Lotos PKH Gdańsk - Podhale Nowy Targ 1:3. Hokeiści nie zagrają o Puchar Polski

Rafał Sumowski
17 listopada 2019 (artykuł sprzed 4 lat)
Vlastimil Bilcik zdobył jedyną bramkę dla Lotosu PKH w meczu z Podhalem. Vlastimil Bilcik zdobył jedyną bramkę dla Lotosu PKH w meczu z Podhalem.

Lotos PKH Gdańsk przegrał u siebie z Podhalem Nowy Targ 1:3 (0:2, 1:1, 0:0) w meczu Polskiej Hokej Ligi. Oznacza to, że gdańszczanie nie znajdą się w pierwszej czwórce na koniec drugiej rundy i nie awansują do turnieju o Puchar Polski. We wtorek podopiecznych Marka Ziętary czeka ligowy pojedynek na wyjeździe z JKH GKS Jastrzębiem.

33 Fucik; 55 Bilcik, 22 Havlik - 24 Steber, 11 Polodna, 73 Vitek; 14 Tesliukiewicz, 70 Krasowski - 66 Jełakow, 43 Rożkow, 77 Gołowin; 68 Pastryk, 3 Lehmann - 29 Danieluk, 93 Pesta, 71 Marzec; 15 Naróg, 44 Szurowski - 10 Stasiewicz, 21 Mocarski, 12 Smal
Miejsce: Hala OLIVIA
Sędziowie: Enroth (Szwecja) Krzywda, Cudek, Kucharewicz
Widzów: 1800
90 Odrobny; 55 Suominen, 27 Seed - 52 Jencik, 11 Willlick, 62 Svec; 24 Chaloupka, 5 Kamieniew - 61 Dziubiński, 9 Neupauer, 88 Franek; 77 Mrugała, 76 Sulka - 17 Pettersson - 21 Valentino, 19 Nattinen; 6 Wsół, 7 Różański - 22 Siuty, 97 Słowakiewicz
  • 26:18' Bilcik as. Polodna - Vitek
  • 4:39' Nattinen as. Sulka - Valentino
  • 12:19' Nattinen as. Valentino
  • 29:50' Valentino as. Nattinen - Pettersson

Gdańscy hokeiści wygrali pięć z ostatnich sześciu meczów. Dwa poprzednie to zwycięstwa po rzutach karnych - u siebie z Cracovią i na wyjeździe z GKS Katowice.

GKS Katowice - Lotos PKH Gdańsk 1:2 po karnych. Relacja i oceny

Przypomnijmy, że w dzisiejszym i kolejnym meczu, Lotos PKH walczy nie tylko o ligowe punkty, ale i o znalezienie się w pierwszej czwórce tabeli na koniec Ii rundy sezonu, co daje awans do turnieju o Puchar Polski.

Puchar Polski w hokeju - zasady awansu.

W składzie sędziowskim w ramach polsko-szwedzkiej wymiany arbiter Mattias Enroth
1'
Rozpoczęła się I tercja
1'
Polodna (LOTOS PKH Gdańsk) po lodzie, odbija gumę Odrobny (Podhale Nowy Targ).
1'
Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) zza obrońcy, łapie krążek Odrobny (Podhale Nowy Targ).
4'
Jełakow (LOTOS PKH Gdańsk) uderzał na długi słupek, ale nie trafił w światło bramki.
4:39'
[0:1] Podhale Nowy Targ STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Nattinen. Zablokowany strzał spod niebieskiej linii, ale skutecznie dobił Fin.
6'
Stasiewicz (LOTOS PKH Gdańsk) z prawej strony do Bilcika (LOTOS PKH Gdańsk) przed bramkę. ten najeżdżał i oddał strzał, ale obronił Odrobny (Podhale Nowy Targ).
kara
7'
Suominen (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
8'
Ze środka strzelał Krasowski (LOTOS PKH Gdańsk) po podaniu Gołowin (LOTOS PKH Gdańsk), ale uderzył nieczysto, a Odrobny (Podhale Nowy Targ) odbił krążek.
9'
"Teraz bramka musi być..." - śpiewają kibice.
8'
Odrobny (Podhale Nowy Targ) broni parkanem strzał Stebera (LOTOS PKH Gdańsk).
9'
Goście już w pełnym składzie.
11'
Franek (Podhale Nowy Targ) tuż obok słupka.
12'
Havlik (LOTOS PKH Gdańsk) obok bramki.
12:19'
[0:2] Podhale Nowy Targ STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Nattinen.

