stat

Koszykówka kobiet: ARKA Gdynia - AZS Uniwersytet Gdański


Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    Wstęp wolny zł
Wstęp na wszystkie mecze koszykarek Arki Gdynia oraz w hali przy ul. Olimpijskiej oraz w Gdynia Arenia jest bezpłatny.

TREFL Sopot - ASSECO ARKA Gdynia

sty 19

niedziela, godz. 17:30

Gdańsk, Sopot,
bilety 2,10,13,14,15,18,20 zł

ARKA Gdynia - Sopron Basket

sty 28

wtorek, godz. 18:00

Gdynia,
bilety Wstęp wolny zł

Typujesz Wynik meczu

Wartość: 1 pkt.

ARKA Gdynia
AZS Uniwersytet Gdański

-

NOWOŚĆ! Trafione +1, nie trafione -3, szczegóły

UWAGA! Typujemy wynik po podstawowym czasie gry (bez dogrywek)

Twoje dane:

Imię:
E-mail:
Nazwisko:
Polityka prywatności

więcej typowań »

Jak typują inni

1

99%

175 typowań

x

0%

1 typowanie

2

1%

1 typowanie

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 13 13 0 989:739 26
2 Artego Bydgoszcz 14 11 3 1077:885 25
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 13 10 3 1109:917 23
4 CCC Polkowice 14 9 5 1061:879 23
5 Ślęza Wrocław 13 8 5 903:765 21
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13 8 5 932:866 21
7 Wisła Kraków 13 7 6 867:863 20
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 14 6 8 918:1064 20
9 CosinusMED Widzew Łódź 14 3 11 948:1070 17
10 Enea AZS Poznań 14 3 11 864:1067 17
11 Energa Toruń 13 3 10 801:1038 16
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 14 0 14 793:1109 14

Ostatnie wyniki: Arka Gdynia - kosz. k.

18.01
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
65
:
70
ARKA Gdynia
15.01
ARKA Gdynia
52
:
80
Fenerbahce Stambuł
12.01
CCC Polkowice
61
:
65
ARKA Gdynia
zobacz więcej »

Ostatnie wyniki: AZS Uniwersytet Gdański

11.01
CosinusMED Widzew Łódź
78
:
67
AZS Uniwersytet Gdański
04.01
AZS Uniwersytet Gdański
57
:
88
CCC Polkowice
22.12
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp
87
:
59
AZS Uniwersytet Gdański
zobacz więcej »

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
Plebiscyt na Ligowca Roku 2019

Informacje

Reklama

19.01 g.14.45
Cerrad Enea Czarni Radom
19.01 g.16.00
CCC Polkowice
19.01 g.17.00
GKS Katowice
20.01 g.19.00
Naprzód Janów
18.01 g.17.00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
17.01 g.18.30
GKS Katowice
15.01 g.18.00
Fenerbahce Stambuł
15.01 g.17.30
Jastrzębski Węgiel