• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

I Ogólnopolski turniej Padla (4 opinie)

Już 14 oraz 15 maja odbędzie się pierwszy ogólnopolski turniej Padla w Gdańsku. Turniej będzie miał miejsce na tle wspaniałego stadionu 'Polsat Plus Arena Gdańsk', tzw. 'bursztynek', na którym na codzień rozgrywa swoje mecze Lechia Gdańsk. W związku z otwarciem całorocznego obiektu, turniej zostanie połączony wraz z oficjalnym otwarciem obiektu. Ciekawą sprawą pozostaje fakt, że 'Padel' jako dyscyplina sportu jest na ten moment najszybciej rozwijającym się sportem w Europie! Co więcej, na obiekcie powstanie pierwsze boisko do Padbola w Polsce. Same boiska swoim ciekawym wyglądem przykuwają wzrok. Wspaniała konstrukcja stalowo - szklana na tle jednego z najpiękniejszych stadionów w Europie robi piorunujące wrażenie!

Turniej ten będzie miał charakter rangi ogólnopolskiej, na turnieju zjawi się aktualny mistrz Polski w Padla - Maciej Naduk. Na samym wydarzeniu pojawią się również zawodnicy z całej Polski - ok. najsilniejszych 16 par. Dodatkowo profesjonalni trenerzy w Padla będą prowadzić zajęcia promujące sport, jakim jest Padel oraz Padbol, będą tłumaczyć uczestnikom imprezy, laikom - podstawowe zasady w Padla oraz Padbola. Każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu będzie miała okazję samemu spróbować swoich sił na kortach do Padla, lub boisku do Padbola w wyznaczonych do tego godzinach. Całemu wydarzeniu będzie uczestniczyć znakomity projekt muzyczny 'Taste the music'.

Obiekt wyróżnia się znakomitą strefą relaksu wraz z antresolą, gdzie będzie można umilić sobie czas. Na obiekcie zostanie wydzielona strefa VIP oraz strefa dla dziennikarzy, gdzie będzie można skorzystać z bufetu. Sport cieszy się dużym zainteresowaniem wśród tzw. celebrytów w Polsce. Na ten moment potwierdzamy nazwiska z pierwszych stron gazet, które również pojawią się na otwarciu. Nieoficjalnie na obiekcie pojawi się również pani prezdydent Gdańska - p. Aleksandra Dulkiewicz - osoba na co dzień trenująca tenis, ale żywo zainteresowana nową dziedziną sportu. Z każdym dniem nasz event rośnie w siłę, więc kolejne informacje dot. eventu będą potwierdzane w mediach społeczniościowych. Event ten będzie doskonałą okazją do spędzenia wspólnie weekendu w ciekawym sportowym towarzystwie, relaksując się w przerwie na naszej strefie relaksu oraz VIP. Cały turniej odbywa się pod auspicjami Polskiej Federacji Padla.

W ten sam weekend na stadionie zostanie rozegrany ostatni ligowy mecz Lechii Gdańsk, oraz 15 maja odbędzie się duży piknik juniorów Lechii Gdańsk, co będzie również stanowiło znakomite uzupełnienie naszej imprezy.W razie dodatkowych pytań oraz chęci zgłoszenia współpracy przy udziale tego wydarzenia, zapraszamy do kontaktu z organizatorem imprezy, Prezesem Padbox Sp. z o. oraz Prezesem Stowarzyszenia Padel Gdańsk, Maciejem Ignaciuk - tel.: +48 798 708 808, kontakt@padbox.pl.

W przypadku zgłoszenia chęci swojego udziału w wydarzeniu i uzyskaniu akredytacji do strefy VIP, prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres: biuro@padbox.pl podając w tytule wiadomości 'Stefa VIP - zgłoszenie'. Potwierdzenie zgłoszenia zostanie potwierdzone zwrotnie. Prosimy o zgłaszanie się najpóźniej do środy, tj. 11.05.2022r. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Łukaszem Falkowskim, menadżerem obiektu, tel.: +48 789 206 765.

Proszę o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami o sporcie, który zdobywa zdumiewającą
popularność w całej Europie oraz wykorzystania informacji w swoich materiałach prasowych.

Padel - co to jest?
Padel to dyscyplina w którą może grać dosłownie każdy! Ze względu na swoją prostotę, w odróżnieniu od tenisa, radość z gry możemy uzyskać już po kilku godzinach nauki! Jest to połączenie tenisa i squasha, gdzie grają ściany! W odróżnieniu od squasha, po drugiej stronie mamy zamiast ścianę - 2 zawodników. Wspaniała rozrywka dla osób początkujących, znakomity sport do rozwoju na szczeblu zawodowym. Wymiary boiska to 10m x 20m, konstrukcja składa się ze stali oraz szkła hartowanego. Nic dziwnego, że na ten moment jest to drugi najpopularniejszy sport w Hiszpanii oraz Szwecji.

Padbol to dyscyplina, która jest w skrócie można określić jako 'siatkonoga'. Konstrukcja składa się ze szkła hartowanego oraz stali. W odróżnieniu do siatkonogi, mamy tutaj ściany, które również stanowią element gry. Każdy kto miał styczność z piłką nożną i chce oddać się nowej rozrywce , podszlifować się w zakresie techniki, musi spróbować swoich sił. Znakomita rozrywka 2vs2 na 60m kwadratowych! Pierwszy tego typu boiska w Polsce powstanie już od maja właśnie w Gdańsku.

Przeczytaj także

Opinie (4)

 • katasrtrofa zamiasty wykorzystywac obiekt za miliardy to obudowuja go jakims psedo paskudztwem a sam obiekt marnieje (1)

  • 2 12

  • Jak ci się nie podoba

   Idź sobie na miesięcznicę Smoleńska. Tylko bredzić potraficie

   • 0 0

 • Bonjour (1)

  Będę! I zagram razem z Quebo.

  • 4 0

  • ja tez

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26.05 g.20.45
Chrobry Głogów
28.05 g.12.00
Kluczevia Stargard
28.05 g.16.00
Edach Budowlani Lublin
28.05 g.16.30
Orzeł Łódź
28.05 g.18.00
Juvenia Kraków
22.05 g.18.00
Świt Skolwin
22.05 g.12.40
Sandecja Nowy Sącz
21.05 g.17.30
Raków Częstochowa
15.05 g.16.00
Juvenia Kraków