• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Żużlowcom Wybrzeża pozostały baraże

Rafał Sumowski
24 września 2017 (artykuł sprzed 5 lat) 

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Najnowszy artykuł o klubie Zdunek Wybrzeże Gdańsk Ile pieniędzy wyda Zdunek Wybrzeże Gdańsk na sprzęt dla żużlowca?
Anders Thomsen zemdlał w parku maszyn po upadku w Tarnowie. Mimo tego, wrócił do ścigania i omal nie zapewnił Wybrzeżu bezpośredniego awansu do ekstraligi. Niestety, gdańszczanom zabrakło 3 punktów. Anders Thomsen zemdlał w parku maszyn po upadku w Tarnowie. Mimo tego, wrócił do ścigania i omal nie zapewnił Wybrzeżu bezpośredniego awansu do ekstraligi. Niestety, gdańszczanom zabrakło 3 punktów.

Żużlowcy Zdunek Wybrzeża przegrali na wyjeździe z Grupą Azoty Unią Tarnów w rewanżowym meczu finału Nice 1. Ligi 40:50 i tym samym to rywale zdobyli bezpośredni awans do ekstraligi, gdyż w pierwszym pojedynku, nad morzem ulegli 32:40. Kluczowy dla losów dwumeczu okazał się wyścig dziewiąty. Anders Thomsen prowadził go na 3:3, ale Hubert Łegowik po upadku nie pozbierał się z toru. Bieg został przerwany. Powtórka przegrana została 1:5, a Duńczyk miał groźny upadek. Co prawda potem bohatersko walczył do końca meczu, ale straconych punktów nie dało się odrobić. Podopiecznym Mirosława Kowalika pozostały baraże z przedostatnią drużyną elity. 1 i 8 października zmierzą się z Get Well Toruń. Pierwszy pojedynek na obiekcie rywali.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Grupa Azoty Unia Tarnów Grupa Azoty Unia Tarnów
9. Peter Ljung 6 (1,2,3,w)
10. Jakub Jamróg 11+2 (3,1*,2*,3,2)
11. Artur Czaja 9+1 (1*,3,2,3,0)
12. Artur Mroczka 10+2 (2,2*,1*,3,2)
13. Kenneth Bjerre 10+1 (2,2,3,2*,1)
14. Kacper Konieczny 0 (0,0,0)
15. Patryk Rolnicki 4+1 (3,1*,0)
Sędziowie: Kuśmierz (Częstochowa)
Składy
1. Troy Batchelor 5+1 (2,0,1*,0,2,-)
2. Mikkel Bech 4 (0,1,2,1,-)
3. Hubert Łęgowik 1 (0,1,w,-)
4. Anders Thomsen 15 (3,3,1,2,3,3)
5. Kacper Gomólski 11 (3,3,3,1,1,w)
6. Dominik Kossakowski 3 (2,0,1)
7. Marcin Turowski 1+1 (1*,0,0)


Kibice oceniająRelacja LIVE

Na próbę toru wyjechali Łęgowik i Batchelor oraz Jamróg i Ljung.
Tor jest dobrze przygotowany, ale nad stadionem zbierają się chmury.
Trwa prezentacja
Przypomnijmy, że aby zaliczyć mecz, trzeba rozegrać 12 wyścigów. Baraże zaplanowane są już za tydzień, więc w razie kolejnego przełożenia, mecz Unia - Wybrzeże trzeba będzie rozegrać jak najszybciej, a może być problem z terminami, aby zrobić to w najsilniejszych możliwych składach. W poniedziałek i w środę w Anglii startuje Bjerre, a we wtorek młodzieżowcy Wybrzeża startują w zawodach DMPJ.
start wyścigu
1'
W biegu wystartują:
  Peter Ljung,
  Troy Batchelor,
  Jakub Jamróg,
  Mikkel Bech.
Zawody odbędą się wg II zestawu startowego.
bieg 4:2
1'
[4:2] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Jakub Jamróg (3 pkt), Troy Batchelor (2 pkt), Peter Ljung (1 pkt), Mikkel Bech (0 pkt).