Od razu po wznowieniu strzał gości. Fucik odbił krążek, ale guma wpadła za niego wprost do bramki.
13'
O czas prosi trener Lotosu Marek Ziętara
15'
Stasiewicz (LOTOS PKH Gdańsk) i Smal (LOTOS PKH Gdańsk) wjeżdżali do tercji, ale ten pierwszy stracił krążek, gdy miał kolegę na czystej pozycji do podania.
15'
Sulka (Podhale Nowy Targ) uderzył potężnie celując w okno bramki. Znakomitym refleksem popisał się Fucik (LOTOS PKH Gdańsk), który złapał krążek.
16'
Steber (LOTOS PKH Gdańsk) wjechał do tercji gości, ale sam nie był w stanie poradzić sobie z obrońcami.
17'
Gra przerwana, na lodzie leży Neupauer (Podhale Nowy Targ). Zjechał do boksu o własnych siłach.
18'
Strzelał Danieluk (LOTOS PKH Gdańsk), obronił Odrobny (Podhale Nowy Targ).
19'
Dużo chaosu na tafli.
20'
Koniec I tercji. Lotos przegrywa 0:2 z Podhalem
Do zdobycia pierwszej bramki przez gości, grę kontrolowali gdańszczanie. Później Poodhale przejęło panowanie nad meczem. Nowotarżanie zdobyli drugiego gola i uspokoili grę. Już w pierwszej tercji o czas prosił trener gospodarzy Marek Ziętara.
21'
Rozpoczęła się II tercja
22'
Strzelał z pełnego zamachu Neupauer (Podhale Nowy Targ), odbił Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
23'
Mało konkretów na lodzie.
23'
Problem z bramką strzeżoną przez Odrobnego (Podhale Nowy Targ). Potrzebna interwencja służb technicznych.
23'
Gra wznowiona.
24'
Uderzał Suominen (Podhale Nowy Targ), łapie krążek Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
24'
Gołowin (LOTOS PKH Gdańsk) objechał bramkę i podał do Jełakowa (LOTOS PKH Gdańsk). Ten uderzył po lodzie. Wydawało się, że to musi być bramka, ale Odrobny (Podhale Nowy Targ) zdołał położyć się na krążku.
26:18'
[1:2] LOTOS PKH Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Bilcik.
Havlik zjechał do środka i uderzył. Krążek ugrzązł w zamieszaniu pomiędzy zawodnikami. Najsprytniej zachował się Bilcik, który zdołał uderzyć do pustej bramki.
27'
Tesliukiewicz (LOTOS PKH Gdańsk) uderzał, ale krążek został podbity przeleciał nad bramką.
29'
Mocno atakują gdańszczanie.
29:50'
[1:3] Podhale Nowy Targ STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Valentino.

