VAR pomagał, ale nie ocalił Lechii

22 lipca 2017 (artykuł sprzed 6 lat)

Tak kibice zareagowali po porażce Lechii z Cracovią

Piłkarze Cracovii aż cztery razy posłali piłkę do siatki Lechii w Gdańsku, ale wygrali tylko 1:0 (0:0). Dwukrotnie gospodarzy ratował system VAR. Sędzia Szymon Marciniak po analizie obrazu video decydował, że gole gości nie padły w zgodzie z przepisami. Natomiast przed przerwą nie uznał bramki bez żadnej konsultacji. Poza porażką martwi także kontuzja kolana Lukasa Haraslina, który jeśli potwierdzą się najczarniejsze diagnozy, może już nie zagrać w tym roku. Przerwana została passa biało-zielonych ośmiu ligowych meczów bez przegranej. Natomiast seria Dusana Kuciaka z czystym kontem zatrzymała się na 809 minutach. To drugi wynik w historii ekstraklasy. Lepszy miał tylko w 1970 roku Piotr Czaja.

Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone

1 Kuciak – 30 Nunes, 25 Nalepa, 3 Wawrzyniak - 41 Stolarski, 32 Matras, 11 Kuświk, 7 Krasić - 28 F.Paixao, 19 M.Paixao, 17 Haraslin
Sędziowie: Marciniak (Płock) oraz Sapela, Listkiewicz
Widzów: 15 624
30 Wilk - 3 Spilak, 39 Helik, 4 Malarczyk, 33 Pestka - 5 Covilo, 25 Drewniak - 10 Zenjov, 23 Mihalik, 11 Wdowiak - 99 Piątek
  • 64' 17 Haraslin Zmiany 13 Lewandowski
  • 65' 11 Kuświk Zmiany 31 Schikowski
  • 85' 28 F.Paixao Zmiany 29 Fila
Zmiany Zmiany
  • 4 Malarczyk Zmiany 34 Dytiatiev
  • 68' 11 Wdowiak Zmiany 20 Szczepaniak
  • 90' 23 Mihalik Zmiany 32 Szewczyk
Bramki Bramki
  • 68' Helik
  • 32' Wawrzyniak
Kartki Kartki
  • 38' Zenjov
  • 40' Malarczyk
  • 60' Dytiatiev
  • 86' Sandomierski
  • 90+3 Siplak

Piłkarska inauguracja sezonu 2017/18 w Gdańsku

Co powie VAR? Od lewej: Szymon Marciniak, Marco Paixao, Michał Helik i Grzegorz Kuświk. Co powie VAR? Od lewej: Szymon Marciniak, Marco Paixao, Michał Helik i Grzegorz Kuświk.

w każdej kolejce ekstraklasy jeden mecz jest obsługiwany przez system VAR.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O SYSTEMIE, KTÓRY MA POMÓC SĘDZIOM UNIKNĄĆ BŁĘDÓW
Lecia chce kontynuować passę meczów bez porażki i bez straconego gola, która obejmuje już 8 spotkań. Jednak i tak przemeblowaną defensywę czeka nowy egzamin, gdyż zabraknie w niej Malocy

DUŻE ZMIANY W OBRONIE LECHII, ALE DOSKONAŁA PASSA MA BYĆ KONTYNUOWANA
Kuciak (LECHIA Gdańsk) staje przed szansą awansowanie na 2. miejsce w klasyfikacji bramkarzy, którzy w historii ekstraklasy najdłużej grali z czystym kontem

SPRAWDŹ, JAKIE REKORDY MOŻE POBIĆ DUSAN KUCIAK W SOBOTĘ. WYWIAD Z BRAMKARZEM LECHII
W porównaniu z "11" z inauguracji w Płocku i zwycięstwem 2:0 dwie zmiany w Lechii. Do gry wchodzą Nunes (LECHIA Gdańsk) i Kuświk (LECHIA Gdańsk), brak Malocy i Łukasika

TAK RELACJONOWALIŚMY ZWYCIĘSTWO LECHII W PŁOCKU
smaczkiem tego meczu będzie z pewnością pojedynek kolegów z młodzieżowej reprezentacji Słowacji. Na Euro U-21 w pierwszym składzie grał Mihalik (Cracovia), a Haraslin (LECHIA Gdańsk) był tylko zmiennikiem. Który błyśnie dziś?