Ogromne emocje w wyścigu otwarcia. Ze startu 4:2 dla gości, ale Ljung minął Becha. Batchelor prowadził trzy okrążenia atakowany przez Jamroga, który w końcu minął go po zewnętrznej. Niewiele brakowało, a "Batcha" dopadłby na kresce także Ljung
start wyścigu
2'
W biegu wystartują:
  Dominik Kossakowski,
  Patryk Rolnicki,
  Marcin Turowski,
  Kacper Konieczny.
bieg 3:3
2'
[7:5] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Patryk Rolnicki (3 pkt), Dominik Kossakowski (2 pkt), Marcin Turowski (1 pkt), Kacper Konieczny (0 pkt).

Ze startu 5:1 dla gdańszczan, ale najpierw Rolnicki minął Turowskiego, a na trzecim okrążeniu dopadł Kossakowskiego atakiem po wewnętrznej. W fatalny sposób roztrwonili prowadzenie juniorzy Wybrzeża. Trzeba jednak oddać mądrą jazdę Rolnickiemu.
start wyścigu
3'
W biegu wystartują:
  Hubert Łęgowik,
  Artur Czaja,
  Anders Thomsen,
  Artur Mroczka.
bieg 3:3
3'
[10:8] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Anders Thomsen (3 pkt), Artur Mroczka (2 pkt), Artur Czaja (1 pkt), Hubert Łęgowik (0 pkt).

5:1 ze starty dla Unii, ale kapitalnie pojechał Thomsen, który minął na trasie obu rywali napędzając się po szerokiej i wjeżdżając między nich. Fenomenalna jazda Duńczyka! Łęgowik daleko z tyłu.
start wyścigu
4'
W biegu wystartują:
  Patryk Rolnicki,
  Kacper Konieczny,
  Kenneth Bjerre,
  Marcin Turowski.
bieg 3:3
4'
[13:11] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Kenneth Bjerre (2 pkt), Patryk Rolnicki (1 pkt), Marcin Turowski (0 pkt).

Świetny start Gomólskiego, który był szybki i obierał optymalne ścieżki. Na pierwszym okrążeniu uzyskać mu przewagę pomógł mu Turowski, który przez chwilę utrudnił ustawienie się w parze tarnowianom i spowolnił Bjerre
Przerwa na równanie toru. Świetny początek gdańszczan. Szkoda przede wszystkim straconego prowadzenia Batchelora w pierwszym wyścigu i prowadzenia 5:1 gdańszczan w wyścigu młodzieżowym.
start wyścigu
5'
W biegu wystartują:
  Anders Thomsen,
  Artur Mroczka,
  Mikkel Bech,
  Artur Czaja.
bieg 5:1
5'
[18:12] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Artur Czaja (3 pkt), Artur Mroczka (2 pkt), Mikkel Bech (1 pkt), Troy Batchelor (0 pkt).

Prowadznie 5:1 Unii od startu do mety. Kontrowersyjna decyzja sędziego, bo Batchelor drgnął na starcie i według przepisów start powinien być powtórzony.
start wyścigu
6'
W biegu wystartują:
  Kenneth Bjerre,
  Anders Thomsen,
  Kacper Konieczny,
  Hubert Łęgowik.
bieg 4:2
6'
[20:16] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Anders Thomsen (3 pkt), Kenneth Bjerre (2 pkt), Hubert Łęgowik (1 pkt), Kacper Konieczny (0 pkt).

Znakomity start Thomsena z czwartego pola! Duńczyk jechał mądrze i do mety odpierał ataki swojego rodaka Bjerre.
start wyścigu
7'
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Peter Ljung,
  Dominik Kossakowski,
  Jakub Jamróg.
bieg 3:3
7'
[23:19] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Peter Ljung (2 pkt), Jakub Jamróg (1 pkt), Dominik Kossakowski (0 pkt).

