• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Lechia Gdańsk rozważała przeprowadzkę, ale zostaje na Stadionie Energa

Jacek Główczyński
29 kwietnia 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 

Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk ze względów oszczędnościowych oraz z uwagi na to, że sezon ekstraklasy ma zostać dokończony meczami bez udziału publiczności rozważała przenosiny na u. Traugutta. Ostatecznie ze względów bezpieczeństwa zostaje na Stadionie Energa Gdańsk Lechia Gdańsk ze względów oszczędnościowych oraz z uwagi na to, że sezon ekstraklasy ma zostać dokończony meczami bez udziału publiczności rozważała przenosiny na u. Traugutta. Ostatecznie ze względów bezpieczeństwa zostaje na Stadionie Energa Gdańsk

Lechia Gdańsk w dobie pandemii koronowirusa szuka oszczędności. Skoro rozgrywki ekstraklasy mają kontynuowane meczami bez udziału publiczności, to sondowano możliwość gry na stadionie przy ul. Traugutta. Ostatecznie zdecydowano, że biało-zieloni nadal rozgrywać będą spotkania ligowe na Stadionie Energa Gdańsk. Kluczowe miały okazać się względy bezpieczeństwa.Piotr Stokowiec przewidział, ile potrwa izolacja. Wywiad z trenerem Lechii GdańskJeśli wszystkie mecze do końca sezonu będą rozgrywane bez publiczności, Lechia Gdańsk powinna grać mecze domowe na:

W trakcie sezonu Lechia Gdańsk trenuje na obiektach Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Traugutta. tam też ma wrócić 4 maja, kiedy zajęcia będą dozwolone maksymalnie dla 6 osób równocześnie. Na Stadion Energa Gdańsk biało-zieloni wchodzą tylko na mecze ekstraklasy.

- Stadion przy Traugutta 29 spełnia wszystkie wymogi dotyczące rozgrywek w ekstraklasie. Murawa podlega bieżącemu utrzymaniu, trybuny są na bieżąco konserwowane. Jeżeli będzie taka potrzeba, jesteśmy w każdej chwili gotowi do uruchomienia tego obiektu - deklaruje Leszek Paszkowski, dyrektor GOS.
I Lechia, szukając oszczędności, rzeczywiście rozważała przenosiny z Letnicy do Wrzeszcza na mecze, które mają odbyć się po wznowieniu rozgrywek ekstraklasy, co ma nastąpić 29 maja.

- Potwierdzam, że w związku z obecną sytuacją zarząd Lechii Gdańsk sprawdził możliwości i koszty ewentualnego rozgrywania meczów na stadionie przy ul. Traugutta. Z wielu względów, a zwłaszcza ze względów bezpieczeństwa, zarząd Klubu podjął decyzję o dalszym rozgrywaniu meczów po wznowieniu rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy na Stadionie Energa Gdańsk - przyznaje Arkadiusz Bruliński, dyrektor Działu Komunikacji i Marketingu, a zarazem rzecznik prasowy Lechii Gdańsk.

Stadion Energa Gdańsk na razie bez murawy. Zobacz, jak wyglądaTylko z pozoru bezpieczeństwo przy meczu bez widowni na różnych stadionach jest podobne. Marcin Samsel, specjalista ds. bezpieczeństwa imprez masowych, wykładowca WSAiB Gdynia, który na Letnicy pracował m.in. przy zabezpieczeniu Euro 2012, potwierdza, że ten aspekt znacznie łatwiej zrealizować na Stadionie Energa niż przy Traugutta.

- Takie tłumaczenie w pełni do mnie trafia. Decyduje o tym przede wszystkim położenie stadionu oraz łatwość do niego dostępu do kibiców. Niezależnie, gdzie będą rozgrywane mecze, a na pewno podczas derbów Trójmiasta, policja zachowa wzmożoną czujność. Jednak nie chodzi tylko o powstrzymanie kibiców, którzy ewentualnie chcieliby wtargnąć na stadion, aby zakłócić mecz, ale nawet o takich, którzy chcieliby wejść, aby po prostu zobaczyć grę. Przeciwdziałanie tego typu zachowaniom na Letnicy jest łatwiejsze niż we Wrzeszczu - mówi Marcin Samsel.
Jednak nie tylko chodzi o to, aby niepowołane osoby nie dostały się na stadion. Równie ważny aspekt dotyczący bezpieczeństwa jest związany ze sprawami sanitarnymi.