LUKAS HARASLIN: LECHIA CZEKA NA LEPSZĄ OFERTĘ ZA MNIE
ławka rezerwowych Lechii: 33 Zelenika, 4 Kovacević, 10 Mila, 13 Lewandowski, 29 Fila, 31 Schikowski, 35 Łukasik

wymiana między ławką a podstawowym składem Kuświka (LECHIA Gdańsk) z Łukasikiem pokazuje, że Lechia będzie chciała grać dużo odważniej niż w Płocku
sektor gości pusty, gdyż przyjezdnych nie wpuszczono na mecz. Natomiast na frekwencji miejscowych tradycyjnie na tym obiekcie oficjalne dane mieć będziemy w przerwie. Lechia w ostatnich dniach starała się, by kibiców przyszło jak najwięcej. M.in. przywrócono karnety na rundę

SPRAWDŹ, ILE PIENIĘDZY KIBICE ZOSTAWIAJĄ ROCZNIE W KASIE LECHII
Cracovię prowadzi były szkoleniowiec m.in. Lechii - Probierz, który jednak do meczów w Gdańsku nie ma szczęścia. Z Jagiellonią na Letnicy na ogół wysoko przegrywał
w porównaniu z inauguracją, w której Cracovią zremisowała u siebie z Piastem 1:1, w drużynie "Pasów" 2 zmiany. Do gry wchodzą Spilak (Cracovia) i Drewniak (Cracovia). Poza "18" m.in. były piłkarz Lechii Deleu, który przed tygodniem grał w wyjściowym składzie
Rezerwowi Cracovii: 29 Sandomierski, 8 Dimun, 18 Adamczyk, 20 Szczepaniak, 32 Szewczyk, 34 Dytiatjew, 46 Sowah
piłkarze na prezentacji. Lechia biało-zielone pasiaki oraz białe koszulki i getry. Cracovia cała na czarno
jeszcze przed pierwszym gwizdkiem ruszył doping dla Lechii
1'
od środka mecz rozpoczęła Cracovia
2'
pierwszy atak gospodarzy. Wilk (Cracovia) piąstkuje piłkę po wrzutce Haraslina (LECHIA Gdańsk)
3'
Stolarski (LECHIA Gdańsk) wywalczył róg
3'
zbyt mocne dośrodkowanie z rogu Krasicia (LECHIA Gdańsk)
3'
znów Lechia w polu karnym gości i zablokowany strzał Kuświka (LECHIA Gdańsk)
3'
"Hej, Lechia gol" - głośny doping z trybun
4'
Lechia ruszyła do zdecydowanego szturmu. Wie, że jeśli wygra zostanie liderem ekstraklasy, a czym sukces będzie bardziej okazalszy, tym większe szanse na utrzymanie 1. pozycji do końca 2. kolejki
5'
Wilk (Cracovia) nogami odbija piłkę po strzale Haraslina (LECHIA Gdańsk)
6'
Słowak raz po raz rozrywa defensywę Cracovii akcjami z lewego skrzydła
6'
F.Paixao (LECHIA Gdańsk) zagrywał wzdłuż bramki. Piłka mija słupek bramki rywali
8'
"Lechia Gdańsk" - z trybun, a na boisku miejscowi cały czas w ataku
9'
"W Wolnym Mieście Gdańsku..." - z trybun
9'
jeden z nielicznych wypadów Cracovii. Nalepa (LECHIA Gdańsk) 3 metry od własnego pola karnego starł się z Piątkiem. Sędzia uznał, że nic nie było. Przyznał gościom tylko wrzut z autu
kontuzja
10'
napastnik Cracovii potrzebuje pomocy medycznej
11'
Piątek (Cracovia) wrócił na boisko
11'
Kuświk (LECHIA Gdańsk) faulowany przez Helika (Cracovia) niedaleko narożnika "16" gości
12'
zamieszanie w "16" Cracovii po wstrzeleniu w nie piłki z wolnego przez Krascia. Ostatecznie futbolówka wylądowała w rękach Wilka (Cracovia)
15'
szczęście przy Lechii. Nalepa (LECHIA Gdańsk) miał kłopoty z wybiciem piłki. Do strzału doszedł Wdowiak (Cracovia), Skończyło się na rogu
15'
bez zagrożeniu dla Lechii po dośrodkowaniu z rogu Mihalika (Cracovia)
17'
mecz cały czas z przewagą Lechii. Jednak skoro huraganowy atak nie dał gola miejscowym, Cracovia stara się odsunąć grę od własnej "16"
18'
próba kolejnej kontry gości. Na spalonym Piątek (Cracovia)
19'
po dośrodkowaniu z wolnego Mihalika (Cracovia) Helik (Cracovia) faulował Kuciaka (LECHIA Gdańsk)
20'
Haraslin (LECHIA Gdańsk) wywalczył róg
21'
Wilk (Cracovia) wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rogu Krasicia (LECHIA Gdańsk), a potem ją złapał
22'
