Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 1:3. Jest awans do 1/16 finału Pucharu Polski

21 września 2021 (artykuł sprzed 2 lat)

Lechia Gdańsk awansowała do 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Dwa gole Jagiellonii Białystok strzelił Łukasz Zwoliński (z lewej), a rejestr bramkowy otworzył Maciej Gajos (nr 7). Lechia Gdańsk awansowała do 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski. Dwa gole Jagiellonii Białystok strzelił Łukasz Zwoliński (z lewej), a rejestr bramkowy otworzył Maciej Gajos (nr 7).

Lechia Gdańsk pokonała na wyjeździe Jagiellonię Białystok 3:1 (2:0) i awansowała do 1/16 finału Fortuna Puchar Polski. Kolejnego rywala biało-zieloni poznają w wyniku losowania, którego termin nie został jeszcze ogłoszony, a mecz wstępnie planowany jest od 27 października do 3 listopada. Strzelanie na Podlasiu rozpoczął Maciej Gajos, potem dwa gole dołożył Łukasz Zwoliński, a wyniku nie podwyższył Flavio Paixao, który w końcówce nie wykorzystał rzutu karnego.

Zwoliński
  • 46' 3 Augustyn Zmiany 25 Tiru
  • 46' 44 Toporkiewicz Zmiany 23 Struski
  • 77' 10 Cernych Zmiany 9 Bida
  • 86' 14 Prikryl Zmiany 13 Trubeha
  • 67' 79 Sezonienko Zmiany 17 Żukowski
  • 67' 69 Biegański Zmiany 88 Kałuziński
  • 80' 9 Zwoliński Zmiany 28 Paixao
  • 80' 99 Durmus Zmiany 20 Conrado
  • 87' 7 Gajos Zmiany 36 Makowski
  • 64' Cernych
  • 27' Gajos
  • 39' Zwoliński
  • 50' Zwoliński
  • 6' Augustyn
  • 53' Szczęsny kierownik drużyny
  • 84' Pazdan
  • 88' Nastić
  • 90+1 Bida
  • 31' Sezonienko
  • 56' Kopacz
  • 59' Kubicki
  • 86' Kuciak

Fortuna Puchar Polski - pozostałe mecze 1/32 finału

Wtorek, 21 września
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie Sosnowiec 0:6 (0:3)
Polonia Środa Wielkopolska - GKS Jastrzębie 0:2 (0:1)
KKS Kalisz - Pogoń Szczecin 2:1 (2:1)
Śląsk II Wrocław - Zagłębie Lubin 0:3 (0:2)

Wtorek, 28 września
Skra Częstochowa - Lech Poznań (mecz w Poznaniu)

Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz

W 2019 roku Lechia Gdańsk po zwycięstwie nad Jagiellonią Białystok 1:0 sięgnęła po raz drugi w historii klubu po Puchar Polski. W tej edycji rozgrywek mierzy się z tym rywalem już w pierwszej rundzie

Przeczytaj naszą zapowiedź meczu Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk oraz poznaj wszystkie pary 1/32 finału Pucharu Polski

zgodnie z przewidywaniami, a częściowo i zapowiedziami są zmiany w składzie

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1:0. Przeczytaj relację, zobacz foto i video oraz wystaw oceny piłkarzom i trenerowi

