stat
Impreza już się odbyła

Head&Shoulders Freestyle Football Cup Poland 2013

Head&Shoulders, ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów i skóry głowy, zaprasza na ogólnopolskie rozgrywki Head&Shoulders Freestyle Football Cup Poland 2013! Pierwszy etap eliminacji pod patronatem Polish Freestyle Football Association we Wrocławiu już za nami, czas na emocjonujące rozgrywki w Gdańsku! W zawodach freestyle footballu, dziedzinie w której Polacy są uważani za najlepszych zawodników na świecie, zmierzą się ochotnicy z różnych zakątków Polski. Zapraszamy 22 września na Targ Rybny w Gdańsku! Poczuj ducha walki i zobacz pewnych siebie zawodników!

Head&Shoulders - 100% pewności siebie
Head&Shoulders Freestyle Football Cup Poland 2013 to wyjątkowa propozycja zawodów skierowana do młodych, pewnych siebie, pełnych zapału i pasji osób. Pomysłodawcą akcji jest znana ze wspierania ważnych wydarzeń sportowych marka Head&Shoulders - ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów i skóry głowy, który od lat pomaga konsumentom w walce z łupieżem, dodając im pewności siebie i odwagi w podejmowaniu codziennych wyzwań. Z badań przeprowadzonych na zlecenie marki wynika, że to właśnie pewność siebie jest jednym z kluczowym elementów sukcesu nie tylko w sporcie, ale i w życiu. Dlatego też marka Head&Shoulders postanowiła stworzyć projekt Head&Shoulders Freestyle Football Cup Poland 2013, umożliwiający młodym ludziom z całej Polski pokazanie 100% pewności siebie!

Walka o puchar
Już 22 września o godz. 11.00 na Targu Rybnym w Gdańsku rozpocznie się drugi etap eliminacji Head&Shoulders Freestyle Football Cup Poland 2013. Ostatni z trzech etapów eliminacji odbędzie się w Warszawie. Zwycięzcę Head&Shoulders Freestyle Football Cup Poland 2013 poznamy podczas wielkiego finału w stolicy Polski. Rozgrywki polegać będą na rywalizacji w wykonywaniu widowiskowych pokazów z piłką. Będą w nich mogli wziąć udział ochotnicy z całego kraju, którzy przejdą etap preeliminacji. Zawodnicy zmierzą się w kategorii Battle, która jest trwającym trzy minuty pojedynkiem dwóch uczestników. Sędziowie ocenią technikę, kreatywność oraz umiejętność łączenia wielu freestyle'owych stylów.

Ambasador pewności siebie
Ambasadorem zawodów Head&Shoulders Freestyle Football Cup Poland 2013 jest Łukasz Chwieduk - jeden z mistrzów Polski i Europy we freestyle footballu, ćwierćfinalista i jedyny reprezentant Polski w prestiżowym turnieju Red Bull Street Style w Kapsztadzie (2010), a obecnie drugi zawodnik w światowym rankingu F3 World Tour (F3 od Freestyle Football Federation).

Warsztaty freestyle football
Dodatkową atrakcją dla osób stawiających pierwsze kroki w dyscyplinie freestyle football będą warsztaty, które poprowadzi sam ambasador akcji - Łukasz Chwieduk. Mistrz Europy będzie uczył, jak wykonywać podstawowe sztuczki z piłką oraz pokaże kilka inspirujących trików.

Freestyle football w Polsce
Freestyle football to wymagająca dużej pewności siebie dyscyplina, polegająca na wykonywaniu pokazów z piłką poprzez odbijanie jej za pomocą nóg, głowy, barków czy klatki piersiowej w różnych pozycjach - stojącej, leżącej, siedzącej czy w podskoku. Ta młoda, dynamicznie rozwijająca się dziedzina, łączy w sobie elementy innych dyscyplin, takich jak akrobatyka czy taniec, a w szczególności breakdance. Możliwości tworzenia freestyle'owych trików są nieograniczone i zależą wyłącznie od kreatywności zawodników. W Polsce początki freestyle footballu sięgają 2002 roku, ale już teraz Polacy uważani są za najlepszych zawodników na świecie, czego niezaprzeczalnym dowodem są tytuły zdobyte podczas największych światowych turniejów m.in. Mistrzostwo Europy w 2009, 2010 i 2012 r., Mistrzostwo Świata w 2011 r., vice Mistrzostwo Świata w 2012 r. oraz brązowy medal nieoficjalnych Mistrzostw Świata w 2013 r. Aktualnie Polacy prowadzą w rankingu Oficjalnych Mistrzostw Świata 2013. Promowaniem oraz wspieraniem stałego rozwoju Freestyle Footballu w Polsce zajmuje się Polish Freestyle Football Association (PFFA). Organizacja ta od ponad dziesięciu lat pracuje nad budowaniem silnej pozycji polskich zawodników na całym świecie.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

07.08 g.20.30
Chrobry Głogów
08.08 g.17.00
Sokół Kleczew
08.08 g.20.00
Śląsk Wrocław
14.08 g.16.00
Unia Tarnów
14.08 g.16.00
Olimpia Grudziądz
02.08 g.18.00
Wisła Płock
31.07 g.20.30
Zagłębie Sosnowiec
24.07 g.17.30
Jagiellonia Białystok
18.07 g.16.30
Aforti Start Gniezno