Gomólski pojechał jak profesor! Wygrał start i znakomicie poblokował obu rywali wynosząc się spod kredy na zewnętrzną. Do końca gonił go Ljung, ale Kacper nie popełnił najmniejszego błędu!
Przerwa na równanie toru. Jak natchnieni jeżdżą Gomólski i Thomsen. Jeśli do ich formy dopasują się choćby tylko Batchelor i Bech, gdańszczanie mają szanse na obronienie zaliczki potrzebnej do awansu do PGE Ekstraligi. Przypomnijmy, nie mogą przegrać wyżej niż różnicą 7 pkt
start wyścigu
8'
W biegu wystartują:
  Mikkel Bech,
  Kenneth Bjerre,
  Troy Batchelor,
  Patryk Rolnicki.
bieg 3:3
8'
[26:22] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Kenneth Bjerre (3 pkt), Mikkel Bech (2 pkt), Troy Batchelor (1 pkt), Patryk Rolnicki (0 pkt).

Ze startu 4:2 dla gości, ale Bjerre napędził się po zewnętrznej i minął Becha pewnym manewrem. Batchelor męczył się z Rolnickim, ale obronił punkt.
start wyścigu
9'
W biegu wystartują:
  Jakub Jamróg,
  Anders Thomsen,
  Peter Ljung,
  Hubert Łęgowik.
ważne zdarzenie
Wyścig przerwany! Thomsen był na prowadzeniu po znakomitym ataku w pierwszym łuku. Tam wywrócił się jednak Łęgowik i długo nie podnosił się z toru. Sędzia przerwał wyścig. Łęgowik liczył na powtórkę w czterech, ale sędzia go wykluczył. Szkoda, gdyby szybko pozbierał się z toru, Thomsen mógł wygrać wyścig. Będzie musiał się postarać o to jeszcze raz.
Za chwilę start do powtórki wyścigu 9
bieg 5:1
[31:23] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Peter Ljung (3 pkt), Jakub Jamróg (2 pkt), Anders Thomsen (1 pkt), Hubert Łęgowik (w/0 pkt).

Dramat Thomsena! Przegrał start i po kapitalnym ataku minął Jamroga. To mu nie wystarczyło i rzucił się w pogoń za Ljungiem. Niestety na wyjściu z łuku wykręcił "bączka" i upadł na tor. Pozbierał się po chwili i dojechał spokojnie po punkt.
ważne zdarzenie
8 punktów przewagi i w tej chwili to Unia jest bliżej ekstraligi.
kontuzja
Karetka w parku maszyn. Wychodzi na to, że Thomsen ucierpiał przy upadku.
kontuzja
Thomsen zabierany jest z parku maszyn na noszach. Duńczyk prawdopodobnie zemdlał.
ważne zdarzenie
Trwa przerwa w zawodach
start wyścigu
10'
W biegu wystartują:
  Artur Czaja,
  Marcin Turowski,
  Artur Mroczka,
  Kacper Gomólski.
bieg 3:3
10'
[34:26] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Kacper Gomólski (3 pkt), Artur Czaja (2 pkt), Artur Mroczka (1 pkt), Marcin Turowski (0 pkt).

Gomólski zdeklasował rywali już na starcie. Wydaje się dziś nie do zatrzymania!
Przerwa na równanie toru. Gdańszczanie przegrywają różnicą 8 pkt. To o punkt za dużo, aby awansować do ekstraligi, więc trzeba odrabiać. Fenomenalnie prezentuje się Gomólski, ale zawodzą Batchelor i Bech. Fatalnie prezentuje się Łęgowik. Znakomicie radził sobie Thomsen, ale po upadku w ostatnim starcie zemdlał w parku maszyn. Duńczyk deklaruje gotowość do dalszej jazdy, ale wszystko będzie zależało od decyzji lekarza zawodów oraz sztabu szkoleniowego Wybrzeża.
start wyścigu
11'
W biegu wystartują:
  Mikkel Bech,
  Jakub Jamróg,
  Troy Batchelor,
  Kenneth Bjerre.
Batchelor jako rezerwa taktyczna za Łęgowika
bieg 5:1
11'
[39:27] Wynik biegu: 5:1. Kolejność: Jakub Jamróg (3 pkt), Kenneth Bjerre (2 pkt), Mikkel Bech (1 pkt), Troy Batchelor (0 pkt).