łącznie trzy zmiany w "11" w porównaniu z Piastem. Do gry wchodzą: Kuciak, Kopacz (LECHIA Gdańsk) oraz młodzieżowcy: Biegański (LECHIA Gdańsk) i Sezonienko (LECHIA Gdańsk)
te roszady są jak najbardziej zrozumiałe. W bramce już wcześniej trener Kaczmarek zapowiedział, że każdy z golkiperów otrzyma po dwie szanse i w tym tygodniu jest czas Kuciaka (LECHIA Gdańsk). Natomiast na skrzydle trzeba zastąpić kontuzjowanego Ceesaya
w Pucharze Polski musi być na boisku cały czas dwóch młodzieżowców, gdy w ekstraklasie tylko jeden. Stąd szkoleniowiec daje odpocząć Żukowskiego, a do gry desygnuje dwóch młodzieżowców, którzy w tym sezonie ligowych po pięć razy wchodzili z ławki: Biegańskiego (LECHIA Gdańsk) i Sezonienkę (LECHIA Gdańsk)
ławka rezerwowych Lechii: 1 Alomerović - 8 Kryeziu, 10 Diabate, 17 Żukowski, 20 Conrado, 27 Zjawiński, 28 Paixao, 36 Makowski, 88 Kałuziński
w Jagiellonii aż 5 zmian w porównaniu z ostatnim meczem w ekstraklasie, który zakończył się porażką w Płocku 0:3. Do gry wchodzą: Dziekoński, Nastić, Pospisil, Imaz, Cernych
ławka rezerwowych Jagiellonii: 1 Steinbors, 8 Mystkowski, 9 Bida, 13 Trubeha, 21 Tabiś, 23 Struski, 25 Tiru, 35 Matus, 99 Kwiecień
w "11' Jagiellonii były obrońca Lechii - Augustyn (Jagiellonia Białystok), a na ławce byli piłkarze Arki - Steinbors i Kwiecień. także trener Mamrot pracował w Gdyni. Z kolei Gajos z Lechii to w przeszłości piłkarz klubu z Białegostoku
mecze 1/32 finału Pucharu Polski rozgrywane są od dziś, aż w pięciu terminach, do 29 września włącznie. W pierwszy meczu tej fazy Ruch Zdzieszowice przegrał u siebie z Zagłębiem Sosnowiec aż 0:6
Jagiellonii nie nie wiedzie. W ekstraklasie nie wygrała ostatnich pięciu meczów, a w tym okresie miała tylko dwa remisy
mecz musimy wyłonić zwycięzcę. Gdyby nie było go po 90 minutach, zarządzona zostanie dogrywka 2x15, a gdyby i ona nie dała rozstrzygnięcia, strzelane będą rzuty karne
przed meczem Jagiellonia podziękowała Cezaremu Kuleszy. Były prezes klubu i jego współwłaściciel został w sierpniu prezesem PZPN
piłkarze na prezentacji. Lechia biało-zielone koszulki, białe spodenki. Jagiellonia żółto-czerwone koszulki, czerwone spodenki
losowanie kapitanów: Nalepy (LECHIA Gdańsk) i Romanczuka (Jagiellonia Białystok)
1'
od środka mecz rozpoczęła Jagiellonia
3'
spokojne otwarcie z obu stron, Lechia stara się grać "wysoko"
4'
pierwszy atak gospodarzy kończy się podaniem Toporkiewicza (Jagiellonia Białystok) poza bramkę Lechii
5'
sędzia upomina ustnie Gajosa (LECHIA Gdańsk), który faulował Puerto (Jagiellonia Białystok)
6'
Żółtą kartką został ukarany Augustyn (Jagiellonia Białystok), który faulem taktyczny przerwał kontrę Gajosa
7'
na spalonym Cernych (Jagiellonia Białystok)
9'
Cernych (Jagiellonia Białystok) uciekł prawym skrzydłem i zagrał wzdłuż pola karnego Lechii. Imaz (Jagiellonia Białystok) nie zdążył do piłki
10'
szczęście przy Lechii. Znów Cernych (Jagiellonia Białystok) przebił się w pole karne, Prikryl (Jagiellonia Białystok) zagrał wzdłuż pola bramkowego, a zamykający akcję Toporkiewicz (Jagiellonia Białystok) nie sięgnął piłki, a miał przed sobą pustą bramkę
11'
Jagiellonia stawia na ataki stroną boiska, na której grają młodzieżowiec Sezonienko (LECHIA Gdańsk), dla którego rola skrzydłowego to nowość, bo jest napastnikiem, oraz Pietrzak (LECHIA Gdańsk)