i kolejny wypad Cracovii zakończony wolnym niespełna 30 metrów od bramki
22'
Mihalik (Cracovia) miękko wrzucił piłkę z wolnego, a Spilak (Cracovia) złożył się do przewrotki. Nie trafił w piłkę. Sędzia odgwizdał jeszcze zbyt wysoko uniesioną nogę
24'
rykoszet po strzale Covilo (Cracovia). Zenjova (LECHIA Gdańsk) nie utrzymał piłki w dłoniach. Będzie róg
25'
niecelnie główkował Covilo (Cracovia) po dośrodkowaniu z rogu Mihalika
26'
Cracovia poczyna sobie coraz odważniej w Gdańsku. Od kilku minut nawet przeważa
27'
Krasić (LECHIA Gdańsk) dziś w roli, która w pierwszym meczu pełnił Łukasik. Cofa się po piłkę do rozegrania aż do własnych środkowych obrońców
28'
F.Paixao (LECHIA Gdańsk) pomógł w obronie. Na róg wybił piłkę, do której próbował dojść Piątek (Cracovia)
29'
piłka w bramce Lechii, ale gol nie zostaje uznany. Sędzia uznał, że Malarczyk (Cracovia) faulował Kuciaka (LECHIA Gdańsk), który próbował wybić piłkę po dośrodkowaniu Mihalika (Cracovia) z rogu
30'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) już 763 minuty bez straconego gola. To drugi wynik w historii ekstraklasy! Lepszy jest tylko Piotr Czaja, który w 1970 roku najpierw w GKS Katowice, a potem w Ruchu Chorzów zachowywał czyste konto przez 1003 minuty
31'
ofiarny wślizg Nunesa (LECHIA Gdańsk) nie pozwolił na strzał z pola karnego Piątkowi. Kolejny korner dla gości
31'
tym razem Mihalik (Cracovia) z rogu wymienił piłki z Drewniakiem (Cracovia), ale i to nie zaskoczyło defensywy Lechii
32'
Żółtą kartką został ukarany Wawrzyniak (LECHIA Gdańsk), który faulował Zenjova
35'
spojenie słupka z poprzeczką uratowało Lechię. W tę część bramki trafiła piłka po woleju tuż sprzed pola karnego Piątka
37'
pierwszy od dłuższego czasu róg dla Lechii
37'
drugi róg z rzędu
38'
próbował strzelać głową Nunes (LECHIA Gdańsk), ale piłka z rogu zbyt wysoko dośrodkowana przez Krasicia (LECHIA Gdańsk)
38'
Żółtą kartką został ukarany Zenjov (Cracovia) po faulu na Haraslinie na wysokości własnego pola karnego
39'
kłopoty z wybiciem piłki przez Cracovię po wrzutce z wolnego Krasicia (LECHIA Gdańsk). Wreszcie gwizdek sędziego przerwał tę akcję, bo M.Paixao (LECHIA Gdańsk) faulował przy wyskoku Wilka (Cracovia)
40'
Żółtą kartką został ukarany Malarczyk (Cracovia), który faulem taktycznym przerwał kontrę Kuświka
41'
"Wiśnia gol" - z trybun. Piotr Wiśniewski nie zrobił zadość skandowaniu kibiców, gdyż obecnie jest już asystentem trenera Nowaka
42'
Mihalik (Cracovia) z rogu posłał piłkę prosto w ręce Kuciaka (LECHIA Gdańsk)
43'
F.Paixao (LECHIA Gdańsk) z prawego skrzydła ściął do środka i mocno uderzył na bramkę. Piłka poleciała nieznacznie nad poprzeczką
44'
obaj trenerzy na stojąco udzielają piłkarzom wskazówki na ostatni fragment tej połowy
45'
indywidualna akcja Haraslina (LECHIA Gdańsk), ale jego strzał zablokowany
45'
Najlepsza okazja na gola dla Lechii. Haraslin (LECHIA Gdańsk) przerzucił piłkę z lewego skrzydła w pole bramkowe gości. Akcję zamykał Krasić (LECHIA Gdańsk), ale z kilku metrów strzelił wprost w Wilka (Cracovia). Będzie tylko róg
45'
minuta doliczona
45+1
Bez zagrożenia dla gości po dośrodkowaniu z rogu Krasicia (LECHIA Gdańsk)
45+1
"Obiecałaś mi, że dziś 3 punkty będą..." - kibice pod adresem Lechii
45+1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. W GDAŃSKU BEZ GOLI
Lechia doskonale rozpoczęła mecz, ale animuszu starczyło jej na niespełna kwadrans. Na początku wydawało się, że szybkie i pomysłowe ataki gospodarzy zmuszą Cracovię to kapitulacji. Jednak miejscowym brakowało precyzji w strzałach lub ostatnim podaniu i zamiast piłki w siatce raz po raz były tylko jęki zawodu na trybunach.
