Arka odpadła z Pucharu Polski po karnych

12 sierpnia 2015 (artykuł sprzed 8 lat)

Piłkarze Chojniczanki wykorzystali trzy z pięciu karnych, ale to wystarczyło na Arkę, gdyż gospodarze mylili się przy jedenastkach trzykrotnie. Na zdjęciu gol byłego gdyńskiego pomocnika, Rafała Grzelaka. Piłkarze Chojniczanki wykorzystali trzy z pięciu karnych, ale to wystarczyło na Arkę, gdyż gospodarze mylili się przy jedenastkach trzykrotnie. Na zdjęciu gol byłego gdyńskiego pomocnika, Rafała Grzelaka.

Na 1/16 finału zakończyła się w tym sezonie przygoda piłkarzy Arki z Pucharem Polski. Na własnym boisku gdynian pogrążyła indolencja strzelecka przy rzutach karnych. W serii jedenastek nie wykorzystane zostały aż trzy! Chojniczanka wygrana tę próbę 3-2, a decydującego gola strzelił Maciej Rogalski. Po 120 minutach gry był remis 1:1 (1:0, 1:1).

24 Miszczuk - 32 Stolc, 29 Marcjanik, 33 Fialho, 25 Wojowski - 15 Mosiejko, 6 Łukasiewicz - 22 Lomski, 28 Tomasiewicz, 7 Renusz - 9 Abbott
Miejsce: Stadion Miejski
Sędziowie: Aluszyk (Barlinek) oraz Heinig, Czerwiński
Widzów: 3796
12 Hładun - 14 Lisowski, 2 Biernat, 4 Kieruzel, 16 Garbacik - 3 Bartosiewicz, 7 Zawistowski - 11 Grischok, 7 Grzelak 19 Niedziela - 10 Rybski
  • 46' 22 Lomski Zmiany 21 Yussuff
  • 68' 9 Abbott Zmiany 17 Szerszeń
  • 75' 28 Tomasiewicz Zmiany 11 Siemaszko
  • 12' 14 Lisowski Zmiany 9 Kosakiewicz
  • 46' 11 Grischok Zmiany 17 Mikołajczak
  • 55' 3 Bartoszewicz Zmiany 8 Rogalski
  • 45+2 Renusz
  • 80' Mikołajczak
  • 50' Yussuff
  • 120+2 Renusz
  • 20' Zawistowski
  • 102' Grzelak

POMECZOWY DWUGŁOS TRENERÓW
Grzegorz Niciński Grzegorz Niciński
GRZEGORZ NICIŃSKI (Arka Gdynia)
Nie udało nam się. Odpadliśmy z pucharu. Życie toczy się dalej. Trudno, trzeba się pozbierać. Już w sobotę mamy trudny mecz z GKS Katowicami. Dokonałem kilku roszad w składzie, by zobaczyć jak ta nasza szeroka kadra wygląda. Robiłem to pod kątem kolejnych spotkań, które czekają nas w tej rundzie. Każdy praktycznie się pokazał. Niektórzy wypadli lepiej, drudzy gorzej.

Szkoda, że odpadliśmy, gdyż prowadziliśmy 1:0. Jednak, nie ma co oszukiwać, wyrównująca bramka dla Chojniczanki wisiała w powietrzu. Potem dogrywka i nieszczęsne rzutu karne... Trudno. Trzeba się z tym pogodzić. Jesteśmy za burtą pucharu i od czwartku myślimy już o Katowicach.

Mam nadzieję, że w meczu z GKS będzie kolejny karny. Wierzę w to, że uda nam się strzelić bramkę z jedenastki. Dzisiaj były trzy niestrzelone. Jakaś seria się za nami ciągnie. To jest niepokojące. Musimy wytypować zawodników, którzy w takich sytuacjach będą uderzać.

Kibice Arki podczas meczu z Chojniczanką

Mariusz Pawlak Mariusz Pawlak
MARIUSZ PAWLAK (Chojniczanka)
Sporo emocji jak na środowy wieczór, ale radość w mojej drużynie jest duża. Wiedzieliśmy, gramy na trudnym terenie, z dobrym przeciwnikiem. I nic w tym względzie nie zmieniły zmiany, których dokonano w obu drużynach w porównaniu z ostatnim spotkaniem. Każdy na pewno chciał wygrać. Strategia na ten mecz była, by go rozstrzygnąć w 90 minut. Takich scenariuszy, który się zrealizował, życzyłby sobie jak najmniej, gdyż już za 3 doby mamy kolejnej spotkanie.

