• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Lechia Gdańsk. Słabe wynik badań szybkościowych i wydolnościowych piłkarzy

jag.
25 marca 2018 (artykuł sprzed 6 lat) 

Lechia Gdańsk

Piotr Stokowiec przyznaje, że testy fizyczne piłkarzy Lechii Gdańsk przyniosły słabe wyniki. Na zdjęciu szkoleniowiec mierzy czas Flavio Paixao. W tle Przemysław Macierzyński. Piotr Stokowiec przyznaje, że testy fizyczne piłkarzy Lechii Gdańsk przyniosły słabe wyniki. Na zdjęciu szkoleniowiec mierzy czas Flavio Paixao. W tle Przemysław Macierzyński.

Nie ma optymizmu w Lechii Gdańsk po badaniach szybkościowych i wydolnościowych. - Wyszły słabo. Jednak nie chcę więcej mówić o wynikach, bo ktoś odbierze to jako usprawiedliwienie czy alibi - przyznaje Piotr Stokowiec. Przygotowanie kondycyjne to kolejne element, który może uszczuplić kadrę biało-zielonych. - Jeśli uznamy, że ktoś ma zaległości tak mocne, że krótkim czasie nie da się tego poprawić, to niestety tacy zawodnicy będą odchodzić z drużyny - dodaje szkoleniowiec.MARCO PAIXAO NIE ZAGRA W LECHII PIOTRA STOKOWCA. POZNAJ CZTERY ZASADY, KTÓRE TRENER WYZNACZYŁ PIŁKARZOM. ZAGŁOSUJ, CZY PORTUGALCZYK POWINIEN DOSTAĆ MIMO WSZYSTKO JESZCZE JEDNĄ SZANSĘ?

Piotr Stokowiec stara się mocną ręką opanować sytuacje w Lechii Gdańsk. Informowaliśmy już jak wielką wagę szkoleniowiec przywiązuje do dyscypliny tak na boisku jak i poza nim, o czym boleśnie przekonał się Marco Paixao. Portugalczyk ma więcej nie przywdziać biało-zielonego trykotu, gdyż zamiast stawić się na sparingu poleciał do ojczystego kraju.

Jednak wkrótce mogą być kolejne odsunięcia od kadry pierwszej drużyny. Tym razem pod uwagę brane będą sprawy natury przygotowania fizycznego. Trener wielokrotnie podkreślać, że etyka zawodowa nie pozwala mu wprost krytykować poprzednika, ale pojawiają się kolejne dowody na to, że Lechia jest źle przygotowana do rundy wiosennej.

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z ZAMKNIĘTEGO DLA KIBICÓW SPARINGU LECHII GDAŃSK. ZOBACZ PARADĘ KUCIAKA

Już po porażce w Poznaniu szkoleniowiec mówił o niedostatkach w tym zakresie, a teraz dostał na to namacalne dowody w postaci badań szybkościowych i wydolnościowych, które zostały przeprowadzone w ostatnią środę.

- Wyszły słabo. Jednak nie chcę więcej mówić o wynikach, bo ktoś odbierze to jako usprawiedliwienie czy alibi. Nie wnikam w to, co było robione dotychczas. My dajemy inne bodźce. Zaczynamy wiele rzeczy od podstaw, wiele rzeczy korygujemy szczególnie tych natury fizycznej. Przechodzimy na inny model przygotowania. Trzeba bowiem zareagować odpowiednią pracą i ile się da, poprawić. Na to kładę cały swój warsztat i wiedzę. Trening dla poszczególnych piłkarzy należy tak dostosować, aby co trzeba wyrównać, a co wymaga to poprawić. Zawodnicy czasami byli bezsilni, bo organizm im nie pozwalał na więcej. Na pewno z tym problemem nikt ich tutaj nie zostawi - mówi nam trener Stokowiec.
GOL MATEUSZA ŻUKOWSKIEGO W REPREZENTACJI POLSKI U-17. SPRAWDŹ, JAK WIODŁO SIĘ INNYM TRÓJMIEJSKIM KADROWICZOM

Na razie kondycja nie dyskwalifikuje żadnego piłkarza. Sztab szkoleniowy próbuje bowiem każdemu z nich dać szanse na poprawę.