12'
Dziekoński (Jagiellonia Białystok) miał kłopoty z dośrodkowaniem Pietrzaka (LECHIA Gdańsk). Będzie rzut rożny dla Lechii
13'
po dośrodkowaniu Gajosa (LECHIA Gdańsk) z narożnika boiska, wybita piłka przed pole karne, a tam strzał Kubickiego (LECHIA Gdańsk) zablokowany
14'
na spalonym Zwoliński (LECHIA Gdańsk)
16'
Maloca (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę poza własną bramką. Imaz (Jagiellonia Białystok) próbował grać wzdłuż pola karnego, a atakował znów prawym skdrzydłem
16'
niepewna interwencja Kuciaka (LECHIA Gdańsk) po dośrodkowaniu Pospisila (Jagiellonia Białystok) z narożnika boiska. Po zbyt krótkim piąstkowaniu bramkarza strzelał Prikryl, a głową piłkę wybił Maloca
17'
na spalonym Prikryl (Jagiellonia Białystok)
18'
Zwoliński (LECHIA Gdańsk) bardzo dobrze minął rywala w polu karnym, strzelił zewnętrzną stroną buta, ale nie trafił w bramkę
19'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) wślizgiem bardzo dobrze poza własnym polem karnym. Wybił piłkę spod nóg Imaza (Jagiellonia Białystok)
20'
zablokowany strzał Nasticia (Jagiellonia Białystok) w polu karnym Lechii
20'
otwiera się mecz na dobre, akcja za akcje
22'
Dziekoński (Jagiellonia Białystok) piąstkuje po dośrodkowaniu Kubickiego (LECHIA Gdańsk)
22'
Kubicki (LECHIA Gdańsk) zdobył rzut rożny
22'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) próbował strzelać głową po dośrodkowaniu Pietrzaka (LECHIA Gdańsk) z narożnika boiska. Piłka poleciała nad bramką
22'
pomocy medycznej potrzebuje Puerto (Jagiellonia Białystok), który razem z Nalepą (LECHIA Gdańsk) skakał do piłki
24'
Puerto (Jagiellonia Białystok) schodzi z boiska
25'
Lechia już w komplecie
25'
niecelny strzał Zwolińskiego (LECHIA Gdańsk) z pola karnego gospodarzy
27'
[0:1] LECHIA Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Gajos. Durmus wrzucił piłkę z prawego skrzydła w pole karne. Gajos przyjął piłkę, odwrócił się z nią i mimo że miał na "plecach" Augustyna i ostry kąt, to celnie strzelił do siatki
28'
pierwszy celny strzał tego meczu przyniósł Lechii od razu prowadzenie
29'
kolejna akcja Durmusa (LECHIA Gdańsk), ale tym razem piłka uciekła mu poza boisko
31'
Żółtą kartką został ukarany Sezonienko (LECHIA Gdańsk), który przed własnym polem karnym faulował Prikryla
32'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) bardzo dobrze broni po strzale z rzutu wolnego Nasticia (Jagiellonia Białystok). Wybił piłkę, która zmierzała w prawy róg jego bramki
33'
teraz głośny doping dla Lechii
35'
Sezonienko (LECHIA Gdańsk) strzelił w słupek w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Kapitalne podanie Durmusa, który zbiegł do środka i zagrał prostopadłą piłkę do młodszego kolegi
37'
rośnie przewaga Lechii w posiadaniu piłki, już 62:38
39'
[0:2] LECHIA Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Zwoliński. Sezonienko przedarł się lewym skrzydłem i podał do Gajosa, Maciej dośrodkował z 15. metra, a Zwoliński głową uderzył w środek bramki. Wydawało się, że Dziekoński pewnie łapie piłkę, ale on ją przepuścił do siatki
40'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę poza własną bramkę