Gdyby Arka strzelił drugą bramkę, zapewne przegraliśmy bez dogrywki i karnych. W pierwszej połowie zagraliśmy najsłabsze 45 minut w trakcie mojej pracy w Chojnicach, a zaczynam tutaj 4. rok pracy. Chodzi o niedokładność, skuteczność w podaniu, przyjęciu piłki. Mieliśmy problem z prowadzeniem akcji.

Jeden z zawodników powiedział: "Trener, nieważne jak mężczyzna zaczyna, a jak kończy". W drugiej połowie była już wyrównana, otwarta gra z obu stron. A karne to loteria. Moim zawodnicy pokazali "jaja".

Jestem im wdzięczny. Jako zawodnik Puchar Polski podnosiłem dwa razy. Nie wiem, czy w tej edycji uda mi się to jako trener, ale musimy w to wierzyć. Duże podziękowania i gratulacje dla mojego zespołu.

Myślę, że widowisko mogło się podobać. Słowa podziękowania dla naszych kibiców, którzy obojętnie w jakim składzie, to jednak jeżdżą za nami, dopingują. Myślę, że też mogą się cieszyć i są dumni, że Chojniczanka awansowała do następnej rundy.

zgodnie z przewidywaniami trener Niciński dokonał zmian w "11", która grała w niedzielę w Płocku. Łącznie weszło do gry sześciu nowych zawodników, a dodatkowo pozycję zmieniono Wojowskiemu (ARKA), który rozpocznie na lewej obronie
w rezerwie Arki: 13 Jałocha, 2 Socha, 3 Sobieraj, 14 Nalepa, 11 Siemaszko, 17 Szerszeń i 21 Yussuff. Certyfikat Anglika dotarł do Polski i został on uprawniony do rozgrywek w naszym kraju
mniej zmian w Chojniczance, trener Pawlak wystawił aż 8 piłkarzy z "11", która przegrała w ostatniej ligowej kolejce w Bełchatowie 1:2
wielu piłkarzy, których pamiętamy z trójmiejskich klubów. Zawistowski (CHOJNICZANKA), Bartosiewicz (CHOJNICZANKA), Grzelak (CHOJNICZANKA) i Niedziela (CHOJNICZANKA) grali w Arce, a Garbacik (CHOJNICZANKA) i Rybski (CHOJNICZANKA) w Lechii
w rezerwie gości: 1 Dumieński, 15 Czerwiński, 9 Kosakiewicz, 17 Mikołajczak, 8 Rogalski, 18 Mrozik, 6 Pietruszka
w oficjalnym meczu pierwszej drużyny Arki zadebiutuje Damian Mosiejko (ARKA). 20-letni defensywny pomocnik jest wychowankiem gdyńskiego klubu
piłkarze wychodzą na prezentacje, Arka w tradycyjnie żółto-niebieskich strojach, Chojniczanka na biało
mecz wywołał mniejsze zainteresowanie niż pojedynek ligowy z Zawiszą Bydgoszcz, oficjalne dane odnośnie frekwencji Arka przekazuje zazwyczaj w drugiej połowie
było nieco kłopotów z dojazdem do stadionu, zamknięto na kilkanaście minut drogi, gdyż policja eskortowała kibiców gości, jest ich kilkudziesięciu w sektorze przyjezdnych
1'
od środka rozpoczęła Chojniczanka
1'
z sektora gospodarzy apel o minutę ciszy na cześć jednego z kibiców
2'
od drugiej minuty ruszył doping dla Arki
4'
Arka dobrze zaczęła pressingiem na środku boiska, Chojniczanka ma kłopoty z przejście na połowę gospodarzy
4'
niecelne podanie Łukasiewicza (ARKA) do Lomskiego (ARKA)
5'
zablokowanym rajd Wojowskiego (ARKA) lewym skrzydłem
6'
na linii pola karnego Chojniczanki Mosiejko (ARKA) staranował Kieruzela (CHOJNICZANKA), wolny dla gości
7'
kolejna przerwa w grze, tym razem na murawę muszą wejść masażyści, pomocy wymaga Grischok (CHOJNICZANKA)
10'
kilka minut gry w środku pola
11'
po raz pierwszy spiker apeluje o kulturalny doping
11'
rykoszet po strzale Renusza (ARKA), róg dla Arki
11'
i znów masażysta Chojniczanki na murawie, tym razem Lisowski wymaga pomocy
12'
CHOJNICZANKA przeprowadza zmianę. Boisko na noszach opuszcza Lisowski, w jego miejsce wchodzi Kosakiewicz.
12'
