choć goście od 7. minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla bramkarza. Biało-zieloni dominowali w rozgrywaniu piłki, ale niewiele z tego wynikało. W sumie oddali 8 strzałów z czego 4 celne. Górnik w światło bramki trafił tylko raz, tuż przed przerwą. Niestety uderzenie Piesia (GÓRNIK) dało im wyrównanie.
Gwizdy pożegnały piłkarzy obu drużyn
Oficjalna frekwencja na dzisiejszym meczu to 12 193 widzów
46'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Makuszewski, w jego miejsce wchodzi Wiśniewski.
46'
Rozpoczęła się II połowa. Od środka grę wznowiła Lechia.
46'
My jesteśmy z gdańską Lechią, czy jest dobrze, czy jest źle - śpiewają fani
47'
Lechia rozpoczęła od zdecydowanych ataków.
49'
Lechia ciągle przy piłce. Biało-zieloni wrzucają ją w pole karne, ale na razie bez skutku
50'
Prostopadłe podanie do Haraslina (LECHIA), ale Słowak nie zdążył do piłki
50'
To my, kibice z Gdańska - śpiewają fani biało-zielonych
55'
[2:1] LECHIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Haraslin.. Niedokładne piąstkowanie Rodicia po dośrodkowaniu Wawrzyniaka. Spadającą piłkę od razu uderzył Haraslin i ponownie wyprowadził Lechię na prowadzenie.
56'
Haraslin (LECHIA) w ekstraklasie rozegrał ledwo ponad 100 minut a już ma na koncie trzy trafienia.
58'
Żółtą kartką został ukarany Kuświk (LECHIA).
59'
Żółtą kartką został ukarany Mila (LECHIA).
59'
Na boisku po starciu z rywalem leży Haraslin (LECHIA).
60'
Słowak jest już gotowy do dalszej gry.
59'
Kibice niezadowoleni z sędziowania skandują niecenzuralne słowa w stronę PZPN
61'
Kuświk (LECHIA) trafił do siatki po podaniu Mili (LECHIA). Sędzia uznał, że był na spalonym, ale arbiter ewidentnie się pomylił!
61'
GÓRNIK przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Świerczok, w jego miejsce wchodzi Cernych.
61'
Tak się bawią ludzie, kiedy nasza Lechia gra - śpiewają kibice
63'
Mierzejewski (GÓRNIK) szukał kontaktu z Borysiukiem (LECHIA) i padł przed polem karnym. Kontakt był, ale sędzia nie odgwizdał faulu
64'
Żółtą kartką został ukarany Mierzejewski (GÓRNIK) za faul na Wiśniewskim
67'
Przerzut Borysiuka (LECHIA) do Haraslina (LECHIA), ale ten powstrzymywany przez obrońcę nie sięgnął piłki. Słowak nabawił się urazu w starciu z rywalem. Usiadł na ziemi i czeka na pomoc fizjoterapeutów.
69'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Haraslin, w jego miejsce wchodzi Nazario.
67'
Hej Lechia gol - niesie się po gdańskim stadionie
72'
Osłabiony Górnik daje Lechii grać piłką i czeka na kontry.
73'
Podanie Nazario (LECHIA) w tempo do Vranjesa (LECHIA). Bośniak przyjął piłkę efektowną "ruletką" w asyście dwójki obrońców, ale nie zdołał ich minąć.
73'
Lechia Gdańsk - śpiewają kibice
76'
Żółtą kartką został ukarany Cernych (GÓRNIK) za faul na Stolarskim
77'
Stolarski (LECHIA) nie zdołał zapanować nad piłką adresowaną do niego długim, dobrym podaniem przez Borysiuka (LECHIA).
80'
Walecznie na lewej stronie Wiśniewski (LECHIA). Aut dla Lechii
77'
Hej Lechia gol - słychać na PGE Arenie
80'
Wszyscy gracze Górnika na własnej połowie.
81'
Gdyby czas posiadania piłki bezpośrednio wpływał na liczbę bramek, Lechia powinna prowadzić znacznie wyżej niż 2:1.
82'
Zaskakujące uderzenie Vranjesa (LECHIA) z ok. 30 metra. Spadającą piłkę odbił jednak Rodić (GÓRNIK). Rzut rożny dla Lechii
83'
Za mocne dośrodkowanie Mili (LECHIA)
83'
GÓRNIK przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Piesio, w jego miejsce wchodzi Śpiączka.
87'
Kuświk (LECHIA) na spalonym.
88'
Tymiński (GÓRNIK) dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale Marić (LECHIA) bez problemów łapie piłkę
88'
Lechia, biało-zieloni - śpiewają kibice
89'
Atak Górnika przerwany, na spalonym Mierzejewski (GÓRNIK)
90'
Podanie Mili (LECHIA) do Kuświka (LECHIA). Ten w sytuacji sam na sam uderzył obok słupka, ale i tak był na spalonym. Tym razem nie było co do tego wątpliwości.
90'
Sędzia doliczył 3 minuty do podstawowego czasu gry
90+2
Cernych (GÓRNIK) wychodził sam na sam z Mariciem (LECHIA), ale do spółki zatrzymali go Wawrzyniak (LECHIA) i Maloca (LECHIA)
90+3
Wiśniewski (LECHIA) na lewo do Nazario (LECHIA), ten odgrywa mu w pole karne. "Wiśnia" uderza, a ręką piłkę odbija Bozić (GÓRNIK)! Rzut karny!
90+3
Żółtą kartką został ukarany Bozić (GÓRNIK).
90+4
[3:1] LECHIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki z rzutu karnego Vranjes.

