stat

Koszykówka: ASSECO ARKA Gdynia - Anwil Włocławek

Typowanie wyników

mecz ligowy
10.10.2021 godz.19:30
wartość: 1 punkt

Jak typowano

1

1%

3 typowania

x

1%

1 typowanie

2

98%

221 typowań


Przeczytaj także

Relacja LIVE
78:83
ASSECO
ARKA
Gdynia
Anwil
Włocławek

10 października 2021, godz. 19:30  zobacz relację LIVE!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30, 15 zł
Ceny biletów na mecze koszykarzy Arki Gdynia w sezonie 2021/22
Bilet normalny na wszystkie sektory: 30 zł
Bilet ulgowy na wszystkie sektory: 15 zł

Osoby niepełnosprawne wraz z jednym opiekunem - wstęp bezpłatny. Prosimy o kontakt mailowy i rezerwację miejsc: bilety@assecogdynia.pl.

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 25. roku życia, posiadaczom Karty Gdynia Rodzinna i gdyńskiej Karty Mieszkańca oraz seniorom (rencistom i emerytom). Przy wejściu na mecz niezbędne będzie okazanie dowodu uprawniającego do nadania zniżki.

Posiadacze biletów w sezonie 2020/2021, którzy chcą zachować stałe miejsca prosimy o przesłanie swoich miejsc mailem: bilety@assecogdynia.pl do 31 sierpnia 2021. Po tym terminie miejsce przepada i wchodzi do puli dostępnej w sprzedaży internetowej.

W sprawie biletów grupowych dla firm, szkół i klubów sportowych, prosimy o kontakt z klubem pod numerem telefonu: 509 925 109 lub mailowo: bilety@assecogdynia.pl.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną sprzedaż biletów i karnetów będzie odbywać się wyłącznie online. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 509 925 109 lub mailowo: bilety@assecogdynia.pl.

Rozkład sektorów - rozgrywki ligowe (Gdynia Arena)
sektory

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

27.10 g.18.00
Beretta Familia Schio
27.10 g.19.00
Hapoel Eilat
29.10 g.17.00
Unia Janikowo
29.10 g.19.30
HydroTruck Radom
30.10 g.15.00
Warta Poznań
26.10 g.15.45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
26.10 g.13.30
Lechia Zielona Góra
24.10 g.17.30
81:86 po dogrywce
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
24.10 g.17.00
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
24.10 g.14.00
Posnania