Ze startu 4:2 dla Unii, ale Bech dał się wyprzedzić Bjerremu. Błąd popełnił sędzia, bo Jamróg puścił sprzęgło minimalnie przed tym jak taśma poszła w górę i start był nierówny.
ważne zdarzenie
Swoją drogą można się tylko zastanawiać o co chodziło trenerowi Kowalikowi, gdy jako rezerwę taktyczną wystawił Batchelora, a nie Gomólskiego.
ważne zdarzenie
Thomsen odmówił kolejnych oględzin w ambulansie. Duńczyk zadecydował, że będzie ścigał się dalej.
start wyścigu
12'
W biegu wystartują:
  Kacper Konieczny,
  Dominik Kossakowski,
  Artur Czaja,
  Troy Batchelor.
bieg 3:3
12'
[42:30] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Artur Czaja (3 pkt), Troy Batchelor (2 pkt), Dominik Kossakowski (1 pkt), Kacper Konieczny (0 pkt).

Pewnie wygrał Czaja. Batchelor gonił go cztery okrążenia, ale zabrakło mu prędkości i pomysłu.
ważne zdarzenie
Aby awansować do ekstraligi, Wybrzeże musi odrobić 5 pkt w trzech wyścigach.
start wyścigu
13'
W biegu wystartują:
  Anders Thomsen,
  Artur Mroczka,
  Kacper Gomólski,
  Peter Ljung.
ważne zdarzenie
Wyścig przerwany! Wywrócił się nieatakowany Ljung, gdy Unia jechała na 5:1
Ljung będzie bez wątpienia wykluczony z powtórki, ale póki co siedzi jeszcze na torze.
Za chwilę powtórka bez Ljunga
bieg 3:3
13'
[45:33] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Artur Mroczka (3 pkt), Anders Thomsen (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Peter Ljung (w/0 pkt).

Mroczka zdecydowanie wygrał start i nie dał szans gdańszczanom. Jego motocykl zdefektował za metą....
Przerwa na równanie toru
ważne zdarzenie
Zakładając, że oba pozostałe wyścigi zakończą się w pełnej obsadzie, Wybrzeże musi wygrać 5:1 i 4:2, aby awansować do ekstraligi.
start wyścigu
14'
W biegu wystartują:
  Artur Mroczka,
  Kacper Gomólski,
  Artur Czaja,
  Anders Thomsen.
Thomsen i Gomólski jako rezerwy taktyczne za Becha i Batchelora.
bieg 4:2
14'
[47:37] Wynik biegu: 2:4. Kolejność: Anders Thomsen (3 pkt), Artur Mroczka (2 pkt), Kacper Gomólski (1 pkt), Artur Czaja (0 pkt).

5:1 ze startu dla Unii, ale fenomenalnie zaatakował po szerokiej Thomsen. Chwilę później drugie miejsce zaatakował Gomólski i było 5:1 dla Wybrzeża, ale Kacper wpadł w dziurę i stracił pozycję na rzecz Mroczki.
ważne zdarzenie
Ostatni wyścig zadecyduje o awansie do ekstraligi! Wybrzeże musi wygrać podwójnie. Każdy inny wynik to awans Unii.
start wyścigu
15'
W biegu wystartują:
  Kacper Gomólski,
  Jakub Jamróg,
  Anders Thomsen,
  Kenneth Bjerre.
ważne zdarzenie
Wyścig przerwany. Gomólski w walce o trzecie miejsce sfaulował Jamroga, który upadł na tor. W tym momencie na pierwszą pozycję wychodził Thomsen.
ważne zdarzenie
Gomólski wykluczony z powtórki, a to oznacza, że Unia Tarnów musi już tylko ukończyć wyścig, aby awansować do ekstraligi.
Teoretycznie, gdyby obaj zawodnicy Unii nie ukończyli wyścigu, a wygrał Thomsen... Wybrzeże awansuje przegrywając 40:47. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest jednak praktycznie znikome.
ważne zdarzenie
Wyścig przerwany. Lotny start Thomsena. Szkoda, że arbiter nie widział tego w poprzednich sytuacjach, gdy wyszło to na niekorzyść gdańszczan.
bieg 3:3
[50:40] Wynik biegu: 3:3. Kolejność: Anders Thomsen (3 pkt), Jakub Jamróg (2 pkt), Kenneth Bjerre (1 pkt), Kacper Gomólski (w/0 pkt).