41'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) piąstkuje po dośrodkowaniu z narożnika boiska Pospisila (Jagiellonia Białystok)
41'
teraz Gajos (LECHIA Gdańsk) wybija piłkę poza własną bramką
42'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) łapał na raty, ale przejął piłkę po dośrodkowaniu z narożnika boiska
43'
Durmus (LECHIA Gdańsk) faulowany na wysokości pola karnego Jagiellonii
44'
po dośrodkowaniu Pietrzaka (LECHIA Gdańsk) z rzutu wolnego Pazdan (Jagiellonia Białystok) wybił piłkę poza własną bramkę. Będzie rzut rożny
45'
tym razem krótko rozegrany rzut rożny, a następnie strzał z dystansu Biegańskiego (LECHIA Gdańsk). Piłka nieznacznie przeszła nad poprzeczką
45'
2 minuty doliczone do pierwszej połowy
45+1
Durmus (LECHIA Gdańsk) mógł strzelić gola, bo dostał dobre podanie od Zwolińskiego (LECHIA Gdańsk), ale z 13. metra kopnął wysoko nad poprzeczką
45+2
zablokowany strzał Toporkiewicza (Jagiellonia Białystok)
45+3
piłkarze Jagiellonii domagają się rzutu rożnego, ale sędzia odsyła piłkarzy do szatni
45+3
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - LECHIA GDAŃSK 0:2
Lechia pewnie prowadzi i wydaje się, że ma kontrolę nad grą. Jagiellonia tylko w inauguracyjnym kwadransie groźnie atakowała prawym skrzydłem, ale na szczęście dla Lechii nie kończyła tych akcji strzałem, a szukała dogrania wzdłuż bramki, a tam nie było nikogo, by dobrze zamknął taki atak. Potem Kuciak (LECHIA Gdańsk) musiał się już tylko wykazać przy strzale z rzutu wolnego Nesticia. Przy inny sytuacjach mógł liczyć na kolegów, którzy dobrze blokowali strzały. Jak na przykład Maloca (LECHIA Gdańsk), który głową wybił piłkę po strzale Prikryla (Jagiellonia Białystok).
Lechia najpierw opanowała sytuację pod własną bramką, potem przejęła kontrolę nad środkową strefą boiska, a następnie zadała dwa ciosy, po których zdobyła gole. A mogła mieć jeszcze dwa kolejne, gdyby lepiej przymierzyli Sezonienko (LECHIA Gdańsk) i Durmus (LECHIA Gdańsk). Ci piłkarze jednak zasłużyli się przy trafieniach Gajosa (LECHIA Gdańsk) i Zwolińskiego (LECHIA Gdańsk).
Jeśli Lechia nie pogubi się po przerwie, jak to miało miejsce w debiucie trenera Kaczmarka w Krakowie, czy ostatnim meczu trenera Stokowca z Radomiakiem, to biało-zieloni powinni pewnie zameldować się w 1/16 finału Pucharu Polski.
w przerwie Jagiellonia dokonuje dwie zmiany
46'
Jagiellonia Białystok przeprowadza zmianę w przerwie. Boisko opuszcza Augustyn, w jego miejsce wchodzi Tiru.
46'
Jagiellonia Białystok przeprowadza zmianę w przerwie. Boisko opuszcza Toporkiewicz, w jego miejsce wchodzi Struski.
46'
druga połowę od środka rozpoczęła Jagiellonia
46'
Lechia bez zmian w składzie
47'
znów głośny doping dla Lechii
48'
Gajos (LECHIA Gdańsk) do Sezonienki (LECHIA Gdańsk), ale młodzieżowiec nie przebił się przed polem karnym
48'
jeszcze Sezonienko (LECHIA Gdańsk) ucierpiał w starciu z Puerto (Jagiellonia Białystok). Pomoc medyczna już przy nim
49'
Sezonienko (LECHIA Gdańsk) może kontynuować grę
50'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) broni strzał Cernycha (Jagiellonia Białystok)
50'