Po tym szturmie biało-zielonych do głosu coraz częściej zaczęła dochodzić Cracovia. Goście starali się zagrażać głównie po stałych fragmentach gry i wykorzystując Piątka. W dwóch sytuacjach gospodarzom dopisało szczęście. Sędzia dostrzegł faul na Kuciaku (LECHIA Gdańsk) i gola nie uznał, a uderzenie napastnika Cracovii uderzyło w spojenie bramki gospodarzy.
Ostatnie minuty to znów zwrot sytuacji i najlepsza okazja dla Lechii na gola, której jednak nie wykorzystał Krasić (LECHIA Gdańsk).
Mimo że w posiadaniu piłki zdecydowaną przewagę mają gospodarze (ponad 60 procent) to liczba strzałów jest już wyrównana (po 8) i ta druga statystyka lepiej oddaje charakter gry, która poza nami.
w przerwie konkurs rzutów karnych dla kibiców Lechii. Główna nagroda zestaw do odbioru telewizji NC+. Ta stacja jest sponsorem tego konkursu
Spiker ogłosił, że na meczu jest 15 624 kibiców
mimo że wynik nie jest taki jakby chcieli kibice to brawami witają oni wracających z szatni piłkarzy Lechii
Cracovii wraca na boisko dobrą minutę po gospodarzach
"Lechijko, tylko zwycięstwo" - przypominają kibice
Cracovia przeprowadza w przerwie zmianę. Boisko opuszcza Malarczyk, w jego miejsce wchodzi Dytiatiev.
46'
drugą połowę rozpoczęła Lechia. Gospodarze bez zmian w składzie
47'
"Lechijko wygraj mecz, 3 punkty musisz mieć" - skandują kibice
47'
indywidualna akcja i nieznacznie niecelny strzał Haraslina (LECHIA Gdańsk)
48'
cieszą się piłkarze Cracovii, bo piłka w siatce, spiker ogłasza, że strzelcem gola Mihalik, ale sędzia Marciniak czeka jeszcze ze wskazaniem na środek boiska. Czeka na VAR, czy nie było spalonego?
48'
sędzia pokazał gestem telewizor i poszedł obejrzeć powtórkę
50'
po analizie video sędzia Marciniak uznał, że był spalony przy strzale Mihalika (Cracovia) i gola nie ma. Prawdopodobnie piłkę dotknął, będący na spalonym Piątek
50'
51'
przy dośrodkowaniu z rogu Krasicia (LECHIA Gdańsk) faulowany Wilk (Cracovia)
53'
"Hej BKS" - z trybun
55'
róg dla Lechii, ale znów dośrodkowanie Krasicia (LECHIA Gdańsk) nie zaskoczyło Cracovii
56'
zablokowany strzał F.Paixao (LECHIA Gdańsk) przed "16" gości
59'
Lechia od kilku minut stara się nacierać, ale kończy się na stałych fragmentach gry
60'
Żółtą kartką został ukarany Dytiatiev (Cracovia) po faulu na Haraslinie
kontuzja
61'
Haraslin (LECHIA Gdańsk) upadł na murawę i od razu gestem ręki wzywa masażystów. Oby nie poważna kontuzja, bo Słowak jest wyróżniającym się piłkarzem Lechii nie tylko w tym meczu
61'
rozgrzewają się Schikowski i Lewandowski
kontuzja
63'
Haraslin (LECHIA Gdańsk) opuszcza boisko na noszach. Chyba ucierpiało lewe kolano. Oby nie doszło do zerwania więzadeł
63'
kibice żegnają piłkarza brawami i skandowaniem "Lukas Haraslin (LECHIA Gdańsk) "
64'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Na boisko nie wraca Haraslin, w jego miejsce wchodzi Lewandowski.
65'
LECHIA Gdańsk przeprowadza drugą zmianę. Boisko opuszcza Kuświk, w jego miejsce wchodzi Schikowski.
65'
19-letni Schikowski (LECHIA Gdańsk) debiutuje w Lechii i polskiej ekstraklasie. Piłkarsko ukształtowany został w Niemczech, ale na koncie ma występy w juniorskiej reprezentacji naszego kraju
67'
w Lechii raczej defensywna zmiana, a w Cracovii przygotowuje się do wejścia napastnik Szczepaniak
67'
znów w piłce w siatce Lechii, ale sędzia ponownie czeka z decyzją
68'