Thomsen wyszedł drugi ze startu, ale nie zamierzał odpuścić i minął na dystansie Jamroga.
Unia Tarnów awansowała do ekstraligę zapewniając to sobie dopiero w ostatnim wyścigu wygranego 50:40 meczu z Wybrzeżem. Gdańszczanie pojadą w barażach 1 i 8 października z Get Well Toruń.


Typowanie wyników

24 września 2017, godz. 13:00
3 pkt.
Grupa Azoty Unia Tarnów
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

Jak typowano

82% 284 typowania Grupa Azoty Unia Tarnów
1% 5 typowań REMIS
17% 59 typowań ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk

Twoje danePlayoff

Półfinały

Grupa Azoty Unia Tarnów 94
Orzeł Łódź 86
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 98
Lokomotiv Daugavpils 82

Finał

Grupa Azoty Unia Tarnów 82
ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 80

Zobacz także

Opinie (215) ponad 20 zablokowanych

 • Cóż, walczymy dalej... Wszyscy do Torunia! (4)

  • 58 17

  • Jak nie teraz, to kiedy?

   W przyszłym i następnym sezonie będzie bardzo trudno awansować do Ekstraligi. W Łodzi będzie nowy stadion i pan Witold Skrzydlewski zbuduje mocną ekipę. Mocny będzie ROW.
   Uważam,że ... łatwiej będzie ograć Toruń w barażu niż awansować w 2018 r. Tym bardziej iż Toruń jest zbyt pewny siebie przed barażem z Wybrzeżem. Podstawa,to nie przegrać w pierwszym meczu w Toruniu więcej niż 10-12 pkt. W rewanżu na naszym torze można będzie odrobić tę stratę z pewnymi siebie "krzyżakami"

   • 12 0

  • Wyjazd torun (2)

   Jakiś wyjazd autokarowy jest organizpwany

   • 3 0

   • Będzie wyjazd autokarowy, koszt 40zł.

    • 2 0

   • Jest 40 zł koszt

    • 2 0

 • (7)

  Brawo Łęgownik czysty sabotaż że mało jeździł to zabrał nam awans tym swoim leżeniem na torze.

  • 186 3

  • (2)

   Przypuszczam że popisy Łęgowika to pokłosie kary finansowej jaką jakiś czas temu nałożył na niego klub.

   • 18 1

   • (1)

    A za co ta kara?

    • 4 1

    • Za położenie się w finale

     Antycypowana

     • 7 0

  • (1)

   za to ze w mediach muwil ze zdunek mu nie placi co bylo nie prawda trzeba wypozyczyc Tomka jedrzejaka

   • 9 3

   • te, nie wysilaj sie na słowo pisane, jak nie znasz ortografii. uwielbiam takich znawców, którzy materiału nie przerobili z podstawówki, ale teraz są tacy mądrzy...

    • 6 1

  • ŁĘGOWNIKA NALEŻY POTRAKTOWAĆ W PRZYSZŁOŚCI !

   Można knuta skopać i wszystko właściwie zrobić z pedrylem. Jak on niesportowo - to i z nim można też niesportowo. Sam wyznaczył swój poziom sportowy.

   • 6 0

  • Bohater meczu

   Łęgowik powinien jeździć na rowerze. Mniejsza prędkość i może ukończylby cztery okrążenia ;-)

   • 0 0

 • Ginger się kaja przed kamerą i mówi że zawalił (5)

  a Łęgownik w identycznym wywiadzie się szczerzy i pozdrawia Gdańsk i rodzinę

  także ten.