- Na Traugutta jest mniej szatni niż na Stadionie Energa, trudniej zorganizować bezkolizyjne między drużynami wejście i wyjście z obiektu, czy dojście do szatni bądź na boisko. A przecież takie same restrykcje sanitarne dotyczyć będą sędziów. To wszystko zdecydowanie łatwiej zorganizować i zabezpieczyć na większym, bardziej nowoczesnym obiekcie - dodaje Samsel.

Nowa propozycja kompromisu w sprawie obniżek w Lechii Gdańsk. Jeden piłkarz na kwarantannieZarówno obiekt przy ul. Traugutta, jak i Stadion Energa Gdańsk należą do miasta. Z tą tylko różnicą, że pierwszym obiektem zarządza Gdański Ośrodek Sportu, a drugim spółka Arena Gdańsk Operator. To z tymi podmiotami Lechia rozmawia o obniżce opłat za użytkowanie. Ile dokładnie? Klub nie zdradza.

- W tej sprawie ewentualnych zmian warunków finansowych użytkowania stadionu jesteśmy w bieżącym kontakcie z zarządem klubu - zapewnia dyrektor Paszkowski.
Największym obciążeniem finansowym, jeśli chodzi o obiekty, jest dla Lechii jednak korzystanie ze stadionu na Letnicy. Nieoficjalnie mówi się, że nowa umowa odnośnie zobowiązuje klub to opłat w wysokości około 5,8 mln zł za sezon.

- Stadion T29 nadal pozostanie bazą treningową Lechii Gdańsk. Klub ponosi jedynie koszty wynikające z faktycznego wykorzystywania bazy treningowej, więc sprawa jest bardzo prosta - co oznacza, że jeśli nie korzystamy z bazy treningowej, nie ponosimy opłat. W przypadku AGO, zarządcy Stadionu Energa Gdańsk, prowadzimy rozmowy i negocjacje, których treść z uwagi łączące nas umowy, objęta jest tajemnicą handlową - zastrzega się dyrektor Bruliński.

Harmonogram "odmrażania sportu". Co i kiedy będzie otwierane?To oznacza, że bez względu na to, czy sezon 2019/20 już do końca będzie kontynuowany bez udziału publiczności, czy też w pewnym momencie kibice będą mogli wejść na obiekt, Lechia grać będzie na Stadionie Energa Gdańsk.

W sezonie zasadniczym biało-zielonych czekają jeszcze dwa spotkania u siebie, w tym w  pierwszym w kolejce po wznowieniu rozgrywek, która ma być rozgrywana od 29 do 31 maja, czekają ich derby Trójmiasta i starcie z Arką Gdynia.

W drugiej części sezonu w zależności od zajętego miejsca oraz przypisaniu do grupy mistrzowskiej bądź spadkowej Lechia rozegra 3 lub 4 mecze u siebie.

Możliwy jest także na Letnicy mecz w ramach półfinału Pucharu Polski. Jednak z kim, i gdzie zmierzą się biało-zieloni, rozstrzygnie losowanie, które ma się odbyć po zakończeniu półfinałów, co jest planowane na 25 maja.

Tabela po 26 kolejkach

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Legia Warszawa 26 16 3 7 54:26 51
2 Piast Gliwice 26 13 4 9 28:25 43
3 Cracovia 26 13 3 10 35:25 42
4 Śląsk Wrocław 26 11 9 6 34:29 42
5 Lech Poznań 26 11 9 6 45:25 42
6 Pogoń Szczecin 26 11 8 7 27:23 41
7 Lechia Gdańsk 26 10 8 8 32:33 38
8 Jagiellonia Białystok 26 10 7 9 35:35 37
9 Raków Częstochowa 26 11 3 12 32:37 36
10 Wisła Płock 26 10 6 10 32:41 36
11 Zagłębie Lubin 26 9 6 11 41:40 33
12 Górnik Zabrze 26 8 9 9 34:36 33
13 Wisła Kraków 26 9 4 13 33:38 31
14 Korona Kielce 26 7 5 14 15:30 26
15 Arka Gdynia 26 6 7 13 22:37 25
16 ŁKS Łódź 26 5 5 16 25:44 20
W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Po 30 kolejkach nastąpi podział na grupę mistrzowską i spadkową, a w każdej zagra po 8 drużyn. Wszystkie punkty zostaną zaliczone, a w drugiej fazie w obu grupach każdy zagra z każdym, ale już bez rewanżów.
Z ekstraklasy zdegradowane zostaną 3 ostatnie drużyny. Mistrz Polski zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów, a dwie kolejne drużyny w eliminacjach Ligi Europy.
Tabela wprowadzona: 2020-03-10