- Mamy fajną grupę fachowców. Rozumiemy powagę sytuacji. Mieć wiedzę o drużynie to jedno. Teraz spróbujemy zaradzić, w jakiś sposób przeciwdziałać, czy zastosować środki, które powinny pomoc. Zmieniliśmy treningi. Także maksymalnie chcemy wykorzystać najbliższe dni, bo prawdziwa walka dopiero przed nami - dodaje szkoleniowiec, który do Gdańska przyszedł z trzema swoimi współpracownikami: Mariuszem Szymkiewiczem (trener przygotowania motorycznego), Łukasz Smolarow (asystent) i Jarosław Bako (trener bramkarzy).
BLISKO 5 MLN ZŁ DLA LECHII OD GDAŃSKA ZA PROMOCJĘ MIASTA. PORÓWNAJ TĘ KWOTĘ Z POPRZEDNIMI LATAMI

Obecnie największym wrogiem we wdrażaniu planu naprawczego jest czas, a właściwie jego brak. Tym bardziej potrzebni są zdeterminowani piłkarze.

- Jestem przekonany, że dojdziemy do ładu z tą drużyną. Ograniczenie jest czas. Przydałoby się go więcej. Doszliśmy do sytuacji, że umiejętności i piękno gry schodzą na dalszy plan. Musimy podjąć walkę wręcz.. Trzeba wielkiej determinacji, wielkiej chęci, bo niektóre rzeczy można nadrabiać ambicją, inne zaangażowaniem - twierdzi szkoleniowiec biało-zielonych.
JACEK GREMBOCKI UWAŻA, ŻE LECHIĘ MOŻNA ODMIENIĆ W PRZERWIE NA KADRĘ. PRZECZYTAJ JEGO KOMENTARZ DO OBECNEJ SYTUACJI

W sparingu z Chojniczanką (1:0) sprawdził on 20 piłkarzy z pierwszej drużyny. 6 innych przebywa na zgrupowaniu reprezentacji narodowych i w ich organizmy na razie nie można było dokładnie wejrzeć za pomocy testów fizycznych. Ilu zatem jest obecnie zawodników w Lechii zdolnych podołać wyzwaniu?

- Nie generalizowałby jeszcze tego, kto jest teraz lepszy, a kto nie. Zawodnicy chcą pracować. Zadaniem sztabu szkoleniowego jest to, by wykorzystać maksymalnie potencjał klubu, zawodników. Wszyscy dostali swoje szanse. Przyglądamy się im, po to też zrobiliśmy badania. Jeśli uznamy, że ktoś ma zaległości tak mocne, że krótkim czasie nie da się tego poprawić, to niestety tacy zawodnicy będą odchodzić z drużyny - deklaruje Piotr Stokowiec.
O angaż w odnowionej Lechii nie musi obawiać się Maciej Woźniak. Trzeci bramkarz podpisał właśnie kontrakt do 31 grudnia 2019 roku. Dla 16-latka to pierwsza profesjonalna umowa.

ZAGŁOSUJ, CZY PIŁKARZOM LECHII POTRZEBA PSYCHOLOGA?

Typowanie wyników

31 marca 2018, godz. 18:00
3 pkt.
Korona Kielce
LECHIA Gdańsk

Jak typowano

54% 308 typowań Korona Kielce
20% 113 typowań REMIS
26% 145 typowań LECHIA Gdańsk