  • 142 3

  • (1)

   Pojechał ostro w 15 biegu, musiał szybko minąć Jamroga i gonić Bjerre. Nie udało się, nie można mieć do niego pretensji

   • 89 0

   • Nie o to chodziło. Gomólski przeprasza za występ w którym przywiózł trzy trojki, na wyjeździe, w finale, u lidera. A gwiazdor Łęgowik jest zadowolony z siebie 0,1,w, samolubnie przerwał, jak się okazało, najważniejszy bieg i pozbawił nas ważnych punktów. I jeszcze narzeka że mało jeździł.. bezczelny typ i tyle.

    • 74 0

  • Ale nie porównuj profesjonalnego raidera (2)

   do kolesia który jedyne czego może się dorobuć na żużlu to trwałego inwalidztwa.

   • 38 0

   • i tego mu zyczymy (1)

    • 2 37

    • nie bądź taki do przodu

     • 15 2

 • Kacper dzieki za walke. Nie win siebie, zawsze walczyles do konca.

  • 125 2

 • Łęgowik! Nie pokazuj się samolubie w Gdańsku!!! (1)

  Ma tupet... Jeszcze pozdrawia sponsorów i rodzinę!

  • 131 3

  • Do domu

   Nie potrawisz jeżdzidz ale nawet jak sie wywalierz to nie umiesz wstac gamoniu zakaz wjazdu do gdańska

   • 28 0

 • (8)

  Dla mnie to osobisty dramat bo daliśmy się ograć przy zielonym stoliku. Ale i tak jestem dumny z chlopakow. Sportowo wybraliście i byliście lepsi

  • 65 13

  • Wy w tym gksie macie jakąś obsesję. (7)

   Widzicie winę braku awansu w:
   - jakimś magicznym zielonym stoliku
   - sędzi który rzekomo coś drukował
   - młodziaku który trzepnął głową o bandę i nie skojarzyło do końca żeby zebrać szybko zabawki z toru
   - betonowym tarnowskim torze.

   A prawda jest taka że po prostu w całym sezonie byliście trochu słabsi i w finale również.
   Przestancie snuć żałosne historie o zielonych stolikach i innych d*perelach.

   Brawo Unia

   • 12 26

   • (6)

    Panie Rumcajs. Gdyby nie dziwne decyzje sędziego dziś tydzień temu w meczu w Gdańsku gdzie trzeba było odwołać zawody wcześniej a nie dawać UnI punkty do 8 ...poprzez niedopuszczenie do meczu tydzień temu gdzie warunki były O NIEBO LEPSZE NIŻ W GDAŃSKU ...... i to niby nie zielony stolik?? No bo jak to może być że popychle Tuska rozniosą w pył dobrą zmianę:) Przecież to moja dziewczyna któa nie ogląda sportu powiedziała że to WAŁEK!!!

    Chyba zbyt wiele zbiegów okoliczności jak na dwa mecze:)

    • 10 7

    • Tak To Wałek (3)

     Taki sam jak z przejęciem klubu przez zdunka nie mam szacunku dla kogoś kto okrada zawodników podpisując z nimi kontrakty 2013 r a potem płacąc in z łacha 30 % i kogoś kto nie szanuje kibiców.
     Szkoda mi drużyny bo chłopacy zasłużyli na awans ale Zdunek sciemnia z budżetem i jest jak jest.
     Dla drużyny 6 za sezon dla zarządu wielki NIE za ściemnianie

     • 9 15

     • oczywiście, mógł przejąć klub po jego upadku i zapłacić zawodnikom ZERO. (2)

      a tak cymbał z niego, bo spłacił nie swoje długi.

      • 14 4

      • . (1)

       Gdybyś choć trochę znał tego człowieka to wiedział byś że to on ciągnoł za sznurki a Terlecki był tylko figurantem dlatego nikt z tych długów nie zrobił afery bo Terlecki bu pękł i zaczął mówić jak było na prawdę ta więc niepisz że nie sa to jego długi są to długi Zdunka zrobione za jego wiedzą

       • 3 7

       • GKŻ

        GKŻ czyli stowarzyszenie jest udziałowcem spółki GKS a Zdunek jest prezesem GKŻ to on jako właściciel spółki ponosi odpowiedzialność za tamten dług.
        I nie piszcie że to nie jego długi