Wyniki 26 kolejki

 • Zagłębie Lubin - LECHIA GDAŃSK 4:4 (2:3)
 • ARKA GDYNIA - Wisła Płock 1:2 (0:1)
 • Górnik Zabrze - Cracovia 3:2 (1:1)
 • Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
 • Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin 0:0
 • Wisła Kraków - Lech Poznań 1:1 (1:1)
 • Legia Warszawa - Piast Gliwice 1:2 (1:1)
 • Korona Kielce - ŁKS Łódź 1:0 (0:0)

Kluby sportowe

Opinie (127) ponad 10 zablokowanych

 • (10)

  Czy sport musi się kręcić wokół piłki nożnej. Ja rozumiem, że jest najpopularniejsza, ale czy warto pieniądze publiczne na to przeznaczać? Piszę to przy okazji tego artykułu, bo mi się przypomniało jak bardzie władze mojego miasta dofinansowują skórokopów. A mamy tyle innych dyscyplin i utalentowanych drużyn i sportowców...

  • 68 42

  • (7)

   Piłka nożna jest najbardziej powszechna i ma najlepszy zasięg marketingowy

   • 23 12

   • (6)

    Święte słowa. Piłka nożna promuje najbardziej Miasta. Tym bardziej promuje np Finał Ligii Europy który się odbędzie w Gdańsku i który będzie oglądać przed tv z 200 mln ludzi to jest właśnie promo Gdańska

    • 23 12

    • Naprawdę widok zamaskowanych d**ili z racami promuje miasto? Wśród bydła chyba. (3)

     • 14 11

     • ta "druzyna" zasługuje co najwyzej na boisko SP a nie stadion (1)

      stadion marnuje się właśnie przez ich obecność... zamiast tego można organizować masę innych ciekawszych imprez niż parzenie się na żenującą kopaninę bez składu i ładu...
      jakie korzyści miasto ma z tego tytułu? żadnych. tylko kasę ładuje jak w studnię bez dna... no i spłaca jeszcze 20lat budowę stadionu! Lechia powinna zapracować na "awans" na stadion a nie na odwrót... same wymoczki i głąby tam grają... WSTYD

      • 8 3

      • co ty tam wiesz

       na szczęście nie ty decydujesz. taki podział był, jest i będzie... bo jak już wspomniano, wydatki i zarobki również w sporcie regulują prawa ekonomii

       • 1 6

     • To są odpowiedzialni ludzie. Oni przynajmniej nie roznoszą zarazków i wirusów.

      • 0 1

    • Polska piłka klubowa jest raczej antyreklamą na arenie międzynarodowej. (1)

     • 9 2

     • najpierw wyniki potem kasa... jak wszedzie na swiecie

      a nie kasa a potem wyniki :))))))))) weź najpierw zaplac za robote a potem ja odbieraj - powodzenia :)))))))))))))))

      • 1 0

  • Świadomy wyborca (1)

   Dlaczego dwie firmy zarządzają stadionami miejskimi?

   • 4 1

   • :)

    gdyby wpuścić kibiców teraz na cały stadion wg wytycznych covid-19 tj co 2metry to nie byłoby nikogo tam widać :))))))))))))))))))))))))))

    • 0 1

 • Danziger (11)

  Szkoda. O "powrocie do domu" mówiłem już 2 lata temu. Słaba frekwencja i wysokie opłaty dla stadion operatora to po prostu skandal. Znam całą rzeszę kibiców, którzy woleliby chodzić na mecze do Wrzeszcza. Mam nadzieję, że prędzej czy później wszyscy tam się spotkamy.

  • 92 30

  • pitolisz (3)

   to tak jak byś teraz wrócił do swojego starego samochodu który sprzedałeś 10 lat temu. Chiałbys teraz cofnąć się i przesiąść to tego grata ?

   • 21 21

   • (2)

    Eidać nigdy nie byles na meczu na Traugutta.

    • 17 3

    • Gdingen Gotenhafen

     Nasza arka powinna wrócić na korty. Znam całą rzeszę kibiców, którzy tam woleliby chodzić. Aha śledziu: stadion przy Traugutta to nie jest Wrzeszcz, tylko inna dzielnica.