Twoje daneTabela po 28 kolejkach

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Jagiellonia Białystok 28 16 6 6 44:32 54
2 Legia Warszawa 28 16 3 9 40:30 51
3 Lech Poznań 28 13 10 5 43:21 49
4 Górnik Zabrze 28 12 10 6 53:41 46
5 Wisła Kraków 28 12 7 9 40:33 43
6 Wisła Płock 28 13 4 11 38:34 43
7 Korona Kielce 28 10 11 7 42:36 41
8 Zagłębie Lubin 28 9 12 7 36:31 39
9 Cracovia 28 10 8 10 38:36 38
10 Arka Gdynia 28 9 10 9 35:28 37
11 Śląsk Wrocław 28 7 9 12 32:44 30
12 Piast Gliwice 28 6 11 11 27:36 29
13 Pogoń Szczecin 28 7 7 14 31:43 28
14 Lechia Gdańsk 28 6 10 12 35:48 27
15 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 28 6 7 15 29:51 25
16 Sandecja Nowy Sącz 28 4 11 13 25:44 23
* Lechia Gdańsk została 14.12.2017 roku pozbawiona jednego punktu za naruszenie przepisów Podręcznika Licencyjnego dotyczące kryterium F.09 mówiącego o braku przeterminowanych zobowiązań

*Po 30 kolejce nastąpi podział na grupę mistrzowską (8 najlepszych drużyn) i grupę spadkową (8 kolejnych) z zaliczeniem wszystkich, dotychczasowych punktów. Drużyny zagrają w grupie każdy z każdym, ale bez rewanżów.
Tabela wprowadzona: 2018-03-24

Wyniki 28 kolejki

 • Jagiellonia Białystok - ARKA GDYNIA 3:2 (1:1)
 • Lech Poznań - LECHIA GDAŃSK 3:0 (2:0)
 • Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0:0
 • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin 2:4 (2:1)
 • Korona Kielce - Górnik Zabrze 2:2 (1:0)
 • Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 2:1 (1:0)
 • Legia Warszawa - Wisła Kraków 0:2 (0:2)
 • Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1:1 (1:1)
 • Uwaga: Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN częściowo uwzględniła odwołanie Górnik Zabrze i uchyliła karę odjęcia trzech punktów temu klubowi w związku z meczem z Piastem Gliwice, zweryfikowanym jako walkower dla Górnika.
jag.

Kluby sportowe

Opinie (187) ponad 10 zablokowanych

 • Słabe wyniki słabe badania (6)

  Teraz to już widać gołym okiem że po zmianach właścicielskich LG stała się pralnią pieniędzy....Zawodnicy z łapanki bez koncepcji ..... z wyraźnym układem z zarządem.... Wysoka gaża a później działeczka.... CZy tam może być??? Może kiedyś wyjdzie na jaw. Ale bezsprzeczny fakt to kilka osób w majestacie prawa rozłożyło na łopatki klub dla własnych interesów! Szkoda tylko że po pupie dostali kibice...przynajmniej ci prawdziwi! Nie mniej jest mi przykro...jako kibicowi Arki że 3 miejska piłka musi tolerować takie biznesowe kreatury i zawodników oszustów! Życze utrzymania...i przypomnę że jest takie urządzenia jak TACZKA!! Lechu coś o tym wie....

  • 217 18

  • nikt tego układu nie ruszy, bo zarówno miasto jak i państwo poprzez sponsoring ale też kociarnia północy są umoczone w tym bagnie... jeśli tylko Nieciecza albo Sandecja wzięłyby się w garść i Lechia by spadła, to wszystko by się rozpadło jak domek z kart

   • 34 8

  • Lechu nie zyje (1)

   I go do tego nie mieszaj

   • 2 12

   • Gupis ty oj gupis

    • 9 2

  • Milionowe dotacje bez wzgledu na wyniki to poco sie starac!!Milionowe koszty utrzymania stadionu!

   To jak "piłkarski poker" nic sie nie zmieniło!!Nawet najbardziej marny kopacz moze zarabiac grubą kase liczy tylko czy ma uklady!@

   • 13 3

  • EFEKT.