niecelny strzał głową Fialho (ARKA) po dośrodkowaniu z rogu Tomasiewicza (ARKA)
15'
zablokowany strzał Lomskiego (ARKA) z 25. metra
18'
obraz gry nie zmienia się od początku, częściej piłka pod nogami piłkarzom Arki, jednak na ogół rozgrywana z dala od bramki gości
19'
trener Pawlak przy linii bocznej udziela wskazówek Niedzieli (CHOJNICZANKA)
20'
"Puchar Polski powróci do nas też..." - śpiewają kibice Arki
20'
Żółtą kartką został ukarany Zawistowski (CHOJNICZANKA), który faulował Tomasiewicza
21'
strzał z około 30 metrów, wolnego Renusza (ARKA) nad bramką
22'
Kieruzel (CHOJNICZANKA) wybił piłkę w trybuny, przerywając kolejny atak Arki
23'
Stolc (ARKA) wybił piłkę głową z "16" Arki po dośrodkowaniu Grzelaka (CHOJNICZANKA)
25'
Marcjanik (ARKA) z pominięciem drugiej linii, ale Abbott (ARKA) przegrał pojedynek główkowym z Kieruzelem (CHOJNICZANKA) pod polem karnym gości
26'
Lomski (ARKA) bardziej podał piłkę do bramkarza niż oddał strzał, ale w statystykach będzie celne uderzeni, pierwsze tego dnia
28'
dobre dośrodkowanie Renusza (ARKA) z lewego skrzydła, ale Lomski (ARKA) nie doszedł do strzału głową
29'
wstrzelenie przez Grischoka (CHOJNICZANKA) piłki w pole karne Arki, ale tam nie było jego kolegów
30'
pół godziny za nami, nadal żadna z drużyn nie podejmuje większego ryzyka, nie rzuca do ataki większej liczby podań, na ogół mamy grę Arki do pola karnego, a Chojniczanka zapuszcza się głównie niewiele za połowę
32'
teraz atak gości większą liczbą zawodników, zakończony dośrodkowaniem Niedzieli poza bramkę Arki
34'
nie doszło podanie Tomasiewicza (ARKA) do wbiegającego w pole karne Abbotta (ARKA)
36'
Chojniczanka nie wykorzystała niezdecydowania obrońców gospodarzy, od bramki rozpocznie Miszczuk (ARKA), gdyż Grischok z pola karnego uderzył niecelnie
38'
Tomasiewicz (ARKA) zagrał do Wojowskiego (ARKA), który z dość ostrego kąta strzelił po "długim rogu", ale piłka przeszła obok słupka
40'
dość przypadkowe zagranie ręką Wojowskiego (ARKA), ale wolny dla gości 30 metrów od bramki
40'
po strzale z wolnego Zawistowskiego (CHOJNICZANKA) piłka ugrzęzła w nogach obrońców Arki
42'
niecelny strzał Mosiejki (ARKA) sprzed pola karnego
42'
wulgarnie z trybun o klubie z Gdańska, spiker apeluje o kulturalny doping
44'
znów wulgarnie, gdyż goście próbowali skandować "Lechia"
45'
niecelny strzał z dystansu Abbotta (ARKA)
45'
2 minuty doliczone do pierwszej połowy
45+1
Abbott (ARKA) odegrał piłkę piętą w kierunku Tomasiewicza (ARKA), szybszy jednak Biernat (CHOJNICZANKA), który wybił ją w aut
45+2
[1:0] ARKA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Renusz. Michał dopadł do piłki w polu karnym i technicznym strzałem przerzucił ją nad bramkarzem, Hładun jeszcze podbił piłkę, ale nie zdołał jej wybić
45+2
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. ARKA PROWADZI 1:0
Rzutem na taśmę Arka wygrała pierwszą połowę. Jest to prowadzenie zasłużone. Co prawda nie było dużo spięć podbramkowych, ale to gospodarze prowadzili grę. Chojniczanka wybitnie była ustawiona, aby nie stracić bramki. Po przerwie, przy niekorzystnym wyniku goście powinni zagrać odważniej. To tylko dobrze wróży dla tego meczu. Gra powinna być bardziej otwarta. Jeśli Arka "nie przyśnie" tak jak na zaraz po przerwie w meczu z Zawiszą, to z każdą minutą drugiej połowy powinno jej się grać łatwiej.
Oficjalna frekwencja 3796 kibiców
46'