Zamieszał się za własną bramkę Bilcik i stracił krążek. Valentino po podaniu przełożył krążek na backhand i pokonał Fucika.
kara
32'
Słowakiewicz (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
33'
Spod niebieskiej uderzał Krasowski (LOTOS PKH Gdańsk), ale trafił w Nattinena (Podhale Nowy Targ).
33'
Gołowin (LOTOS PKH Gdańsk) przełożył krążek na łopatce i pociągnął z nadgarstka, ale prosto w Odrobnego (Podhale Nowy Targ).
34'
Strzelał Smal (LOTOS PKH Gdańsk), odbił krążek parkanem Odrobny (Podhale Nowy Targ).
35'
Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) łapie krążek po uderzeniu rywala.
36'
Steber (LOTOS PKH Gdańsk) strzelał, obronił Odrobny (Podhale Nowy Targ), Dobijał Polodna (LOTOS PKH Gdańsk), ale nieskutecznie. Było blisko bramki dla gdańszczan
39'
Obie drużyny wydają się już czekać na koniec tercji.
40'
Koniec II tercji. Lotos przegrywa z Podhalem 1:3
Gdańszczanie zdobyli bramkę kontaktową i wydawało się, że pójdą za ciosem, bo przejęli inicjatywę. To jednak Podhale zdobyło trzecią bramkę. Po 40 minutach gry w celnych strzałach 20 do 17 dla gospodarzy. Szybkie, intensywne spotkanie.
41'
Rozpoczęła się III tercja
42'
Uderzał Neupauer (Podhale Nowy Targ), który jechał sam na sam i strzelił z backhandu. Na raty krążek złapał jednak Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
43'
Solowa akcja Jełakowa (LOTOS PKH Gdańsk) prawą stroną zatrzymana przez obrońcę.
kara
44'
Gołowin (LOTOS PKH Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
kara
45'
Krasowski (LOTOS PKH Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
45'
Przez 79 sekund Lotos grać będzie w podwójnym osłabieniu.
45'
Pociągnął z pełnego zamachu na długi słupek Franek (Podhale Nowy Targ), ale prosto w bramkarza.
47'
Gdańszczanie przetrwali grę w osłabieniu, choć dwukrotnie kotłowało się pod bramką Fucika (LOTOS PKH Gdańsk).
kara
48'
Pettersson (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
50'
Rożkow (LOTOS PKH Gdańsk) prosto w Odrobnego (Podhale Nowy Targ).
51'
Goście w pełnym składzie.
51'
Przepuychanka między Bilcikiem (LOTOS PKH Gdańsk), który stracił kask, a Sulką (Podhale Nowy Targ). Rozdzielili ich sędziowie.
kara
51'
Bilcik (LOTOS PKH Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
kara
51'
Sulka (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
52'
Gołowin (LOTOS PKH Gdańsk) obok bramki, po chwili Tesliukiewicz (LOTOS PKH Gdańsk), a Gołowin (LOTOS PKH Gdańsk) dobijał, ale ponownie nieskutecznie.
53'
Obie ekipy w pełnych składach.
55'
Naciskają gospodarze.
56'
Strzelał Danieluk (LOTOS PKH Gdańsk), broni Odrobny (Podhale Nowy Targ).
56'
Gra toczy się w tercji gości.
kara
57'
Willlick (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
58'
Nattinen (Podhale Nowy Targ) sam na sam z Fucikiem (LOTOS PKH Gdańsk), ale nie trafił w bramkę
59'
Goście już w komplecie.
60'
Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) odbił krążek po strzale Willicka.
60'
Koniec meczu. Lotos PKH przegrał z Podhalem 1:3
Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) odebrał nagrodę dla zawodnika miesiąca Lotosu PKH. MVP drużyn w tym spotkaniu wybrani zostali Odrobny (Podhale Nowy Targ) i Tesliukiewicz (LOTOS PKH Gdańsk).
Po dobrym, szybkim spotkaniu gdańszczanie przegrali z Podhalem. Goście szybko strzelili dwie bramki i mimo zdobycia kontaktowego trafienia nie zdołali wyrównać. Zabrakło skuteczności, a znakomicie w bramce gości spisywał się wychowanek GKS Stoczniowca Odrobny (Podhale Nowy Targ).

11 Naprzód Janów 18 0 0 0 18 17:120 0
Drużyny Polskiej Hokej Ligi rozgrywają w sezonie zasadniczym cztery rundy systemem
„każdy z każdym”, piątą rundę systemem rozstawienia według tabeli Bergera, przy czym
rozstawienie drużyn odbędzie się na podstawie miejsc uzyskanych po czterech rundach
oraz dwa mecze z Kadrą PZHL (łącznie 47 spotkań). Najlepszych 8 drużyn awansuje do play-off.
Tabela wprowadzona: 2019-11-17

Wyniki 21 kolejki

• LOTOS PKH GDAŃSK - Podhale Nowy Targ 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
  • Naprzód Janów Katowice - GKS Tychy 0:12 (0:3, 0:4, 0:5)
  • Re-Plast Unia Oświęcim - GKS Katowice 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
  • Energa Toruń - JKH GKS Jastrzębie 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

• 5 20

• Żeby wyrazić swą opinię na temat meczu?

