Wiadomości

III Wojewódzki Turniej w tenisie stołowym

40 tenisistek i 53 tenisistów stołowych rywalizowało w hali MRKS Gdańsk w III Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym. Prawo startu na szczeblu ogólnopolskim zdobyli tylko zwycięzcy. Jednak w III OTK w Brzegu Dolnym pomorska reprezentacja będzie liczyła aż siedem osób, gdyż pięcioro zawodników dysponuję tzw. limitem PZTS.

Limit - to nagroda za dobre występy w dwóch poprzednich OTK. Dysponują nim: Alan Woś, Daniel Szczepański, Łukasz Czoska (wszyscy MRKS), Marcin Janczewski (Pogoń Lębork) i Marta Smętek (niestowarzyszona). Do tego grona po gdańskim turnieju dołączyli: Sandra Partyka (MRKS) i Damian Janczewski (Pogoń).

Wyniki III WTK: 1. Partyka i Janczewski, 2. Dorota Katlewska i Michał Wcisło (oboje MTS Kwidzyn), 3. Monika Detlaf i Bartosz Jochimowicz (oboje MRKS), 4. Natalia Piankowska (AZS AWF Gdańsk) i Maciej Ludwiczak, 5. Joanna Rybacka (oboje MRKS) i Sebastian Fechner (UKS Skoczek Sopot).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »