stat
Impreza już się odbyła

Intensywne AKA Warsztaty | Jazz Labs & Stretching Extreme

Pragniesz szybkiego rozwoju i pogłębić swoją wiedzę? Twoja pasja to taniec? Czy może chcesz się rozciągnąć do wymarzonych zakresów? Przygotowaliśmy specjalny program intensywnych dwutygodniowych warsztatów, na których osiągniecie rezultaty dwu miesięcznych treningów w jedyne dwa tygodnie. W nadchodzące ferie zimowe 2019 odbędą się Intesywne AKA Warsztaty.

Zumba dla dzieci

w każdą środę (do 24.06.2020), godz. 17:30 - 18:30

bilety 25-80 zł

Zajęcia Popping'u z Batmanem

w każdy czwartek (do 31.10), godz. 19:00

Gdańsk, Kilińskiego 4
bilety 29 zł

Dokładnie w dniach 11-22.02.2019 czeka na Was spora dawka pracy, ale też niezwykłego progresu. Podzieliliśmy cykl warsztatów na dwa bloki. Pierwszy to z nich to JAZZ LABS, na których poznacie tak naprawdę; Czym jest taniec jazzowy. Drugi blok to STRETCHING EXTREME, czyli intensywny blok rozciągający i rozluźniający ciało. W dwa tygodnie szpagat, czemu nie?JAZZ LABS
Forma JAZZ LABS to cykl zajęć technicznych tańca jazzowego, na którym poznacie go od podszewki i będziecie mogli rozłożyć na czynniki pierwsze. Zyskacie cenną technikę, umiejętności oraz wiedzę. Nasz cykl zajęć został objęty różnymi odmianami tańca jazzowego, które mają swój własny niepowtarzalny charakter,  dlatego przygotowaliśmy 6 odmiennych classów. Wśród nich znajdziecie: Lyrical Jazz, Afro Jazz, Broadway Jazz, Street Jazz, Modern Jazz oraz Undergroud. Na każdym z classów oprócz tańczenia choreografii, będziecie, także gromadzić umiejętności techniczne: nauka/doskonalenie skoków, obrotów, piruetów, przepływu ruchu, techniki floorwork i wiele więcej. Niezależnie czy dopiero zaczynasz, czy doskonalisz swoje umiejętności, czy chcesz potańczyć, czy rozwinąć się kierunkowo,  jesteśmy pewni, że znajdziesz coś dla siebie.
Jak opisać taniec jazzowy? Taniec jazzowy jest tańcem piękna, szaleństwa, estetyzmu, silnego ciała, niesamowitej wrażliwości i mocnej techniki. Nie brakuje emocji, kreatywności i teatru, przy jednoczesnym treningu kształtującym elastyczność, rozciągnięcie, skoczność, piękną sylwetkę, siłę, wytrwałość, dyscyplinę.
 
STRETCHING EXTREME
Forma STRETCHING EXTREME to cykl codziennych intensywnych zajęć rozciągających, na których w dwa tygodnie będziecie w stanie zrobić wielki krok do przodu w kierunku osiągnięcia wymarzonych zakresów i figur. Pomyślcie ... dwa tygodnie, aż 10 zajęć rozciągających
poruszających różne części naszego ciała w inny sposób. Zajęcia rozciągające polegają na rozciąganiu mięśni, kształtują ich elastyczność, zwiększają ruchomość stawów oraz zmniejszają napięcie mięśniowe. Likwidują skurcze oraz poprawiają krążenie krwi, zapobiegają urazom, poprawiają koordynację i przygotowują mięśnie do wysiłku. Rozwijają świadomość własnego ciała, poprawiają samopoczucie, relaksują ciało i umysł. Są bardzo ważnymi zajęciami dodatkowymi dla tancerzy i sportowców. Stretching sprawia, że wiele elementów, których nie wykonujemy na innych codziennych treningach nagle stają się w zasięgu ręki i są możliwe do wykonania. Po naszych warsztatach nie tylko zwiększysz mobilność swojego ciała, ale również uzyskasz lepsze rezultaty w innych dziedzinach.ZAPISY I CENNIK:
http://akademiaartystyczna.com/intensywne-aka-warsztaty-jazz-labs-stretching-extreme/

WYDARZENIE FACEBOOK:
https://www.facebook.com/events/356019908508672/

 

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
15.10 g.18.30
Re-Plast Unia Oświęcim
15.10 g.18.30
PGE Vive Kielce
16.10 g.19.45
Budućnost Voli Podgorica
17.10 g.20.30
Famila Schio
18.10 g.18.30
Energa Toruń
13.10 g.18.00
Energa Toruń
13.10 g.18.00
CCC Polkowice
13.10 g.17.00
Widzew Łódź
13.10 g.17.00
GTK Gliwice
13.10 g.17.00
JKH GKS Jastrzębie