• 21 3

• Kolego

Kolega ma rację że wygrali lepsi. Nie poradzisz. A te wywody o wyjechaniu są na poziomie prostactwa

• 26 4

• (1)

Mieli więcej szczęścia pod bramką, bo sytuacji obie ekipy miały podobną ilość.

• 3 0

• Szczęścia? Myślę że umiejętności.

• 1 3

• (2)

Wyrównany mecz, głupie pierwsze dwie bramki. Cóż, zdarza się. Gra w lidze toczy się dalej.

• 33 1

• (1)

No nie do końca wyrównany Podhale było lepsze a najgłubszą bramkę straciliśmy po zabawie Balicka za bramką

• 13 6

• Who is "Balick" ???

• 0 0

• Szartki dzis zdeklasowały Lotos ... (5)

będąc w każdym elemencie hokejowego rzemiosła lepszym !

• 9 35

• Zróbcie z nim porządek

Czytać tego patafiana czytać się nieda

• 17 3

• Jak macie charakter to sie podniesiecie po tym laniu i ... (1)

• Boluś nie zmyslaj.

Na mecze nie chodzisz, na transmisję też cie nie stać.
      To gdzie ty niby widziałes ten mecz?

• 5 2

• Niestety

Błędy nie tyle co w obronie a obrońców. Do tego za mało werwy mieli co niektórzy panowie... Ale te kiwanie za bramką to była akcja meczu. Szkoda że nie nasza.

• 15 0

• Kibice! (35)

Po dzisiejszym meczu widać poziom kibicowania w Gdańsku.
    Niektórzy kibice to chyba pomylili miejsca.
    Bójka, chamstwo, buractwo i wszystko w najgorszym wydaniu.
    Nie umiesz sie zachować, to nie wychodź wśród ludzi, bo przez takich jak Ty strach wychodzić z domu... siedź w domu i tam pokazuj swój poziom kibicowania, który jest na poziomie 0!!!

• 35 9

• Poziom pokazali Ci którzy wrzucali przedmioty na lodowisko

• 20 0

• (3)

To goście z Podhala nie potrafili się zachować!
      Kto normalny rzuca krążek na lodowisko?

• 15 2

• to nie byli goście z Podhala

to byli podpite typki z Gdańska, a że kupili od kibiców z Podhala kilka gadżetów i je założyli to wyglądali jakby byli z Nowego Targu. Dostali po ry jach bo na to zasłużyli m.in. za rzucenie krążka z trybuny na lodowisko, a wcześniej rzucali piłkami do tenisa.

• 6 2

• Nie goście z Podhala

Tylko kibice z Gdańska przebrani w barwy Podhala. Nie mniej sytuacja, która nie powinna mieć miejsca. Stało się, karawana jedzie dalej !

• 7 0

• Np. sędzia ;)

• 0 0

• (8)

O jaką bójkę chodzi, bo nie zauważyłem nic takiego?

• 3 1

• Nad a1 mocno podchmieleni jegomoście z gór (7)

zachowywali się lekko mówiąc niezbyt dobrze. Najpierw rzucili piłeczkę tenisową w stronę lodu ale ta odbiła się od szczytu pleksi i wypadła poza taflę a potem w trakcie akcji wrzucili drugi krążek na lód. Nie reagowali na upominanie naszych i dostali po łbie. Inna sprawa,że poraża 'interwencja' ochrony. No tak sprawnych obserwatorów tego co się dzieje to w ochronie jeszcze nie widziałem. Popcornu im tylko brakowało, żeby podziwiać jak się kilku typów tłucze. Ciekawe, że to inni kibice rozdzielali bójkowiczów.

• 14 3

• Tak to jest jak wiocha przyjedzie do miasta. Szkoda

• 10 0

• Tak apropo to nie byli ludzie z gór, pokupowali se gadżety od nich i pajacowali :)

• 7 0

• (1)

Ci goście przynajmniej dwóch z nich to byli goście z gdańska, pokupowali sobie gadżety od kibiców z podhala i prawdopodobnie to nie oni wrzucili krążek na lód ( tak twierdzą ) po całej zadymie potrzebowali pomocy medycznej ludzie ogarnijcie się od razu z pięściami na nich i chcecie by więcej ludzi na mecze przychodziło ,wstyd to nie piłka, jak widzieliście kto rzuca to leci się do ochrony i jej mówi i nieważne, że nie było jej na miejscu leci i się ich szuka a nie na własną rękę, teraz na pewno na mecz nie przyjdą a i po tym spektaklu możemy się spodziewać mniejszej publiki na meczu. Pisze to kibic rozdzielający bijących się

• 6 5

• Szkoda, że ochrona nie reagowała

Byli blisko akcji.