[0:3] LECHIA Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Zwoliński. Kuciak po obronie strzału od razu wybił piłkę na połowę rywali, Sezonienko, który wracał zza boiska po kontuzji, poradził sobie z Puerto i strzelił. Dziekoński odbił piłkę, ale Zwoliński dobijał już na pustą bramkę
50'
piłkarze Jagiellonii protestują, że Sezonienko (LECHIA Gdańsk) został wpuszczony na boisko, gdy piłka od Kuciaka (LECHIA Gdańsk) była już w górze, ale gol oczywiście uznany
53'
Żółtą kartką został ukarany Szczęsny, kierownik drużyny (Jagiellonia Białystok).
54'
Pietrzak (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę poza własną bramkę. Będzie rzut rożny
55'
niecelnie główkował Struski (Jagiellonia Białystok) po dośrodkowaniu z narożnika boiska Pospisila (Jagiellonia Białystok)
56'
Żółtą kartką został ukarany Kopacz (LECHIA Gdańsk) po faulu na Nasticiu
57'
statystyki strzeleckie: Lechia 10, w tym 4 celne, Jagiellonia 3, w tym 2 celne
59'
Żółtą kartką został ukarany Kubicki (LECHIA Gdańsk) za faul na Struskim
59'
zderzenie głowami Biegańskiego (LECHIA Gdańsk) i Pazdana (Jagiellonia Białystok) w walce o górną piłkę
59'
pomoc medyczna przy pomocniku Lechii
61'
gra wznowiona, Biegański pozostał na boisku
62'
Zwoliński (LECHIA Gdańsk) źle przyjął piłkę i przejął ją Dziekoński (Jagiellonia Białystok), a mógł napastnik Lechii być sam na sam z bramkarzem
63'
Imaz (Jagiellonia Białystok) zablokowany w polu karnym Jagiellonii
64'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) łapie piłkę po dośrodkowaniu Prikryla (Jagiellonia Białystok)
64'
[1:3] Jagiellonia Białystok STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Cernych. Nastić z lewego skrzydła wyłożył piłkę Cernychowi, który z pierwszej piłki uderzył z 6. metra. Tym razem nie zdążył zablokować uderzenia Maloca
66'
Tiru (Jagiellonia Białystok) wybił piłkę poza bramkę po dośrodkowaniu Gajosa (LECHIA Gdańsk)
66'
bez zagrożenia dla gospodarzy po dośrodkowaniu z narożnika boiska Gajosa (LECHIA Gdańsk)
66'
podwójna zmiana w Lechii
67'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Sezonienko, w jego miejsce wchodzi Żukowski.
67'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Biegański, w jego miejsce wchodzi Kałuziński.
68'
Lechia wymieniła obu młodzieżowców. Są też zmiany w ustawieniu. Kubicki (LECHIA Gdańsk) będzie teraz grał na "6", gdyż Kałuziński (LECHIA Gdańsk) wszedł na "8". Natomiast Żukowski (LECHIA Gdańsk) na prawym skrzydle, a Durmus (LECHIA Gdańsk) przechodzi na lewe
70'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) wykopnął piłkę pod nogi Struskiego (Jagiellonia Białystok), ale strzał tego piłkarza został zablokowany
72'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) odbił piłkę po strzale sprzed pola karnego Romaczuka
73'
Lechia w ostatnich minutach gra dość pasywnie, oby to się nie zemściło
73'
rzut rożny dla gospodarzy
74'
Romanczuk (Jagiellonia Białystok) nieznacznie pomylił się przy strzale głową po dośrodkowaniu Nasticia (Jagiellonia Białystok) z narożnika boiska. Piłka przeszła tuż obok słupka
74'
Pietrzak (LECHIA Gdańsk) we własnym polu karnym zablokował strzał Prikryla (Jagiellonia Białystok), a akcja rywali zaczęła się od straty Żukowskiego (LECHIA Gdańsk)
75'
trener Kaczmarek naradza się ze swoim asystentem - Kalkowskim
76'
Durmusowi (LECHIA Gdańsk) w polu karnym uciekła piłka