ARKA przeprowadza jedną zmianę w przerwie. Boisko opuszcza Lomski, w jego miejsce wchodzi debiutant Yussuff.
46'
CHOJNICZANKA przeprowadza również jedną zmianę w przerwie. Boisko opuszcza Grischok, w jego miejsce wchodzi Mikołajczak.
46'
drugą połowę rozpoczęła Arka
46'
"Areczko, tylko zwycięstwo" - przypominają kibice
46'
szybki atak lewym skrzydłem Renusza (ARKA), ale do wrzuconej przez Michała piłki nie doszli ani Yussuff (ARKA), ani Abbott (ARKA)
47'
Hładun (CHOJNICZANKA) broni strzał Yussuffa (ARKA), będzie jeszcze róg dla gospodarzy
48'
po dośrodkowaniu z rogu Tomasiewicza (ARKA) faulowany Hładun (CHOJNICZANKA), wolny dla gości w ich polu bramkowym
50'
Żółtą kartką został ukarany Yussuff (ARKA) po faulu na Niedzieli
50'
Miszczuk (ARKA) piąstkował piłkę w aut po dośrodkowaniu z wolnego Zawistowskiego (CHOJNICZANKA)
52'
niecelny strzał Mosiejki (ARKA) z dystansu
52'
Fialho (ARKA) zablokował strzał Zawistowskiego (CHOJNICZANKA), a Miszczuk (ARKA) nie pozwolił, by piłka wyszła na róg
53'
"Gdyńska Arka" - od kilku minut nieustanne skandowanie z trybun
53'
Rybski (CHOJNICZANKA) nie doszedł do prostopadłej piłki od Grzelaka (CHOJNICZANKA)
54'
Renusz (ARKA) przegrał pojedynek jeden na jeden z Garbacikiem (CHOJNICZANKA), gdyby był lepszy, wyszedłby sam na sam z bramkarzem,
55'
o wiele lepszy mecz po przerwie, akcja znów przeniosła się pod drugą bramką, Fialho (ARKA) wybił piłkę na róg
55'
CHOJNICZANKA przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Bartoszewicz, w jego miejsce wchodzi Rogalski.
56'
po dośrodkowaniu z rogu Grzelaka (CHOJNICZANKA) zamieszanie w polu karnym Arki, żaden z piłkarzy gości nie doszedł do strzału, od bramki zacznie Miszczuk (ARKA)
58'
Abbott (ARKA), podobnie jak w pierwszej połowie, próbował grać piętą do Tomasiewicza (ARKA), ale piłka znów nie doszła do adresata
59'
Yussuff (ARKA) nie sięgnął piłki głową po dośrodkowaniu Stolca (ARKA)
61'
Renusz (ARKA) wywalczył róg
62'
bez zagrożenia dla gości po rogu Tomasiewicza (ARKA)
63'
Stolc (ARKA) uratował Arkę od straty bramki, wybijając na 4. metrze piłkę spod nóg Mikołajczaka (CHOJNICZANKA), obronę miejscowych wymanewrował Grzelak
63'
bez zagrożenia dla Arki po rogu Chojniczanki
65'
z trybun cały czas doping dla Arki
67'
Yussuff (ARKA) przedarł się w pole karne, ale gdy podał piłkę okazało się, że nikt nie zamykał akcji
68'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Abbott, w jego miejsce wchodzi kolejny debiutant - Szerszeń.
69'
po dośrodkowaniu z wolnego Zawistowskiego (CHOJNICZANKA) Miszczuk (ARKA) wybił piłkę na róg
70'
zablokowany Grzelak (CHOJNICZANKA) i kolejny róg
71'
po dośrodkowaniu z rogu Grzelaka (CHOJNICZANKA) piłkę przejął Miszczuk (ARKA)
72'
przygotowywana ostatnia zmiana w Arce, rozgrzewa się Siemaszko, który w każdym z trzech meczów tego sezonu strzelał po golu
73'
w drugiej połowie mecz wyrównany, przede wszystkim odważniej gra Chojniczanka, stąd mamy akcje pod obiema bramkami
74'
do dośrodkowania Zawistowskiego (CHOJNICZANKA) skakali Rybki i Fialho (ARKA), wydawało się, że to piłkarz gości wybił piłkę za boiskiem, a jest jednak róg dla gości
75'
po dośrodkowaniu z rogu Zawistowskiego (CHOJNICZANKA) akcję zamykał Grzelak (CHOJNICZANKA), strzał Rafała z narożnika pola karnego poszybował ponad bramką
75'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Tomasiewicz, w jego miejsce wchodzi Siemaszko.
76'