• 6 1

• Powtarzam (2)

To nie byli kibice Podhala a Stoczni przebrani w barwy NT ;)

• 5 3

• Ok ok już dobrze. (1)

Piszę to co widziałem, a ubrani byli w barwy NT. Kajam się, że po bójce nie poleciałem sprawdzać ich dowodów osobistych.

• 9 1

• plotki siejesz jedynie Paniusiu.

• 3 7

• No maja coś z glową...na meczu Ltosu PKH krzyczą Stocznia> normalnie dekle... (4)

• 5 21

• (3)

Urwałes się z choinki czy udajesz głupiego?
        Tradycyjny doping w Gdańsku to "Stocznia", tak jak np. w Toruniu "tekaha", nazwy klubów, sponsorów mogą się zmieniać co roku, tradycja pozostaje.

• 5 2

• Stocznia to inny klub pajacu! (2)

Na Lechii też krzyczysz Gedania?

• 3 8

• Znajdź mi bałwanie klub o nazwie "Stocznia" grający w hokeja na lodzie.

Na meczach pierwszoligowego Stoczniowca krzyczysz "stocznia"? To tak jakbyś kibicował innemu klubowi! A nie czekaj, przecież tam nikt nie chodzi, nie mówiąc już o jakimkolwiek dopingu.

• 7 0

• I po co te wyzwiska? Kultury trochę, panie nerwowy.
            Np. obecne Podhale to też inny klub, nazwa się zmieniała a kibice dalej krzyczeli "Podhale".

Przykłady można mnożyć do woli, bo tak samo jest w ligach ręcznej, siatki czy kosza.

Poza tym kto zapewnia ciągłość tradycji? Kibice.
            A na hokej w Gdańsku chodzą w dużej liczbie ci sami od lat.

• 3 0

• A najgorsze, że plują jadem i fekaliami na własnych zawodników! Ohyda!!!!

• 4 5

• (3)

Ochrona nie zrobiła zupełnie nic, tak to jest jak w agencjach zatrudnia się albo nastolatków dorabiających do kieszonkowego, albo starszych dorabiających do emerytury. Gdyby nie kibice, którzy zachowali zimna krew i sami zainterweniowali, mogłoby się skończyć tragicznie. Jednego z nich zabrało pogotowie. Druga sprawa, czy takie coś jest powodem do takiej agresji? Chłop rzucił krążek i dostał za to kopa w głowę a później jego syn został katowany przez cała grupę kiboli za to że chciał bronić ojca

• 4 4

• Fakt, ochrona podeszła jak wyprowadzali ich już z trybun

• 3 0

• To nie wyszedł z nim nikt na solo? (1)

• (10)

Dwóch, czy trzech i**otów, to nie jest ponad 1800 osób. Także zbyt mocne słowa odnośnie poziomu kibicowania.

• 12 1

• (9)

OK, ale to właśnie tacy idioci powodują, że nie chce się chodzić na coś takiego. Nie chodzę na piłkę dlatego, że tam jest chamstwo straszne, czego w ostatnich latach nie było na hokeju, zamierzam za kilka lat chodzić tam z synem, jak będzie miał np. 6 lat. Ale jak będą takie sytuacje, jak opisujecie, to odpuszczę, ok nikt nie będzie płakał z tego powodu, ja też przeżyję, ale na końcu będzie chodzić tylko "twarde jądro" 500 osób, i będzie żal, że pikniki nie przychodzą i nie płacą za bilety (ja akurat coś tam krzyczę na meczach). I nie wińcie tylko ochrony (oczywiście macie rację), ci co robili dym nie lepsi, przecież można było się powstrzymać przynajmniej na hali.