Bośniak tak jak w poprzednich dwóch sezonach pokazuje, że jest pewnym egzekutorem jedenastek. W ekstraklasie ma już 10 wykorzystanych rzutów karnych na 10 prób.
90+4
Koniec meczu. Lechia wygrywa z Górnikiem Łęczna 3:1 (1:1). To pierwsza ligowa wygrana biało-zielonych w tym sezonie!

Goście praktycznie przez cały mecz grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla bramkarza, ale szczególnie w pierwszej połowie, skutecznie odpierali ataki Lechii. Ostatecznie gdańszczanie wygrali po dość kuriozalnych bramkach i rzucie karnym. Trzeba jednak przyznać, iż sędzia "obrabował" biało-zielonych z prawidłowo zdobytego gola Kuświka, sygnalizując spalonego.

16 Górnik Zabrze 6 0 2 4 7:14 1

* Przed sezonem Wisła Kraków oraz Górnik Zabrze zostały ukarane odjęciem jednego punktu za niespełnienie wymogów licencyjnych.

Tabela wprowadzona: 2015-08-24

Wyniki 6 kolejki

• LECHIA GDAŃSK - Górnik Łęczna 3:1 (1:1)
  • Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1:1 (0:1)
  • Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
  • Ruch Chorzów - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 4:1 (1:1)
  • Cracovia - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:1)
  • Lech Poznań - Piast Gliwice 0:1 (0:1)
  • Legia Warszawa - Korona Kielce 1:2 (0:1)
  • Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:2 (0:2)
ras., mad

Opinie (259) ponad 10 zablokowanych

• Wynik bardzo dobry (5)

Ale gra Lechii dramat.Mila rozegral caly mecz ale jego zagrania masakra. Mam nadzieje,ze teraz bedzie juz tylko lepiej. Brawo za oprawe i doping.

• 143 17

• Jak Pietrowski zagra w niedzielę na swoim poziomie to wyprzedzimy Lecha

• 13 6

• Mila 3 razy bardzo dobrze zagrał dziś do Kuświka stwarzając sytuacje 1vs1 z bramkarzem (2)

To, że sędzia ślepa pała to nie wina Mili. Powinien mieć dziś min 1 asystę

• 32 3

• Co nie zmienia faktu, ze gra poniżej swoich możliwości. Stać Go na więcej!