   Moim zdaniem ten przykład pokazuje jak kończy się ślepa wiara w magików z zagranicy.
   To jest efekt głębokich kompleksów panów zarządzających klubem którym wydawało się że w zawodowym sporcie trenować piłkarzy może byle kto byle z zagranicy i już będzie super.
   No i widać jak jest super. Poprzedni trener przygotowywał zespół do sezonu i efekty są opłakane a przecież to "fachowiec" świetnie opłacany z UK. Który mimo iż w Gdańsku pracował kilkanaście miesięcy nie nauczył się języka. Takich ludzi trzeba omijać z daleka.
   Oficjalnym językiem w szatni Polskiego klubu winien być język Polski i wszyscy powinni się do tego dostosować to są szczegóły ale pokazujące jak traktuje się swoją pracę. Pan trener oprócz tego że był słabym fachowcem nie mówił po Polsku bo nie identyfikował się z tym miejscem ot trafiła mu się praca jedna z wielu w egzotycznym kraju.
   Najgorsze że ta ekipa zarządzająca niczego nie nauczyła się 2 lata temu też byli zagraniczni "fachowcy" EFEKT ten sam.
   Bo trenerzy nie dzielą się na krajowych i zagranicznych tylko na fachowców i nieudaczników, zarówno w kraju jak i za granicą. Jak się sprowadza chłopaka z przypadku który nigdy niczego nie osiągnął to trudno oczekiwać cudów. Dodatkowo trenerzy z UK nie nadają się do Polskich warunków bo tam nie trenuje się biegania. To znaczy trenerzy na wyspach z automatu uważają że zawodowy piłkarz u nich kwestie biegowe ma wytrenowane i w klubie tym się nie zajmują, bo tam zawodowi piłkarzy przychodzą przygotowani. U nas wygląda to inaczej i łatwo tu o poważne błędy.
   Ogólnie widać że kolejny zagraniczny "fachowiec" nie ogarnął tematu mając jak na nasze warunki jedną z lepszych drużyn.
   Czy Stokowcowi się uda mam nadzieję że tak choć nie zdziwię się jak po 30 kolejce Lechia będzie na ostatnim miejscu. Nie traćmy nadziei sezon kończy się po 37 kolejce i jeszcze można dużo zmienić. Arka rok temu była w gorszej sytuacji a skończyli na 13 miejscu. Lechia może skończyć nie gorzej.

   • 13 1

  • Lechia tonie, Lechia tonie, sześć stóp mułu na betonie!

   i 1929% poparcia dla Mandziary

   • 5 13

 • Widać że Stokowiec sie nie patyczkuje i mowi wprost jak jest (10)

  Az się dziwię że taką osobę zatrudnił Mandziara. Nie zdziwie się jednak jeśli Stokowiec jest tu tylko aby utrzymać ekstraklasę. Może być podobny myk jak z Monizem. Będzie w Lechii dopóki lepszy klub nie będzie chciał go zatrudnić, za odpowiednią (zapłatą)

  • 168 5

  • dać im aspirynę, a dziakom leśnym typu Mila, Wojtkowiak, Wawrzyniak, Krasic czy Flavio pokazać drzwi. (3)

   • 21 1

   • aspiryna? nie ma potrzeby... wystarczy porządna lewatywa
    buhahahaha :)

    • 5 3

   • (1)

    No niestety ale z Flavio niedawno przedłużył o 2.5 roku!!!niestety!!!

    • 1 2

    • Duscyplinarka

     • 1 0

  • a mi się wydaje (5)