• 1 9

• (5)

Bez przesady, ja bywam z córką w wieku 4-5 lat i nie widzę problemu. Jak przeklinają mówię, że to nieładnie i tak nie trzeba robić. :))) Gdyby widziała mordobicie też bym jej to wyjaśnił. Na tym polega wychowywanie dzieci, a nie na trzymaniu ich pod kloszem. Co do samej sytuacji, to kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Ochrona nie zauważyła co się dzieje, to problem rozwiązali kibice i chwała im za reakcję. Nie bądźmy nadmiernie delikatni. ;)

• 12 0

• (2)

Tylko że to "rozwiązanie problemu" podobno skończyło się wizytą w szpitalu, więc dziwi Twoje bagatelizowanie tematu. A to, na czym polega wychowanie dzieci, radzę zachować dla siebie - dziecko 4-5 lat ma jeszcze wg mnie czas na oglądanie krwawych bójek podpitych "kibiców".

• 2 9

• (1)

Słuchaj, bójki zdarzają się także w przedszkolach, zdarza się tam także dręczenie niektórych dzieci i mówię tu też o placówkach tzw. prestiżowych. Odnośnie tej sytuacji przecież nie pozwoliłbym dziecku oglądać całego zajścia, natomiast nie sądzę, aby zobaczenie przez chwilę mordobicia (opatrzonego rozsądnym, rodzicielskim komentarzem) miało skutkować jakimiś problemami psychicznymi w przyszłości. Takie rzeczy mogą też się zdarzyć wszędzie. Zamiast przejmować się poszkodowanymi, lepiej ciesz się, że ktoś zareagował, bo nie wiadomo, co tacy rozochoceni bezkarnością ludzie mogliby zrobić jeszcze oprócz rzucania przedmiotów na taflę. Tak często narzeka się na brak reakcji ze strony świadków różnych niewłaściwych zachowań, a teraz kiedy ktoś jednak zareagował, to znowu jest narzekanie. Zaraz przeczytam, że to nie była bójka tylko jakaś egzekucja. ;)

• 6 0

• Masz fajne i zdrowe podejście do życia - te dwa wpisy. Propsy :-)

• 8 0

• A co po poszło? Kto się bił i dlaczego?

• 1 0

• Na czym polega wychowywanie dzieci w tej sytuacji ? Na tym, zeby pokazac im agresję? Chamstwo? i**otyzm? I co im wyjasnisz w tej sytuacji?
            Bo uważam, ze wychowywanie dzieci powinno polegać, na pokazaniu im czym jest sport, jak zachowywać sie na imprezach masowych, a przede wszystkim nauczyć ich kultury oraz szacunku do drugiego człowieka!!!

• 0 0

• (2)

Taka sytuacja zdarzyła się raz na kilkanaście lat. Cześć ludzi na hali nawet jej nie zauważyła.
          A winę ponosi tylko i wyłącznie tzw. ochrona.
          Arturze K. czytasz to?

• 9 0

• (1)

Tak ochrona zaczęła dym, weź się rozpędź i rąbn.j łbem w ściane

• 0 3

• Kogo ty bronisz? Pseudoochroniarzy którzy udawali że ich nie ma, gdy akurat raz na 15 lat byli potrzebni?
              Artur, daj spokój :D

• 1 0

• Dzadostwo (6)

poprostu wstyd zeby nie wygrac z tak slabym przeciwnikiem.jeden odrodny ich ogral.
    i jeszcze jedno.czy fan club nie mogl by sie poprostu zamknac i przestac spiewac te wiejskie przyspiewki to moze grajkowie by uslyszeli zniesmaczenie kibicow.moze to by ich zmotywowalo a nie i**otyczne rece w gore.
    tak czy tak do pucharow to oni jeszcze nie dorosli

• 15 32

• Ty ze swojej strony w jaki sposób kibicowałeś druzynie?

• 16 3

• 100% prawdy !!!