• 4 1

• To wpis z polecenia Lwów od północy?

• 1 2

• Mila jest już tak wyeksploatowany,że lepiej grać nie będzie, będzie za to lepiej udawał kapitana druzyny tak jak Brzeczek udaje trenera.

• 0 5

• kompromitacja (5)

marzy mi sie Lechia z Traugutta, niedosyt, ze lepsza to jeszcze nasza taka prawdziwa

• 71 55

• Są 3 punkty.. (3)

... a narzekania było tu już wystarczająco dużo w ostatnim czasie, więc strzel piwko i ciesz się weekendem

• 26 8

• Ja juz piwko strzelilem po przyjsciu z meczu (2)

Musialem. Az mnie zeby bolaly i oczy szczypaly jak ogladalem gre Lechii. Przy pierwszej bramce nawet sie nie cieszylem gdyz najpierw musialem z poziomu wkur... wrocic na poziom neutrealny. Oczywiscie juz po chwili znow bylem gotow wstac i wyjsc. I co z tego, ze wygralismy? Na samym poczatku dostalismy prezent i nijak nie potrafilismy tego wykorzystac. I jeszcze nam brame wbili. Trenerzy druzyn przeciwnych maja jedna taktyke na Lechie. Ustawic rowniutko dwie linie: obrony i pomocy i je trzymac. Lechia zero do przodu i tylko gra w dziada miedzy obroncami. Ja rozumiem taktyke Brzeczka: Konstruujemy gre od obrony. No ale jak dwie linie przeciwnika stoja jak wmurowane i nie maja ochoty pojsc do przodu i zlamac swoje szyki to niech Brzeczek obmysli jakas taktyke na autobus przeciwnika. Jak widze jak Lukasik nic tylko do obroncy podaje mimo, ze moglby pociagnac z kiwki do przodu to mnie wszystko boli. Zreszta nie tylko on. Zamiast podac do przodu komus wychodzacemu na pozycje (a sytuacji troche bylo) to zawsze zwrot w tyl i do stopera. Wygralismy bo po pierwsze primo to byl Gornik Leczna a po drugie primo (ultimo) grali w 10. Jasne. Nalezy sie cieszyc ze zwyciestwa, ale nie zawsze przeciwnik bedzie gral w oslabieniu i nie zawsze beda to slabe druzyny. A co jesli bedzie gralo 11 z gornej polowy tabeli? Lezymy i kwiczymy. I jeszcze kibice na spotkaniu poparli Brzeczka? Przeciez to on ustala taktyke. A taktyka jest do bani (tylem do bramki przeciwnika i podania do stoperow) Zero agresji, zero parcia na brame przeciwnika.
        I jeszcze na koniec. Chyba nie tylko sciany pomalowali farba od ktorej odskakuja plyny. Pilkarzom pomalowali czyms nogi i od tego odskakuje im wciaz plika.
        Ciemno wszedzie,glucho wszedzie. Co to bedzie, co to bedzie?

• 26 8

• Mam te same wrażenia (1)

i po takiej grze już chyba na Lechię nie pójdę. Dziadowska gra. Zero parcia do przodu. Sam już nie wiem, czy to wina Brzęczka, czy zawodnikom nie zależy. Jedynie Haraslin, Borysiuk i Marič grają na tak

• 11 8

• Przyznaję, że ciężko się ten mecz oglądało ale w tej chwili najważniejsza jest skuteczność. Tego nie można drużynie odmówić. Wynik 4-1 trzeba docenić, a wartość drużyny pokażą mecze z Podbeskidziem i Koroną.

• 3 1

• Nie rozumiem was kibiców z gdanska przegrywacie źle wybraliście źle coś mi się wydaje że za kilka kolejek nikt nie będzie pamiętał stylu istotne są tylko i wyłącznie 3 punkty a w jakich okolicznościach zdobyte to się nie powinno liczyc. Wiec dziewczyny z gdanska strzelcie sobie piwko i wyluzjcie majtki

• 7 3

• No to marsz w górę!