Siemaszko (ARKA) w poprzednim sezonie grał w Chojniczance, jesienią tworzył duet napastników z Mikołajczakiem (CHOJNICZANKA), a wiosną był na ogół zmiennikiem Grzelaka (CHOJNICZANKA)
78'
kolejny róg dla Chojnczanki, zarysowuje się przewaga gości
78'
Szerszeń (ARKA) wybił piłkę po dośrodkowaniu z rogu Zawistowskiego (CHOJNICZANKA), przed polem karnym przyjął ją Niedziela (CHOJNICZANKA) i natychmiast uderzył, piłka wysoko nad poprzeczką bramki Arki
79'
Marcjanik (ARKA) zablokował strzał Mikołajczaka (CHOJNICZANKA)
79'
kolejny strzał, tym razem z dystansu Zawistowskiego (CHOJNICZANKA), Miszczuk (ARKA) bez kłopotu złapał piłkę
80'
[1:1] CHOJNICZANKA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Mikołajczak. Błąd Arki przy wyprowadzaniu piłki. Stracił ją Mosiejko. Rybski szybko zagrał w pole karne, a Mikajczak nie zmarnował sytuacji sam na sam z Miszczukiem
81'
przypomnijmy, że w tym meczu musi zostać wyłoniony zwycięzca, jeśli wynik remisowy utrzyma się do zakończenia drugiej połowy, będzie dogrywka 2x15 minut
82'
o mały włos nie byłoby gola samobójczego, Miszczuk (ARKA) popisał się refleksem i zdołał wybić piłkę, która zmierzała do jego bramki po zagraniu Fialho (ARKA)
82'
Miszczuk (ARKA) wybił piłkę po dośrodkowaniu z rogu Grzelaka (CHOJNICZANKA)
83'
Arka od kilkunastu minut zepchnięta do obrony
83'
próba kontr Arki zakończona niecelny dośrodkowaniem Mosiejki (ARKA)
84'
sędzia techniczny interweniuje, gdyż Grzelak (CHOJNICZANKA) podszedł do ławki rezerwowych, by się napić
85'
kontra Arki 2 na 1, Siemaszko (ARKA) wyłożył piłkę Szerszeniowi (ARKA), ale ten źle ją przyjął i futbolówka trafiła do bramkarza
86'
zablokowany strzał Stolca (ARKA)
87'
bardzo dużo miejsca na boisku, obie drużyny grają tak jakby nie chciały dogrywki, myślą o ataku, mniej o obronie
87'
dziwna decyzja sędziego, Renusz (ARKA) nabił piłką przeciwnika i wówczas piłka wyszła za boisko, ale sędzia daje róg dla gości
87'
Miszczuk (ARKA) złapał piłkę po strzale głową Biernata (CHOJNICZANKA) i dośrodkowaniu z rogu Grzelaka (CHOJNICZANKA)
88'
róg dla Arki, ale bez zagrożenia dla bramki gości
89'
niecelny strzał z 25. metra Siemaszko (ARKA)
90'
3 minuty doliczone do drugiej połowy
90+2
ataki z obu stron, ale kończą się na linii pola karnego
90+3
Miszczuk (ARKA) przejął piłkę po dośrodkowaniu Niedzieli (CHOJNICZANKA)
90+3
KONIEC DRUGIEJ POŁOWY 1:1. BĘDZIEMY MIELI DOGRYWKĘ
90'
w Typerze Trojmiasto.pl punkty otrzymają te osoby, które obstawiły remis. Zgodnie z regulaminem obstawiamy bowiem wynik po 90 minutach
dogrywka trwać będzie 2x15 minut, obaj trenerzy wykorzystali już limit zmian
przed rozpoczęciem dogrywki bardziej aktywny Pawlak, rozrysowuje podopiecznym taktykę, zagrzewa do walki, w Arce ten czas bardziej nacechowany na zabiegi regeneracyjne
91'
pierwszą część dogrywki rozpoczęła Arka
92'
Arka ruszyła do ataku
93'
po dośrodkowaniu Wojowskiego (ARKA) strzał głową Renusza (ARKA), celny, ale za słaby, by zdobyć gola
93'
przerwana kolejna akcja Arki, na spalonym Szerszeń (ARKA)
94'
Niedziela (CHOJNICZANKA) nie doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu Mikołajczaka (CHOJNICZANKA)
95'
dobra interwencja Fialho (ARKA), wyprzedził we własnym polu bramkowym Rybskiego (CHOJNICZANKA) i wybił piłkę w aut
96'
przerwa w grze, pomocy medycznej wymaga Biernat (CHOJNICZANKA)
97'
Yussuff (ARKA) strzelał głową po dośrodkowaniu Renusza (ARKA), celnie, ale za lekko i Hładun (CHOJNICZANKA) złapał piłkę
