stat
Impreza już się odbyła

LOTOS WYBRZEŻE Gdańsk - Unibax Toruń

paź 6

wtorek, godz. 19:30

Gdańsk,
bilety 10, 15, 20 zł

Typowanie wyników

mecz ligowy
19.08.2012 godz.17:00
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

17%

57 typowań

x

1%

3 typowania

2

82%

271 typowań


Relacja LIVE
43:46
LOTOS
WYBRZEŻE
UNIBAX

19 sierpnia 2012, godz. 17:00  zobacz relację LIVE!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50/40/30/25/8 zł
Ceny biletów na sezon 2012: normalny - 30 złotych, ulgowy - 25 zł, normalny trybuna (sektor czerwony) - 50 zł, ulgowy trybuna - 40 zł, dziecięcy (do 8 roku życia) - 8 zł, program zawodów - 8 zł.

Powyższe ceny mogą podlegać w trakcie sezonu modyfikacjom w zależności od atrakcyjności danego meczu.

Do wejścia na mecz na podstawie biletu ulgowego uprawniona jest młodzież szkolna i studencka do 24 roku życia (urodzeni w 1988 roku i młodsi) oraz kobiety i osoby powyżej 65 roku życia (urodzone w 1947 i starsze) po okazaniu dowodu osobistego.

Posiadacze karnetów normalnych mają możliwość zajęcia miejsc zarówno na sektorze zielonym, jak i na niebieskim. Kibice posiadający karnety na koronę obiektu wchodzą bramą numer 2 lub 7.

Od tego sezonu dzieci nie upoważnia już do wstępu program zawodów, lecz bilet dziecięcy w cenie równej kosztowi programu - 8 złotych.

PODZIAŁ SPRZEDAŻY RODZAJÓW BILETÓW W KASACH:
KASA nr 1 - bilety na sektor żółty (wyłącznie kibice przyjezdni)
KASA nr 2 - bilety na sektor niebieski
KASA nr 3 - bilety na sektor zielony i czerwony
KASA nr 4 - bilety na sektor niebieski i czerwony
KASA nr 5 - bilety na sektor niebieski i czerwony

Rozkład sektorów
sektory

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

29.09 g.17.30
GTK Gliwice
29.09 g.19.00
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
29.09 g.20.40
GKS Tychy
30.09 g.18.00
Basket 25 Bydgoszcz
30.09 g.20.30
MKS Będzin
27.09 g.17.00
KH Energa Toruń
27.09 g.14.00
Lokomotiv Daugavpils
27.09 g.13.00
Orkan Sochaczew
26.09 g.19.30
Górnik Konin
26.09 g.17.30
Podbeskidzie Bielsko-Biała