• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Grand Prix Polski Ekstraklasa - II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Rektora Politechniki Gdańskiej

Grand Prix Polski Ekstraklasa oraz II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Rektora PG. Już 14 maja 2022 r. na Hali Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej odbędzie się Grand Prix Polski Ekstraklasa oraz II Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego, pod patronatem prof. Krzysztofa Wildego. Uczestnicy turnieju będą rywalizować o puchar rektora PG.


Zachęcamy do dołączenia do grona widzów Grand Prix Polski Ekstraklasa oraz II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego, które będą odbywać się na terenie kampusu PG. Koszt biletu wstępu na wydarzenie wynosi 40 zł, dla studentów - 20 zł. Na wszystkich przybyłych czekają niezapomniane wrażenia sportowe i artystyczne.

Od godzin porannych rozgrywane będą kategorie punktowe w tańcu sportowym dla zawodników, którzy będą rywalizować o Puchar Rektora Politechniki Gdańskiej. Natomiast, na gali wieczornej przeprowadzony zostanie turniej rankingowy z cyklu Grand Prix Polski Ekstraklasa, w kategorii juniorów starszych oraz młodzieży.

W turnieju, w osobnej kategorii wezmą udział też studenci Politechniki Gdańskiej i innych trójmiejskich uczelni, którzy to swoje umiejętności taneczne szlifowali na zajęciach w ramach kursu "PG Tańczy".

Godziny rozpoczęcia poszczególnych bloków:
1 blok - 9:30
2 blok - 13:30
3 blok - gala wieczorna - 17:30

Zawody rozgrywane są pod patronatem prof. Krzysztofa Wilde, rektora PG, Polskiego Związku Sportu Tanecznego, Federacji Tańca Sportowego i Pomorskiego Związku Sportu Tanecznego. Głównym organizatorem wydarzenia jest UKS Jantar Gdańsk, z kolei współorganizatorami wydarzenia zostali: Politechnika Gdańska oraz Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej.

Regulamin oraz możliwość rejestracji tancerzy jest dostępne na oficjalnej stronie Federacji Tańca Sportowego.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

26.05 g.20.45
Chrobry Głogów
28.05 g.12.00
Kluczevia Stargard
28.05 g.16.00
Edach Budowlani Lublin
28.05 g.16.30
Orzeł Łódź
28.05 g.18.00
Juvenia Kraków
22.05 g.18.00
Świt Skolwin
22.05 g.12.40
Sandecja Nowy Sącz
21.05 g.17.30
Raków Częstochowa
15.05 g.16.00
Juvenia Kraków