98'
znów akcje przenoszą się łatwo spod jednej pod drugą bramkę, bo w środku boiska jest bardzo dużo miejsca
98'
"Areczko, gramy do końca" - przypominają kibice
99'
strzał Szerszenia (ARKA) sprzed pola karnego, piłka skierowana w środek bramki nie sprawiła kłopotów Hładunowi (CHOJNICZANKA)
101'
Chojniczanka stara się uspokoić grę, długo rozgrywa ją na własnej połowie, Arka nie atakuje, czeka na własnej połowie
102'
Żółtą kartką został ukarany Grzelak (CHOJNICZANKA) po faulu na Siemaszce
103'
strzał z dystansu Mosiejki (ARKA) znokautował Kieruzela (CHOJNICZANKA), obrońca gości dostał piłką w twarz i padł na trawę jak rażony piorunem
104'
obrońca gości jest jednak zdolny do gry
105'
znów uspokojenie gry, Chojniczanka rozgrywa piłkę na własnej połowie, a Arka czeka na rywala za linią środkową
105'
KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI DOGRYWKI. NADAL 1:1
105'
jeśli druga część dogrywki nie przyniesie rozstrzygnięcia, zarządzone zostaną rzutu karne
106'
drugą część rozgrywki rozpoczęła Chojniczanka
106'
Arka atakuje na tę bramkę, na którą strzeliła gola, zresztą do tej bramki wyrównała także Chojniczanka
108'
spokojne tempo gry, większość zawodników bardziej chodzi niż biega po boisku
108'
"Wszyscy wstają i śpiewają" - nawołują kibice Arki
110'
Siemaszko (ARKA) napędził kontrę Arki, zakończył ją strzałem Renusz (ARKA), Hładun (CHOJNICZANKA) nie dał się pokonać
111'
strzał Rybskiego (CHOJNICZANKA) wysoko nad poprzeczką
112'
długo rozgrywała piłkę Chojniczankę tuż przed i w polu karnym aż wreszcie Mikołajczak (CHOJNICZANKA) zagrał za bramkę
114'
krótka radość Chojniczanki, piłka w siatce Arki po strzale Niedzieli, gości cieszyli się całą drużyną, a gospodarze protestowali u sędziego bocznego, ostatecznie główny arbiter gola nie uznał, a tę decyzję podjął po konsultacji z liniowym
115'
Yussuff (ARKA) po indywidualnej akcji strzelił nad poprzeczką
118'
ostatnie minuty upłynęły na grze w środku boiska
118'
zablokowany strzał Siemaszki (ARKA) sprzed pola karnego
119'
Kieruzel (CHOJNICZANKA) wybija piłkę po płaskim zagraniu w "16" Stolca (ARKA)
119'
pomocy medycznej potrzebuje Fialho (ARKA)
119'
sędzia nie zezwala jednak na wejście służb medycznych, Marcjanik (ARKA) pomaga koledze "rozciągnąć" skurcz
120'
KONIEC DOGRYWKI. ARKA - CHOJNICZANKA 1:1. BĘDĄ KARNE
Każdy z trenerów wytypuje po pięciu piłkarzy do strzelania karnych, uderzać będą na zmianę, jeśli po tej grupie zawodników byłby remis, podchodzić będą do jedenastek kolejni piłkarze także na zmianę aż do uzyskania rozstrzygnięcia
o kolejności strzałów drużyn rozstrzygnie losowanie, a kolejność podchodzenia do piłki we własnej drużynie ustalą trenerzy
kibice brawami witają piłkarzy szykujących się do karnych
karne będą wykonywane na bramkę, za którą siedzą kibice Arki na sektorze "Górka"
karne rozpocznie Arka
Łukasiewicz (ARKA) strzelił nad poprzeczką!
Rybski (CHOJNICZANKA) trafił w poprzeczkę!
Stolc (ARKA) celnie z karnego, 1-0 dla Arki
Mikołajczak (CHOJNICZANKA) wyrównał na 1-1
Fialho (ARKA) na 2-1 dla Arki
Grzelak (CHOJNICZANKA) na 2-2
Siemaszko (ARKA) trafił w poprzeczkę!
Zawistowski (CHOJNICZANKA) strzelił nad poprzeczką, nadal 2-2
Hładun (CHOJNICZANKA) obronił strzał Szerszenia (ARKA)
Rogalski (CHOJNICZANKA) zmylił Miszczuka (ARKA). Chojniczanka wygrała 3-2 i ona zagra dalej w Pucharze Polski