76'
Oficjalna frekwencja - 4274 kibiców
77'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) złapał piłkę po dośrodkowaniu Prikryla (Jagiellonia Białystok)
77'
Jagiellonia Białystok przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Cernych, w jego miejsce wchodzi Bida.
78'
Pazdan (Jagiellonia Białystok) zablokował strzał Durmusa (LECHIA Gdańsk) sprzed pola karnego
79'
nikt nie doszedł do dośrodkowania Kopacza (LECHIA Gdańsk) w pole karne gospodarzy
79'
Lechia przygotowuje jeszcze jedną podwójną zmianę
80'
Zwoliński (LECHIA Gdańsk) dobrze wyłożył piłkę do Durmusa (LECHIA Gdańsk), ale ten strzela wysoko nad bramką
80'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Zwoliński, w jego miejsce wchodzi Paixao.
80'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Durmus, w jego miejsce wchodzi Conrado.
82'
Lechia na utrzymanie wyniku, Jagiellonia atakuje, ale bardzo chaotycznie
83'
Żukowski (LECHIA Gdańsk) przewrócił się w polu karnym po starciu z Pazdanem (Jagiellonia Białystok). Sędzia nakazał grać dalej
84'
sędzia udaje się do monitora VAR, ale ocenić, czy Lechii nie należy się rzut karny
84'
sędzia wraca na boisko i dyktuje rzut karny dla Lechii
84'
Żółtą kartką został ukarany Pazdan (Jagiellonia Białystok) za faul na Żukowskim
85'
Paixao (LECHIA Gdańsk) nie zdobył gola z rzutu karnego! Flavio strzelił w prawy róg bramki i tam rzucił się Dziekoński (Jagiellonia Białystok), który złapał piłkę
86'
szybka odpowiedź gospodarzy. Po dośrodkowaniu Pospisila (Jagiellonia Białystok) Strumski zmienił lot piłki, ale na szczęście dla Kuciaka (LECHIA Gdańsk) minęła ona słupek
86'
Żółtą kartką został ukarany Kuciak (LECHIA Gdańsk) za opóźnianie gry
86'
Jagiellonia Białystok przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Prikryl, w jego miejsce wchodzi Trubeha.
87'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Gajos, w jego miejsce wchodzi Makowski.
88'
Żółtą kartką został ukarany Nastić (Jagiellonia Białystok) po faulu na Conrado
90'
5 minut doliczonych do drugiej połowy
90+1
Żółtą kartką został ukarany Bida (Jagiellonia Białystok) po faulu na Makowskim
90+3
Kuciak (LECHIA Gdańsk) łapie piłkę po strzale głową Romaczuka. Jagiellonia teraz doszła do uderzenia po rozegraniu wrzutu z autu
90+4
Lechia teraz dobrze przenosi grę na połowę rywali, a Żukowski (LECHIA Gdańsk) pozwala się sfaulować
90+5
KONIEC MECZU. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - LECHIA GDAŃSK 1:3
piłkarze Lechii cieszą się wraz z własnymi kibicami, którzy licznie stawili się w Białymstoku
Lechia w 50. minucie poprawiła wynik na 3:0, mimo że rywale pomstowali na arbitra, który pozwolił wbiec na tę akcję Sezonience, chwilę wcześniej opatrywanemu poza murawą.
Od tego momentu starała się kontrolować grę i jak najmniejszą utratą sił "dowieźć" wygraną do końca, gdyż już w najbliższy piątek czeka ją mecz ligowy w Łęcznej.
Ta strategia się powiodła, choć Jagiellonia zaatakowała, strzeliła gola i miała szanse na kolejne.
Jednak ostatnie słowo w rejestrze bramkowym mogło należeć do Lechii. Niestety, Paixao (LECHIA Gdańsk) nie wykorzystał rzutu karnego.
1/16 finału Pucharu Polski planowana jest na przełom października i listopada. Kolejnego rywala Lechia pozna w losowaniu, którego termin nie został jeszcze wyznaczony.
ławka rezerwowych Lechii: 1 Alomerović - 2 Pietrzak (LECHIA Gdańsk), 8 Kryeziu, 10 Diabate, 17 Żukowski (LECHIA Gdańsk), 27 Zjawiński, 36 Makowski (LECHIA Gdańsk), 69 Biegański (LECHIA Gdańsk), 88 Kałuziński (LECHIA Gdańsk)

21 września 2021, godz. 17:30