Łęczna to trudny przeciwnik! Ciężki mecz, ważne 3 pkt , troche presji zejdzie z nich!

• 47 42

• Gdyby Górnik grał w 11 Lechia tego meczu by nie wygrała!!!! (4)

Poziom meczu w wykonaniu Lechii źenujacy!!!

• 144 43

• Gdybanie (2)

Lechia ma kłopoty z atakim pozycyjnym. Osłabiony Górnik z natury rzeczy cofnął się i nastawil się na kontrataki. Inna sprawa ze Lechia dzisiaj grała dużo gorzej niż w Krakowie.

• 26 2

• Problem (1)

Lechia ma problemy z blokiem defensywnym. Problem zaczyna sie już w drugiej lini gdzie brak jest dobrego ustawienia do odbioru pilki. Akcja idzie dalej a nasi obrońcy przy braku pewności gubią się . Co akcja drużyny przeciwnej to akcja, która śmierdzi bramką

• 10 1

• Gerson warcaj!

• 8 1

• Jakby Górnik grał w 11 to by przegrali mocniej

Bo byłoby więcej wałkarzy do przepuszczania lobów stojąc na linii bramkowej czy rzucania się z rękoma na piłkę w polu karnym (piłkarz z pola) lub poza polem karnym (bramkarz) podawania piłek Kuświkowi itd. Wychodzi na to, że kilku chłopców poszło do buka i zagrali, że dostaną co najmniej 2 bramkami więc robili wiele żeby taki rezultat uzyskać. W ostatnich minutach jak już wiedzieli, że kuświk albo nie trafi w bramkę albo w stojącego w bezruchu bramkarza to na szybko sprowokowali rzut karny i uratowali zainwestowaną kasę.

• Haraslin!!! (6)

Brawo, nasza nowa gwiazda. Dziękujemy!!!

• (3)

juz nie zagra bo ma kontuzje... ot i se pogral....

• Sędzia znowu oszukał LG (3)

Powinno być 4-1. Liniowemu trzeba kupić okulary albo najlepiej do trzeciej ligi. Gdzie on widział tego spalonego Kuświka? W meczu z Wisła Burliga powinien dostać czerwoną kartkę za faul na Wiśniewskim. Wszyscy to widzieli tylko sędzia nie.

• 98 18

• No i powinna być też czerwona kartka dla zawodnika łęcznej za zagranie ręką w polu karnym

Piłka po strzale Wiśniewskiego leciała do bramki..

• 23 2

• (1)

okulary są niebezpieczne na boisku !
      wyobraź sobie jakby dostał piłką w okulary ! jeszcze ta soczewka wbiłaby mu się do oka

• 6 3

• Jak i tak już jest ślepy to dużo by mu to nie przeszkodziło

• 11 0

• Nie było Janickiego, nie było głupich błędów (nie licząc błędu Borysiuka). (2)

Poza tym grali mądrze.. czasem nudno, ale ważne że skutecznie.
    Winno być 4:1. Sędzia liniowy do szkoły.
    W końcu było widać, że walczą o każdą piłkę, choć nie wszyscy.

• 70 15

• mądrze ? (1)

80 min w przewadze i jeden fuks i karny ?

• 10 12

• Mądrze, bo się nie podpalali. Grali nudno, ale wyrachowanie.

A karny był słuszny, i pamiętaj, że nie zaliczyli prawidłowo zdobytej bramki przez Kuświka.

Z resztą, Twoja ocena - rybi łbie - nie jest zbyt wartościowa ani obiektywna.

• 30 3

• Wymęczone punkty

• 63 25

• Żenada (3)

Cały mecz z przewagą i co? Kompromitacja. Czemu Mak nawet na ławe sie nie załapał?

• 66 26

• źle spojrzał na mandziare

• 11 10

• Bez przesady. Zgadzam się, że gra nie wyglądała widowiskowo, ale wygrana 4-1 (wliczając prawidłowego gola, którego nie uznał sędzia) zasługuje na chociaż umiarkowane uznanie.