• 5 21

• (2)

Taki mądry to gaj czy widziałeś grafik meczów co 2 dzień wyjazd na południe to policz ile godzin mają na trening 0 jak wygraja to hura ale przegrana to bura to nie są prawdziwi kibice a o Pucharze to tylko ty marzyłeś bo nikt nie obiecywał

• 15 2

• (1)

Zgoda we wtorek Jastrzębie w piątek Nowy Targ wyjazd o 3 rano bo dzie wcześniej za drogo nawet na przydrozny Motel to na ile starczy sił chyba powinni dzień wcześniej jechać ale tu zarząd nie wyraża zgody no cóż oni nie grają a inni niech padną z wyczerpania

• 0 10

• Nic nie wiesz a się mądrzysz.

Nie zarząd nie wyraża zgody tylko to jest decyzja zawodników, że wolą jechać w dzień meczowy.

• 15 1

• Ten "słaby przeciwnik" notował ostatnio serię zwycięstw nad wyżej notowanymi również.
      W tej lidze słaby jest tylko Janów.

• 2 0

• Dlaczego (8)

Za każdym razem Odrobny ma
    Dzień konia W meczu z nami ? Co ostanie kilka meczów ma ta sama Historie w Bramce Podhala Świetnie spisywał się Odrobny chyba zapomniał z Jakiego Klubu jest! Mimo wszystko wielkie Brawa Chłopaki robimy formę na Play off !

• 13 9

• Nie tyle Odrobny dzien konia co nasi słabo w ataku

• 12 1

• Jedyna mądra wypowiedź brawo

• 4 3

• (5)

Odrobny doskonale wie z jakiego jest klubu. Po prostu ma to gdzieś. Liczy się tylko podhale a jakieś tam sentymenty to nie jego bajka. Nie liczy się Gdańsk.

• 9 11

• A co ma zrobić profesjonalny zawodnik? (2)

Położyć się w bramce i oddać mecz bo gra z klubem którego jest wychowankiem?? Luuudzie! To jest jego praca i on z tego żyje!

• 18 3

• (1)

Bla bla bla bla.... prawisz rzeczy oczywiste a złość i tak pozostaje.

• 3 3

• To twoja sprawa, że masz problem z kontrolowaniem emocji.

Ludzie, to tylko hokej - rozrywka. Świat się skończy jak jeden mecz przegrają? :)
            Zluzujcie gacie.

• 14 2

• Wystarczyło że stopowal kolegów że swojej drużyny kiedy się za bardzo sadzili. Co mógł więcej. Ważne, że się zachowuje w porządku. Niektórzy wychowankowie to zapomnieli chyba skąd są pokazując gesty na koniec meczów

• 13 1

• Czyli wg ciebie np. Danieluk w meczu z JKH powinien nam samobója walnąć? Bo 10 lat tam grał?

Puknij się w główkę.

• 1 0

• (3)

Dwie bramki dostali od nas w prezencie, szkoda. Fińskie Podhale miało farta i zdrajcę Odrobnego.

• 13 17

• (1)

Dokładnie, jakieś takie dziwne to Podhale. Popatrzcie kto tam strzelał. Masakra.Swojskie nazwiska z Podhala to tylko siedzą na karach a reszta to Finowie. Jak dla mnie to żaden zespół. Powyrzucali swoich chłopaków i kupili sobie najemników. Wstyd.

• 5 10

• a u nas ilu grajków jest z Gdańska?

• 10 3

• Zdrajce???

Ty tak na serio?

• 4 0

• Napompowali ten balon przed sezonem a to papierowy lew jak chodzilo po 3-4 tys nie bylo sponsora a teraz guzik !!! (3)

• 4 24

• (1)

Jak ktoś pompował balon to tylko dziennikarze. Niezmiennie dla drużyny jest walka o Playoffy i aby jak najlepiej się pokazać, dawać emocje.

• 10 1

• nikt nic nie pompował

byl wywiad z Ziętarą na początku sezonu, gdzie wyraźnie mówił, że spokojnie - playoff a potem się zobaczy

• 11 1

• Balon to w Twojej czaszce ,znafco

• 4 1

• (4)

A dlaczego Szymon dzisiaj taki wku...wiony!

• 5 5

• czasami są takie dnie, że człowiek jest nabuzowany.... bywa

• 9 0

• za dużo kawy przed meczem

• 2 5

• młody jest,

testosteron mu buzuje do tego trzy redbule łyknął przed meczem i mieszanka wybuchowa :D