stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

II Rajd Niepodległości Stowarzyszenia Alfisti Północ (3 opinie)

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do wzięcia udziału już w II Rajdzie Niepodległości Stowarzyszenia Alfisti Północ.

Zeszłoroczny Rajd mimo, iż był pierwszą taką imprezą organizowaną przez Stowarzyszenie Alfisti Północ okazał się wielkim wydarzeniem w którym wzięło udział kilkadziesiąt ekip, oraz kilkunastu sponsorów. W tym roku chcemy powtórzyć ten sukces, a nawet podnieść poprzeczkę.

Czym jest rajd turystyczny? Dla wszystkich, którzy nie spotkali się to tej pory z tym zagadnieniem jest to zaplanowany wyścig rywalizujących ze sobą grup uczestników na określonym terenie, po określonych trasach, w czasie którego zespoły mają do wykonania specjalne zadania.

Jest to impreza przygotowana dla właścicieli samochodów wszelkich włoskich marek motoryzacyjnych. Rajd jest dla tych którzy chcą spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w nietuzinkowy sposób. Dla Wszystkich chcących przeżyć wspólną przygodę, poznać nowych ludzi z tą samą pasją oraz przy okazji poczuć dreszczyk emocji i rywalizacji na trasie.

Trasa tegorocznego naszego rajdu przebiegać będzie wzdłuż malowniczych kaszubskich terenów turystycznych. Nawigacje GPS i inne wynalazki do niczego Wam się nie przydadzą gdyż na starcie otrzymacie instrukcje z opisem trasy rajdu wraz z naniesionymi na niej punktami kontrolnymi, dzięki którym z pewnością dotrzecie na metę. W punktach kontrolnych będą czekać na Was przemiłe osoby z zadaniami do wykonania.

Dodatkowo aby sprawdzić waszą czujność w kartach pokładowych zawarte będą pytania na temat miejsc oraz obiektów które będziecie mijać.

Ocenie zawodników podlegać będzie: właściwy czas przejazdu (zgodny z przepisami Ruchu Drogowego), opanowanie techniki turystycznej oraz orientacji w terenie, wiedza krajoznawcza z zakresu o zwiedzanym terenie, a przede wszystkim poprawność wykonywanych zadań.

Do uczestnictwa zapraszamy całe rodziny!

Jako organizatorzy zadbaliśmy o ciekawe trasy po pięknych kaszubskich okolicach, konkursy, zadania oraz testy wiedzy o regionie, no i oczywiście nagrody! Zapewniamy ze swej strony wspaniałą zabawę i atrakcje, a po całym dniu na świeżym powietrzu, na mecie, dla każdego z uczestników będzie czekać dwudaniowy obiad z napojem w restauracji, w której zostaną rozdane nagrody za poszczególne kategorie.

W tym roku spośród uczestników zostaną wybrani zwycięzcy w kategoriach:

Najdokładniejszy przejazd trasy oraz najdokładniej wykonane zadania
Najdokładniejszy przejazd trasy
Najdokładniejsze wykonanie zadań

a dodatkowo wyróżnienia będzie można otrzymać w kategoriach takich jak:

Najstarszy pojazd
Najdalszy przyjazd
Najbardziej zakręcona ekipa rajdu (najlepiej przyozdobiony samochód, przebrana ekipa, zdjęcie ekipy udostępnione na stronie wydarzenia na portalu facebook.com).

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie alfistipolnoc.pl/ii-rajd-stowarzyszenia-alfisti-polnoc. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod rajd@alfistipolnoc.pl


Miejsce startu: Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji (ul. Olimpijska 5/9, Gdynia).

Zasięg: od 80km do 100km

Termin zapisów oraz wpłat upływa w dniu: 01.11.2014 (po tej dacie przed zapisaniem należy skontaktować się z organizatorami w celu potwierdzenia dostępności miejsc).

Na mecie Rajdu dla wszystkich uczestników przygotowany będzie obiad, po którym odbędzie się rozdanie nagród oraz pamiątkowe zdjęcie.

Dodatkowo w dniu 10.11.2014 o godzinie 18:00 odbędzie BeforeParty na którą zapraszamy wszystkich chętnych.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do rejestracji poprzez poniższy formularz. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań zapraszamy do kontaktu admin@alfistipolnoc.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  80 zł
Wpisowe: 80 zł (kierowca+pilot), 40 zł każdy dodatkowy uczestnik. Wpisowe obejmuje dla każdej z ekip:

Pakiet rajdowy

Dwudaniowy posiłek wraz z napojem dla kierowcy i pilota
Pamiątkowy dyplom
Nagrody
Płatne atrakcje na trasie rajdu
Niezapomniane przeżycia

Opinie (3)

 • super

  Braliśmy udział w rajdzie w zeszłym roku. Nasz fiat dał radę, a dzieciaki o niczym inny nie mówiły przez kolejne kilka tygodni. wtym roku musimy być! do zobaczenia!

  • 2 2

 • Alfisti Północ

  Z Alfisti Północ zawsze i wszędzie fajnie :D

  • 2 2

 • Polecam!

  Potwierdzam! Byłam w zeszłym roku i suuuuper impreza!
  Fantastyczni ludzie i świetna propozycja na spędzenie dnia! Czegóż chcieć więcej? :)

  • 2 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

17.09 g.17.00
Bałtyk Koszalin
17.09 g.19.00
POLSKA
Belgia
18.09 g.13.00
Edach Budowlani Lublin
18.09 g.17.00
Awenta Pogoń Siedlce
18.09 g.17.00
UpFitness Skra Warszawa
16.09 g.18.00
GKS Katowice
14.09 g.20.30
POLSKA
Rosja
12.09 g.15.00
Wisła Kraków
12.09 g.12.40
GKS Tychy
11.09 g.20.30
POLSKA
Finlandia