     • 3 5

    • Ale po co taka gadka

     Większość była na T29 i jest na Letnicy.

     • 0 0

  • prędzej, czy później to każdy trafi do piachu (2)

   można w to wierzyć lub nie ale wizerunkowo przejście na T jest nieopłacalne i nawet dla 1000 osób będą grać na SE

   • 9 4

   • "prędzej, czy później to każdy trafi do piachu" - Nie prawda (1)

    Zresztą druga część powiedzonka: " Na świecie tylko dwie rzeczy są pewne - podatki i śmierć" też nie jest prawdą.

    - Dariusz Salamon.

    = Są ludzie, którzy nigdy nie umrą. I nie jest to żart.

    • 0 1

    • Myślisz o szeregowym pośle ?

     • 5 2

  • hau hauhau.

   ty chyba mówisz o swolm domu w Osi. Dreznie.

   • 3 7

  • nie ma gospodarza poprostu (1)

   -kasa ucieka na boki...
   mozna by zorganizowac 2 razy w msc koncert jakis fajny ,mozna by bylo gielde samochodowa na parkingu,jakis rynek starociami ,sprzetem sportowym ,ale po co...

   • 11 2

   • Kocham te domorosłe pomysły

    No dobra, załóżmy, nie ma u nas gospodarza i koncerty by pomogły.
    To dlaczego nie ma koncertów 2x/msc ani w Poznaniu, we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie itp? Może to jednak tak nie działa?

    • 0 0

  • ,,Dom,, został sprzedany.Lechia nie ma swojego własnego stadionu.

   • 0 0

 • Smutne (9)

  To tylko potwierdza jak głupią decyzją było postawienie tak dużego stadionu za pieniądze podatników.

  • 85 23

  • (4)

   To tak samo głupie jak kupowanie za naszą kasę maseczek i sprzedawanie ich nam na poczcie

   • 19 5

   • I zapłacenie kupy kasy za najdroższy samolot transportowy (3)

    A można było to przywieźć dwoma tańszym samolotami i jeszcze by zostało na testy .
    Piar musi działać . Propaganda PRL- bis .
    Czuję się jak w Korei Płn.
    Po co zwiększać koszty jeśli poziom bezpieczeństwa jest taki sam przecież piłkarze i sędziowie nie będą siebie unikać na stadionie .
    A kibiców i tak nie będzie . Tylko wybory będą organizowane A kto będzie liczył głosy jak z ochroną danych osobowych A jeśli ja będę chciał sprawdzić na kogo głosowałem? Na PiS nikt nie głosuje A ciągle nami rządzą czy nie jest jak za komuny ?

    • 17 3

    • (1)

     Mozna było wykorzystać stojące samoloty lotu, w końcu to państwowa firma, a ludzie tam obecnie w większości się nudzą, a z tych nudów wola się kłócić czy pilotom należy się za nic nie robienie 9tys czy nie należy.

     • 7 1

     • Samoloty Lotu (Dreamlinery 787) latają regularnie do Chin po sprzęt medyczny.

      • 2 0

    • Na PIS nie głosują tęczowy lgbt po st ko muchu w zabetonowanym przez rządy budynia potologicznym Gdańsku.Najnowszy Sondaż PIS 53 % po tologia 17%.I wszystko w temacie.

     • 4 12

  • duży stadion? na 40 tysi duży stadio (2)

   z jakiej wioch wylazłeś śledziu

   • 9 9

   • Jak widać duży, skoro nie potraficie go zapełnić nawet w połowie.

    • 12 2

   • Ile razy został w całości wypełniony na meczu Lechii w przeciągu tych 9 lat > ?
    odpisze boś za głupi żeby samemu to znaleźć - ani razu !

    ile wynosi średnia frekwencja na sezon ?
    nigdy nie przekroczyła nawet 20tys czyli polowy pojemności stadionu.

    • 9 3

  • Stadion jest na tyle duży, że można wpuścić kibiców podczas pandemii.

   Przy tej frekwencji, zachowując odstępy zalecane przez mz, spokojnie można usadowić kibiców na całym stadionie przy zachowaniu bezpiecznej odległości.

   • 3 0

 • Tych paru kibicow lechii (20)

  Śmiało zmieści się w dwóch bramach bursztynowego nocnika. Wracajcie na waszego towarzysza, Traugutta! Tam cała wasza historia. Łącznie z milicyjna Olimpia.