   że Stokowiec już pracuje nad "pupchronem" i usprawiedliwieniami dla ewentualnej porażki. Powtarza to swoje "etyka mi nie pozwala krytykować poprzedników, ale... ", tymczasem w dotychczasowych oficjalnych meczach ma bilans 0 punktów i 6 bramek w placy . Na razie ma szczęście, że kibice są po prostu wkurzeni i nie bez powodu ta złość jest skierowana do piłkarzy i poprzedniego sztabu, ale fakty są takie, że w meczach które prowadził nie było widać żadnej poprawy, gra była fatalna, zawodnicy na których postawił - Lipski, Nalepa czy Kuświk zawalili na całej linii i to już idzie na jego konto. Tak samo jak z Marko - owszem piłkarz zachował się skandalicznie, ale fakty są takie, że jest to w zasadzie jedyny zawodnik zdobywający bramki w tym sezonie. W tej chwili najważniejsze jest utrzymanie się w lidze, co bez skutecznego napastnika będzie bardzo trudne i jeśli się okaże, że Lechia spadnie, bo nie ma kto strzelać to też idzie na konto Stokowca.
   Kolejna rzecz - chyba pierwszy raz się spotykam z sytuacją, w której trener oficjalnie przyznaje, że wyniki badań są fatalne. Moim zdaniem bardzo nierozważne zachowanie - w tak ważnej sytuacji jasno wskazuje przeciwnikom, gdzie jest słabość drużyny. Śmierdzi mi to wymówką i próbą przykrycia tego, że najwyraźniej nie potrafi się dogadać z przynajmniej częścią szatni.
   Ogólnie więc moim zdaniem źle tu są postawione priorytety - najważniejsze powinno być utrzymanie za wszelką cenę, a potem niech sobie robi porządki i wywala kogo chce, bo teraz po prostu nie ma na to czasu. Stokowiec najpierw chce wszystkich porozstawiać po kątach, nawet kosztem utraty najlepszych zawodników, co moim zdaniem (mam nadzieję, że się mylę) doprowadzi do spadku z hukiem... ale oczywiście Stokowiec wcześniej sobie już zapewnił wymówki na taką ewentualność.

   • 9 36

   • (2)

    Nie było żadnej poprawy? Tak jak cisnęli Lecha przez pierwsze 25 min, tak nie cisnęli przez cały sezon. Potem były standardowe błędy w obronie, po których padły gole i wtedy przestali grać. Stokowiec ma rację że nie są odpowiednio przygotowani.

    • 28 1

    • (1)

     Mylisz "ciśnięcie przeciwnika" z bezproduktywnym bieganiem. Przez ten czas, kiedy "cisnęli" nie stworzyli żadnego zagrożenia, no może był 1 strzał. Poza tym to samo robili na początku meczu z Legią - Lech był na to przygotowany i jakiejś specjalnej paniki i bezradności nie było widać u poznaniaków - wiedzieli, że ataki nie są groźne, a jednocześnie Lechia wystawia się na łatwą kontrę - tak jak na początku drugiej połowy z Legią.
     A co do błedów w obronie - zdecydowanie najgorzej wypadł Nalepa, a to że w ogóle zagrał w tym meczu idzie na konto Stokowca, to on postanowił oprzeć obronę, w meczu z bardzo trudnym przeciwnikiem, na kolesiu który od kilku miesięcy nie grał.
     Swoją drogą ciekawe czy w następnych meczach Lechia też będzie "cisnęła" na start, skoro teraz trener sam wskazał rywalom, że piłkarze nie mają kondycji i wystarczy przeczekać te kilka minut.

     • 5 12

     • To ze oni sa zle przygotowani i nie maja sil widzial kazdy kto ogladal ich gre i nie potrzeba bylo oswiadcenia od trenera bo to bylo widac golym okiem, tym bardziej to wie ktos kto sie pilka interesuje

      • 0 0

   • Marco strzelal,to fakt,ale czy Kuświkowi,Arakowi,Macierzynskiem wogole poprzednik dal szanse..

    ..nie zapominajmy o tym!tak jak i o tym,ze Nawalka dal szanse w meczach towarzyskich kilku mlodym i nowym w kadrze!wyniki zeszly na troche dalszy plan,ale to zaprocentuje w przyszlosci

    • 6 0

   • rozpisales sie :-)

    • 1 0

 • Kibic (6)

  Mam nadzieje ze Stokiewc ogarnie to całe stolec, dzisiaj CLJ u 19 dostaje od Gornika Zabrze 5:0 w składzie aspirujący do pierwszego zespołu Macierzyński , Kałachur, Kobruń który jest tak drewniany ze szok. Czy nikt w tym klubie nie widzi ze pieniądze w tym klubie przekazywane na akademie to wywalenie kasy w błoto. I derektor lanser w swoim Mercedesie.