        • 2 4

    • Argument że nawet twoja dziewczyna mówi że wałek ... jest żałosny aż boli. (1)

     To że tydzień temu sędzia przerwał spotkanie to tylko wasze szczęście. Po 2 wyścigach mieliście dużo gorszą sytuację niż dziś. Więc naprawdę darujcie sobie te jęki o zielonym stoliku. Bo to żałosne jest. Trochu godności i trzeźwego spojrzenia na sytuację.
     GKS pojechał dobry mecz ale nie byli lepsi. Tyle w temacie.
     Nie wywalczy się awansu dwoma zawodnikami którzy robią 26 punktów a pozostała piątka robi 14.
     A dziś która decyzja była dziwna? Że wykluczył Gomólskiego za spowodowanie upadku Jamruga? Że Łęgowika wykluczył który upadł bez niczyjej pomocy?

     PS. A tekst "No bo jak to może być że popychle Tuska rozniosą w pył dobrą zmianę:)" jest na równi głupi z tym że Twoja dziewczyna ... .. Nawet emotikon :) nie ratuje bezsensu mieszania żałosnej polityki do 1 ligowego żużla.

     • 0 3

     • Ja tam uważam, że w kontekście całego sezonu, Unia bardziej zasługiwała na awans mimo, iż sercem jestem za Wybrzeżem.
      Kacper był przed Jamrogiem i został wykluczony (wiem wiem - atakował.) ale we wcześniejszym meczu przy podobnym wydarzeniu też naszego sędzia wykluczył. Zresztą kluczem był pierwszy mecz....

      • 0 0

 • GKS Wybrzeze,wciaz I liga

  Rece opadaja,brak slow,jak na taki mecz jedzie tylko dwoch zawodnikow,aby walczyc,a reszta jako statysci,to nigdy nie wygramy Ekstraligi,nie ma sie co ludzic o jakichs tam barazach,bo bedzie powtorka z rozrywki.Widocznie pisana jest I liga w Gdansku na dlugi czas.

  • 35 15

 • Zabrakło trzeciego!!! (2)

  Niewiele zabrakło. Poza Thomsenem i Gingerem zawiedli wszyscy. Nawet i w tym układzie mogliśmy dać radę, ale tutaj zaważyła "akcja" Łęgowika. Jego "wyczyn" był przełomowy dla wyniku meczu. Mamy baraż, ale trzeba już się chyba godzić z I ligą 2018!

  • 87 1

  • co wy wszyscy z tym Łęgowikiem? cienki jest jak sik pająka to wiadomo.... (1)

   a Batch ? 5 punktów ? to jest dramat dopiero, i tu szukajcie utraty extraligi

   • 3 0

   • Dokładnie, czepiają się chłopaka, który nawet boi się założyć na rywala. PRZEZ BATCHA NIE MA EKSTRALIGI

    • 4 2

 • No trudno. (2)

  Kossakowski ,Legowik iBatchelor -to moga sobie jezdzic traktorem po polu ! Teraz juz tylko zostal nam baraz ! Swoja droga sedzia to drukarz ! Kacper byl przed Jamrogiem !

  • 64 6

  • Atakowal wiec ponosi wine to naprawde jest proste. (1)

   • 6 8

   • Tydzień temu w podobnym zdarzeniu wykluczył naszego a to nasz był uderzony kołem!

    • 20 0

 • Hubert na kolanach do Częstochowy płaczu jeden

  • 71 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz

Arged Malesa Ostrów Wlkp.
82% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
17% Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Tabela

1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
3 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
4 ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
5 Ebebe PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0
6 Stelmet Zielona Góra 0 0 0 0 0:0 0
7 Trans MF Landshut Devils 0 0 0 0 0:0 0
8 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 0 0 0 0 0:0 0

Ostatnie wyniki

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
12 sierpnia 2022, godz. 18:00
HIT
87% Abramczyk Polonia Bydgoszcz
2% REMIS
11% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
GdańskDługie Ogrody
HIT
27% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
72% Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Relacje LIVE

Najczęściej czytane