• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Keynan Rew mistrzem Australii juniorów. Michael J. Jensen na rajskich wakacjach

Mikołaj Pachniewski
26 listopada 2022, godz. 18:00 
Opinie (36)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Keynan Rew wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Australii Juniorów. Już wkrótce powalczy o tytuł w kategorii seniorów. Keynan Rew wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Australii Juniorów. Już wkrótce powalczy o tytuł w kategorii seniorów.

Keynan Rew został Indywidualnym Mistrzem Australii Juniorów. Nowy żużlowiec Zdunek Wybrzeża Gdańsk wygrał je z kompletem punktów. Wkrótce powalczy o tytuł seniorski tytuł za rok 2022 i 2023. Na rajskich wakacjach w Tajlandii jest za to Michael Jepsen Jensen. Duńczyk nawet w takich okolicznościach nie zapomina jednak o...treningu.Keynan Rew mistrzem Australii juniorówChoć w Polsce zima dopiero przed nami, w Australii właśnie rozpędu nabiera sezon żużlowy. Jedną z pierwszych poważnych imprez były Indywidualne Mistrzostwa Australii Juniorów na torze Gilman Speedway, w których wystartował reprezentant Zdunek Wybrzeża Gdańsk, Keynan Rew. Co ciekawe, były to pierwsze zawody po dwuletniej przerwie.

Przeczytaj, kto może pomóc uzupełnić skład Zdunek Wybrzeża Gdańsk?19-latek był jednym z faworytów turnieju i pewnie zwyciężył. Ba, w całych zawodach nie stracił nawet punktu. W rundzie zasadniczej wywalczył komplet, 15 "oczek", a w finale był bezkonkurencyjny, pokonując: Tate'a Zischke, Jamesa Pearsona oraz Jacoba Hooka.

Co ciekawe, równolegle trwała rywalizacja o mistrzostwo na motocyklach o pojemności 250cc w kategorii do 16 lat. Przez co zawody trwały niemal 4 godziny!

To dopiero przedsmak żużlowych emocji w Australii. 10 grudnia, również na torze Gillman Speedway, odbędzie się rywalizacja o Indywidualne Mistrzostwo Australii. Mistrza wyłoni jeden turniej, ale już 3 stycznia ruszy rywalizacja o tytuł za rok 2023. Ta składać się będzie już z pięciu turniejów, które zostaną rozegrane zaledwie na przestrzeni ośmiu dni: 3 stycznia w Gillman, 5 stycznia w Mildurze, 7 stycznia w Albury, 9 stycznia w Kurri Kurri i 11 stycznia w North Brisbane.

Michael Jepsen Jensen trenuje na rajskich wakacjachNa wakacje udał się za to Duńczyk Michael Jepsen Jensen. Nowy lider Zdunek Wybrzeża Gdańsk wraz ze swoją żoną wypoczywa obecnie w Tajlandii. Udali się tam po kilku dniach spędzonych w Abu Zabi, gdzie oglądali zmagania w ostatnich zawodach Formuły 1 w tym sezonie.

- Dobrze mi to zrobi, bo nie pamiętam, bym przez ostatnie 7-8 lat miał wakacje - mówił nam na początku listopada Duńczyk.
Jepsen Jensen chętnie dzieli się wrażeniami na swoim instagramie. Jak widać, Duńczyk nawet na wakacjach, w takich okolicznościach, nie zapomina o treningu i przygotowaniu fizycznym do sezonu 2023.
Przy takich widokach trenuje i odpoczywa Michael Jepsen Jensen. Przy takich widokach trenuje i odpoczywa Michael Jepsen Jensen.


- Ten widok nie jest taki zły na lunchowy bieg - napisał Jepsen Jensen.
Widać, że nowy zawodnik Zdunek Wybrzeża Gdańsk traktuje to poważnie, a gdańscy kibice mogą być pewni, że Jensenowi uda się zbudować odpowiednią formę fizyczną.

Przeczytaj, jaki plan na sezon 2023 ma Michael Jepsen Jensen

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (36)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz

Arged Malesa Ostrów Wlkp.
82% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
17% Arged Malesa Ostrów Wlkp.

Tabela

1. Liga Żużlowa
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0 0 0:0 0
2 Arged Malesa Ostrów Wlkp. 0 0 0 0 0:0 0
3 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0 0 0:0 0
4 ROW Rybnik 0 0 0 0 0:0 0
5 Ebebe PSŻ Poznań 0 0 0 0 0:0 0
6 Stelmet Zielona Góra 0 0 0 0 0:0 0
7 Trans MF Landshut Devils 0 0 0 0 0:0 0
8 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK 0 0 0 0 0:0 0

Ostatnie wyniki

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
12 sierpnia 2022, godz. 18:00
HIT
87% Abramczyk Polonia Bydgoszcz
2% REMIS
11% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
GdańskDługie Ogrody
HIT
27% ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk
1% REMIS
72% Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Relacje LIVE

Najczęściej czytane