  • 75 7

  • (3)

   Ja od dawna widze na jakim poziomie jest młodzież a tutaj znawcy chcą młodych za dziadkow typu Wawrzyniak ,Paixao, Mila. Obecnie te dziadki zjadają młodych. Chociaz z Macierzyńskiego, Chrzanowskiego, Fili, Letniowskiego coś może jeszcze będzie.

   • 12 1

   • ale ci dziadkowie w formie tragicznej a jeden z nich juz jak kwatermistrz wyglada spora nadwaga (2)

    • 12 0

    • Kibic (1)

     To jest jakieś chore trzeci bramkarz w klubie gra w u17 zamiast w U 19 kto tym zarządza. Na sile są promowani zawodnicy typu Petk który ewidentne nie dojeżdża o co tam chodzi ?

     • 8 0

     • jarzabek

      Nie czepiać się mojego Sławka bardzo proszę Dominik

      • 1 0

  • (1)

   a kto jest tym derektorem od juniorów, których rodzice pewnie się składają na tego mercedesa?

   • 5 0

   • Kibic

    Rodzice się nie składali ten klub jest tak bogaty i wychowankowie są trzonem pierwszego zespołu , sprzedawani są za grube miliony ze dyrektorowi się należy

    • 4 1

 • Polityka info (5)

  To wiadomość, która na pewno powinna ujrzeć światło dzienne.

  • 39 3

  • wojtek przecież każdy to widzi gołym okiem (1)

   a trener niby nie krytykuje poprzednika ale przeciez musi mieć alibi że to nie on, że potrzeba czasu itp

   • 8 4

   • szkoleniowiec ze zdjęcia

    sam wygląda jakby za chwilę miał się przenieść do krainy wiecznych łowów....

    • 3 3

  • Trener nie musi krytykować, przeceiż to widać gołym okiem na boisku (2)

   Człapią po nim jak banda amatorów.
   Swoją drogą ktoś w Lechii zrobił dorbą robotę, oddał zespół pod skrzydła Owena który nie doś, że nie sprawdził się na nowym stanowisku to jeszcze okazuje się, że to co miał faktycznie robić i za co brał kasę od samego początku czyli przygotowanie fizyczne jest na poziomie emerytów.
   A możę nie emerytów, bo pewnie znalazło by się wielu panów w słusznym wieku przwyższających kondycją naszych tzw. zawodowców

   • 9 0

   • To prawa

    Zgadzam się Tobą, ten kto zostawił Owena na kolejną rundę powinien razem z nim wylecieć.

    • 7 0

   • 100%prawda !!!!

    • 0 0

 • Przecież każdy to widział a bracia paixao spacerowali po boisku cały sezon (4)

  • 115 4

  • aty się dziwisz im??? przecież nikt od nich więcej nie wymagał..... (1)

   • 27 1

   • kultura pracy tego w Polsce nie ma, tego też nie ma w Portugalii.

    • 11 2

  • Marco może i spacerował ale bramek nastrzelał, a teraz kto to będzie robił??? Kuśfik?

   • 16 8

  • Statystyki mówią, że po boisku spaceruje też........Messi.

   Więc można spacerować i bramek nastrzelać.

   Ale Flavio to przeginał. Ani bramek ani formy. I jego zostawili.......

   • 11 1

 • AG (7)

  To dobrze wróży przed derbami

  • 63 47

  • Będzie witką po d*pie albo po łbie jeszcze przed albo po derbach więc proponuje się wyciszyć karmazynie...

   • 28 9

  • (4)

   derby? będzie kolejne spotkanie gołej białozielonej d*py z pasem... po Lechu teraz Arka wymierzy trójeczkę

   • 21 22

   • (3)

    Będzie trójeczka jak w ostatnich 10 derbach

    • 19 14

    • (2)

     Lechia od 10 lat opowiada o pucharach, Arka je zdobyła
     z derbami będzie tak samo

     • 10 3

     • (1)

      Nie zdobyła a kupiła. Meczu z Wigrami nie oglądałeś?