[0:1] Cracovia STRZELA GOLA! Tym razem zostaje on uznany. Zdobywcą bramki Helik. To do obrońcy trafiła piłka po strzale Piątka, która przeszła między Kuciakiem, a dwoma obrońcami Lechii. Helik miał problemy z przyjęciem futbolówki, ale skierował ją do pustej już bramki. Zwłoka w decyzji sędziowskiej wynikała ze sprawdzenia, czy nie było spalonego
68'
Passa Kuciaka (LECHIA Gdańsk) gry bez puszczonego gola zakończyła się na 809 minutach
68'
Cracovia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Wdowiak, w jego miejsce wchodzi Szczepaniak.
69'
szybka odpowiedź Lechii, ale M.Paixao (LECHIA Gdańsk) nie potrafił skierować piłki do siatki z pola bramkowego, choć miał też trudną pozycję do strzału
70'
róg dla Lechii
71'
niecelna główka F.Paixao (LECHIA Gdańsk) po dośrodkowaniu z rogu Krasicia (LECHIA Gdańsk)
73'
kolejny róg dla gospodarzy
73'
tym razem z narożnika dośrodkował Lewandowski (LECHIA Gdańsk). Było zamieszanie w "16". Próbował strzelać M.Paixao (LECHIA Gdańsk), ale niecelnie
74'
"Ten mecz musimy wygrać" - przypominają kibice
76'
wulgarnie z trybun pod adresem gości. Spiker prosi o kulturalny doping
78'
Stolarski (LECHIA Gdańsk) przewraca się w polu karnym. Sędzia puszcza grę. Nie ma karnego, ani odwołania do VAR
79'
zagranie Stolarskiego (LECHIA Gdańsk) wzdłuż linii, ale nikt nie dostawił nogi
80'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) obronił strzał Mihalika (Cracovia)
82'
Wilk (Cracovia) piąstkuje piłkę po wrzutce z wolnego Krasicia (LECHIA Gdańsk)
82'
bramkarz Cracovii potrzebuje pomocy medycznej
83'
Wilk (Cracovia) może kontynuować grę. Obaj trenerzy mają jeszcze po jednej zmianie
83'
rozgrzewa się Fila
84'
Cracovia STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Piątek, który wykorzystał podanie Covilo. Piłka ustawiona na środku boiska, a spiker ogłasza że jest już 2:0 dla gości
85'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza F.Paixao, w jego miejsce wchodzi Fila.
85'
dla nastoletniego Fili (LECHIA Gdańsk) to także debiut w Lechii
85'
sędzia znów udał się analizować system VAR
86'
gol dla Cracovii anulowany! Sędzia Marciniak dopatrzył się przekroczenia przepisów, choć tym razem przy strzale Piątek nie był na spalonym. Ofsajd musiał zatem być wcześniej bądź sędzia uznał, że nieprawidłowy był wyblok piłkarza Cracovii na obrońcy Lechii, którzy byli przed strzelcem.
86'
Żółtą kartką został ukarany Sandomierski(Cracovia). To rezerwowy bramkarz gości, który najmocniej protestował po zmianie decyzji przez sędziego
89'
Wilk (Cracovia) uchronił gości od straty gola. Odbił piłkę po strzale Krasicia z pola bramkowego
89'
"Gdańska Lechia" - doping z trybun
90'
5 minut doliczonych
90'
Cracovia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Mihalik, w jego miejsce wchodzi Szewczyk.
90+1
kolejny róg Krasicia (LECHIA Gdańsk), ale znów bez zagrożenia dla gości
90+3
Żółtą kartką został ukarany Siplak (Cracovia).
90+4
Fila (LECHIA Gdańsk) główkował, ale piłkę złapał Wilk (Cracovia)
90+5
KONIEC MECZU. LECHIA PRZEGRAŁA 0:1
pojedyncze gwizdy, a potem przeraźliwa cisza przerywana tylko komentarzem spikera. Tak trybuny przyjęli porażkę Lechii
VAR był głównym bohaterem drugiej połowy. System video, z którego skorzystał sędzia, dwukrotnie pomógł Lechii uniknąć straty gola, ale nie ocalił przed porażką. Cracovia tego dnia była po prostu konkretniejsza pod bramką. Passa Kuciaka (LECHIA Gdańsk) gry z czystym kontem została przerwana w 801. minucie. Dla gdańszczan to pierwsza ligowa porażka od 22 kwietnia, po ośmiu meczach, w których byli niepokonani.

