Impreza

Gramy dla Eweliny

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
22 kwietnia 2017 (sobota)
godzina:
8:00 - 15:00
miejsce:

Hala sportowa GCS  mapa

adres:
Gdynia, Olimpijska 5/9

Podkomisarz EWELINA Pustkowska - na co dzień policjantka Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, od chwili wstąpienia do służby w Policji, tj. od 2005 roku, stoi na straży prawa i porządku publicznego. Przez kilka lat zajmowała się m.in. zwalczaniem zorganizowanej przestępczości realizując zadania w Centralnym Biurze Śledczym, niosła pomoc innym a dziś ... SAMA POTRZEBUJE POMOCY-MUSI STOCZYĆ NAJTRUDNIEJSZĄ WALKĘ-WALCZY o WŁASNE ŻYCIE !!!35-letnia EWELINA - policjantka z krwi i kości zawsze pełna energii, uśmiechu, a służba to jej spełnienie. W styczniu roku 2011 jej świat zawalił się po raz pierwszy. Usłyszała diagnozę CHŁONIAK HODGKINA. Dla niespełna 30-letniej dziewczyny, przed którą otwierało się życie hasło RAK było przerażające. Ale dzielnie podjęła wyzwanie i walkę ZWYCIĘŻAJĄC z podstępną chorobą. W maju 2012 roku otrzymała nowe życie - WYGRAŁA.

ROK 2015 - (wrzesień) TO KOLEJNY szok w życiu EWELINY. Badania kontrolne wykazały nawrót choroby i to ze zdwojoną siłą. Nowotwór zaatakował wątrobę, śledzionę, szpik oraz kości. Wdrożone leczenie - chemia podawana od września do chwili obecnej nie daje rezultatu.

DOPÓKI WALKA TRWA JEST NADZIEJA !!!

Ewelina walczy, nie poddaje się i tu pojawiła się szansa i jedyna możliwość na wyleczenie - immunoterapia
zarejestrowanym, ale nie refundowanym przez NFZ lekiem o nazwie NIVOLUMAB.

Niestety koszty leczenia znacznie przekraczają możliwości finansowe Eweliny oraz jej najbliższych. Tylko dzięki wsparciu finansowym Państwa mamy szanse zawalczyć o zdrowie i życie Eweliny... Każda nawet najmniejsza wplata się liczy! Na półroczną kurację potrzeba 200 000 zł.

Razem możemy więcej!!! Pomóżmy jej wygrać walkę z tą ciężką chorobą, żyć dalej i kontynuować misję służenia innym

Serdecznie zapraszamy wszystkich policjantów, ich rodziny i znajomych!!!
22 kwietnia 2017 od godz. 08.00 do godz. 15.00 w hali GOSIR w Gdyni odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej pomiędzy drużynami policjantów województwa pomorskiego. Cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz leczenia naszej koleżanki Eweliny Pustkowskiej.

Oprócz emocji piłkarskich czekają na nas licytacje gadżetów. Możemy wylicytować m.in. voucher na tatuaż u Macieja Fludzińskiego, utalentowanego artysty- tatuażysty gwiazd sportu i estrady , koszulkę Arki Gdynia z podpisami zawodników, voucher na intro nurkowanie, strzelnice sportowe, karnety do Aqua Parku w Redzie, spodenki znanego wojownika MMA i inne tajemnicze atrakcje.

Nie zabraknie pysznego domowego ciasta oraz kawy!
Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na leczenie Eweliny, dlatego gorąco zachęcamy do udziału w tej imprezie i dobrej zabawie przy kibicowaniu i licytowaniu atrakcji.

Bardzo liczymy na Wasz udział. I na to, że dzięki nam wszystkim uda zebrać się jak największą kwotę pieniędzy.
Do zobaczenia!
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij
20.10 g.18.30
Tatry Ski Podhale Nowy Targ
21.10 g.13.00
KS Budowlani Łódź
21.10 g.18.00
Kotwica Kołobrzeg
21.10 g.20.30
Lech Poznań
18.10 g.19.00
KPR Legionowo
18.10 g.18.30
Zagłębie Lubin
18.10 g.18.00
Jastrzębski Węgiel
18.10 g.18.00
Stambuł Universitesi
18.10 g.18.00
Energa AZS Koszalin