      • 8 10

      • eee.... ale o co chodzi? np. o samobója - megakiks bramkarza Arki? zdarza się i bramkarz to odpokutował w innych meczach a na koniec został ligowcem Trójmiasta

       to, że Nikoś kupił lechii puchar nie znaczy, że każdy tak zdobywa trofea, poza tym jak lechia z 5-krotnie większym budżetem, który idzie nie wiadomo na co, nie ma pucharów, to tylko świadczy, że jesteście nieudacznikami... buhahahaha :)

       • 6 1

  • co za przyjemność wygrać z osłabioną drużyną? Pokonać mistrza smakuje lepiej

   • 9 0

 • (3)

  Slabe wyniki ale dobre przychody :)

  • 71 3

  • no już ponad 1,5 miesiąca od wznowienia po przerwie zimowej (1)

   mieli prawo się zmęczyć, zwłaszcza że np taki Sławek nie śpi po nocach tylko trenuje inne dyscypliny.

   • 13 8

   • mówią, że Peszko ma mało kultury... a Mona Lisę założył na reprezentację... buhahahaha :)

    • 0 0

  • za późno Stokowiec - za późno!!!

   ''Jeśli uznamy, że ktoś ma zaległości tak mocne, że w krótkim czasie nie da się tego poprawić, to niestety tacy zawodnicy będą odchodzić z drużyny - dodaje szkoleniowiec.''
   - to w takim razie ciężko będzie sklecić 11-stkę!!! - chyba, że po meldonium!!!

   • 6 0

 • Owen (5)

  Owen to hochsztapler. Nie miał pojęcie nie tylko o trenowaniu, ale tez o przygotowaniu fizycznym piłkarzy. To było widać już pod koniec kadencji Nowaka.

  W zarządzie Lechii siedzą idioci albo cwaniaki, ewentualnie jedno i drugie. Smutne.

  Panie Stokowiec cały Gdańsk trzyma kciuki za Pana pracę!

  • 191 15

  • (1)

   Nie cwaniaki tylko biznesmeni. Doją kase. Oto chodzi. Lechia to pralnia

   • 23 2

   • Kibic

    To nie są biznesmeni tylko lanserzy za nie swoją kase

    • 12 0

  • piłkarze Lechii są za starzy

   by osiągnąć dobre przygotowanie fizyczne. wymierna może być tylko analiza młodych

   • 4 0

  • BKS jest tylko jeden Białostocki Klub Sportowy (1)

   No nie cały My mamy z was bekę

   • 1 2

   • taaaaa moze bialoruski

    • 0 0

 • niedługo w klubie zostanie sam Stokowiec (4)

  • 77 14

  • 100kowiec (2)

   • 3 7

   • i 10kbaranów...na trybunach (1)

    • 3 3

    • też prowdo!

     • 2 1

  • I zgasi światło

   • 3 1

 • (5)

  Czy poprzednicy przeprowadzali badania?

  • 83 1

  • poprzednik jako trener przygotowania fizycznego dobrze ich przygotował (1)

   • 22 0

   • Znakomicie, przyszedł Stokowiec i stracili parametry szczególnie ten odpowiadający za "mam wszystko w poważaniu"

    • 10 2

  • Ostatnio w bbc sport pisali (2)

   Adam Owen: Wales fitness coach on eight months as a Polish top-flight boss
   By Matt Davis
   BBC Sport
   21 March 2018
   Czy są jeszcze jakieś pytania?

   • 8 1

   • W BBC pisali, że znowu derby dla Lechii. (1)

    • 22 5

    • "znowu"? kto by pomyślał, że każde derby Trójmiasta są tak uważnie śledzone przez BBC - jednak Trójmiasto to jest potenga!

     • 4 3

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz Lechii

Śląsk Wrocław
19 lipca 2024, godz. 20:30
HIT
37% Śląsk Wrocław
24% REMIS
39% Lechia Gdańsk

Ostatnie wyniki Lechii

26 maja 2024, godz. 15:00
9% Miedź Legnica
17% REMIS
74% LECHIA Gdańsk

Relacje LIVE

Najczęściej czytane