• Sandecja Nowy Sącz - ARKA GDYNIA 0:0
  • Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
  • Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:2 (0:0)
  • Legia Warszawa - Korona Kielce 1:1 (0:0)
  • Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:1 (1:0)
  • Wisła Płock - Lech Poznań 1:0 (0:0)
  • Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)

Opinie (385) ponad 50 zablokowanych

• Sorry ale ja tu nie widze 15 tys

Jak wy to liczycie??? pojemnosc 43tys wiec ponad 1/3 zapelniona jak gdzie????

• 0 0

• Postawić na Gedanię

• 1 0

• Nowak "ŻELka" out! (17)

Od ponad półtora roku powtarzam po każdy meczu, że Nowak to żaden trener! Tyle samo to i ja potrafię. Prosta szkoła, do przodu i atak, tak niestety wygląda szkoła trenerska w Polsce. Podaj do przodu i może się uda! Proponuję jakis nowy okrzyk i baner na naszego wyzelowanego trenerka.

• 123 19

• Nowak przestan chlac i wracaj do czikago

• 0 0

• mandziara! wór pokutny, skrzynka whisky i na kolanach przepraszaj Pana Trenera Probierza! (1)

• 32 2

• Przecież Probierz nie chciał być słupem i sam uciekł

• 5 0

• Ech, polscy kibice w internecie... (2)

1-2 mecze i już krzyczą żeby zwolnić. A przecież Nowak osiągnął bardzo dobry wynik w zeszłym sezonie. Gdyby nie ta Legia nieszczęsna to puchary by były, ale niestety na Legię w formie nie ma w Polsce mocnych, odskoczyli finansowo reszcie polskich klubów i będą dominować w polskim futbolu jak kiedyś Wisła, a wcześniej Górnik Zabrze i Ruch Chorzów. A mogą odskoczyć jeszcze bardziej, jesli znów Legia wejdzie do fazy grupowej LM.

• 6 13

• Z takim składem powinni mieć mistrza pewnego jeszcze przed podziałem punktów. (1)

Nowak to słup a nie trener.

• 13 1

• Kogo byś wstawił na jego miejsce gamoniu

Musieli przegrać w tym roku i ten dzień nadszedł. Logiczne to jest tak zwany sport. Nie zagrali źle, stracili jedną bramkę A wy beczycie jak baby.

• 4 6

• A"prawie mistrza" to niby kto zrobił?

Nie Nowak? Wiem że było 4. miejsce, ale gdyby była jedna bramka i Lechia miałaby Mistrza to pewnie byś nie trenerowi blaszczyl pytonga.
      Ja tam go nie popieram, ani nie ganie, ale trochę więcej perspektywy radzę.

• 5 4

• z taka gra bedzie ciezko nawet o pierwsza 5. (1)

• 26 0

• Z taką grą to będzie ciężko o górną ósemkę!

• 12 0

• ale oni nie grali do przodu tylko w poprzek (1)

• 10 1

• Jak to słup Nowak mówi: po ambreli

• 6 0

• amełykanin-nazelowany -amełykanin

Dno ten trener do zwolnienia tak jak reszta szrotu z klubu won !!!

• 12 0

• BKS jest jeden. BIAŁOSTOCKI KLUB SPORTOWY

Słodka zemsta Probierza

• 20 20

• Mila

Najlepiej gra - już od zeszłego roku - Mila. Zero kiepskich spotkań, zero niecelnych podań, 100% celnych podań butelek z wodą, no i bez kontuzji. A wszystko to za pensję 15 juniorów/młodych zawodników. Brawo LG - tak trzymać !!!