• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koszykówka: ASSECO ARKA Gdynia - HydroTruck Radom

Typowanie wyników

mecz ligowy
03.03.2022 godz.17:30
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

97%

196 typowań

x

0%

0 typowań

2

3%

6 typowań


Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30, 15 zł
Ceny biletów na mecze koszykarzy Arki Gdynia w sezonie 2021/22
Bilet normalny na wszystkie sektory: 30 zł
Bilet ulgowy na wszystkie sektory: 15 zł

Osoby niepełnosprawne wraz z jednym opiekunem - wstęp bezpłatny. Prosimy o kontakt mailowy i rezerwację miejsc: bilety@assecogdynia.pl.

Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 25. roku życia, posiadaczom Karty Gdynia Rodzinna i gdyńskiej Karty Mieszkańca oraz seniorom (rencistom i emerytom). Przy wejściu na mecz niezbędne będzie okazanie dowodu uprawniającego do nadania zniżki.

Posiadacze biletów w sezonie 2020/2021, którzy chcą zachować stałe miejsca prosimy o przesłanie swoich miejsc mailem: bilety@assecogdynia.pl do 31 sierpnia 2021. Po tym terminie miejsce przepada i wchodzi do puli dostępnej w sprzedaży internetowej.

W sprawie biletów grupowych dla firm, szkół i klubów sportowych, prosimy o kontakt z klubem pod numerem telefonu: 509 925 109 lub mailowo: bilety@assecogdynia.pl.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną sprzedaż biletów i karnetów będzie odbywać się wyłącznie online. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 509 925 109 lub mailowo: bilety@assecogdynia.pl.

Rozkład sektorów - rozgrywki ligowe (Gdynia Arena)
sektory

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

04.07 g.18.00
Aforti Start Gniezno
07.07 g.20.15
Akademija Pandev
10.07 g.16.30
ROW Rybnik
14.07 g.17.00
Akademija Pandev
17.07 g.12.40
Podbeskidzie Bielsko-Biała
26.06 g.18.00
Orkan Sochaczew
26.06 g.14.00
Stelmet Falubaz Zielona Góra
25.06 g.20.00
Up Fitness Skra Warszawa
22.06 g.19.00
JAGUAR Gdańsk
3:4 po dogrywce
19.06 g.14.00
Landshut Devils