Chojniczanka

75% 274 typowania ARKA Gdynia
18% 67 typowań REMIS
7% 24 typowania Chojniczanka

Pozostałe wyniki 1/16 finału Pucharu Polski:
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk 1:5 (1:3)
Błękitni Stargard Szczeciński - Zagłębie Lubin 2:4 (0:1)
Olimpia Grudziądz - Lech Poznań 0:2 (0:1)
Wda Świecie - Korona Kielce 0:1 (0:0)
Dolcan Ząbki - Cracovia 2:3 (2:1)
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2:1 (1:1)
GKS Bełchatów - Bytovia 1:0 (0:0)
Górnik Łęczna - Legia Warszawa 0:2 (0:0)
Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice 2:2 karne 3-0
Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław 1:5 (1:3)
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 3:1 (0:1)

• 31 4

• Na moje to kopacze stawiają u buka bo nawet oni nie są chyba tak słabi by nie strzelić 5 karnych na 7 w tym sezonie (2)

Trzeba zrobić bojkot zanim będzie za późno

• 16 3

• a te 3700 widzów na meczu to nie przez bojkot? (1)

• 24 2

• to jeszcze nie bojkot w arce to jeden z najlepszych wyników z ostatniego roku :)

• 36 3

• do dymkow i innych pseudo prowadzacych (1)

na torach wiecej ludzi niz zegar nie stac was wstawic tam gniazda?
      caly czas tepe sialalala arka gdynia gra kur**** ile tego mozna sluchac , na torach powinien byc prowadzony doping równiez tak jak na lechu jest
      !!!!

• 8 5

• A tego głąba co prowadzi to masakra słuchać.cały czas wyją! Głowa boli nie od wyników tylko od tego cały czas darcia ryja,dajcie chwilę skupić się na meczu jak w normalnym kraju!piłkarskim,debile!!!