  • 56 55

  • Drewniana trybuna na stadionie miejskim (7)

   Czyli na Traugutta. Śmiało pomieści liczne rzesze kibiców miejscowej drużyny.

   • 13 9

   • Ta drewniana trybuna ma więcej lat historii niż Twój klub (5)

    • 16 6

    • No (4)

     Sam Forster tam przemawiał. Macie się czym chwalic.

     • 8 1

     • to jest historia 1000 letniego miasta, a czym wy możecie się chwalić (3)

      • 9 9

      • mamy korty

       • 7 5

      • Chyba 1000letniej (1)

       Rzeszy

       • 10 5

       • Gdynia/Gdingen i pod innymi nazwami,

        chyba była dłużej pod panowaniem Niemiec/Prus/Rzeszy niż Gdańsk/Danzig?

        • 0 0

   • Zajmij się lepiej spadkiem śledzioklubu niż trybunami innych drużyn.Aha trytko w gdyni do wzięcia pasuje do siemaszki jak ulał.

    • 6 8

  • Towarzysza Traugutta? A ty cymbale znasz historię? (4)

   • 8 4

   • Kosciol chce Go wyniesc na oltarze... (3)

    Romuald Traugutt przyjal dowodzenie Powstaniem Styczniowym w momencie gdy zryw nie mial szans powodzenia. Zostal powieszony. Kosciol chce uczynic go ,,blogoslawionym'' a ty Go nazywasz ,,towarzyszem!?

    • 6 3

    • Traugut źle się kojarzy przez banknot 100 zł (2)

     Samą postać jest godnym obrazem polskiego patriotyzmu. Co do rozgrywania meczów to jest szwindel kibiców i tak nie będzie- bylo by to największą głupotą w obecnej sytuacji wpuszczać kibiców na stadion. Gdyby stadion NSR w Gdynii miał naturalną nawierzchnię dla Arki lepiej byłoby tam rozgrywać mecze ale tak nie jest .

     • 6 0

     • (1)

      Na 100 był Waryński, Traugutt chyba na 20

      • 0 0

      • Tak Tarugutt był na 20 zł - widać jak nisko go cenili

       Na dzisiaj to 2 gr cienko .

       • 0 0

  • Romuald Traugutt był Dyktatorem Powstania Styczniowego!!! ty durniu bity w ciemię!!! Nie żadnym towarzyszem! (3)

   Zamordowali go rosjanie, a ty tłuku naucz się czytać i czytaj historię Polski - co mówi ci Pan Goły z Bałtyku, który Lechii raczej nie lubi...

   • 8 2

   • Mogles jeszcze sam sie nazwac Ekscelencja, nie hamuj sie. (1)

    • 0 3

    • Nie wystarczy byc przeciwko....

     Sledz czy beton - wspolna mamy historie. Lechia to jest Lwowski klub ale jak tak slabo bedziecie znali historie, to Wasze dzieci powiedza, ze Lechia z Ukrainy pochodzi... Robicie naprawde fajne oprawy - patriotyczne, wzruszajace. Beda mialy jeszcze wiekszy wymiar jesli bedziecie rozumieli sens tych opraw. Zwlaszcza, ze zbliza sie 100 lecie Bitwy Warszawskiej. Wiec nie moze byc takich wpadek jak z Trauguttem.

     • 0 0

   • Ta

    17 lat był oficerem Armii Carskiej itd

    • 0 3

  • "Towarzysz" Traugutt (2)

   nieuku dowodził Powstaniem Styczniowym. No ale takim "patriotom" jak ty to się wszystko kojarzy z komuną.

   • 1 0

   • Carski oficer

    Bolek tamtych czasów

    • 0 3

   • Jak glosniej krzyczysz to nie znaczy, ze masz wiecej racji!

    W czasach carskich podchorazowie idac do powstania dostawali urlop... I trzeba byc kompletnym i...ta aby nazwac Traugutta ,,Bolkiem''. Patriotyzm pochodzi od slowa ,,pater'' - ojciec. Wiec jak pilnujesz honoru ojca (dziadka, pradziadka) skoro nie znasz Jego historii?

    • 1 0

 • Taaa, względy bezpieczeństwa (5)

  wiadomo że chodzi o układy biznesowo-koelżeńskie ze spółkami miejskimi, które po wpompowaniu w Lechię (a właściwie w spółki użyczające stadion Lechii) rocznie prawie 10 mln z pieniedzy podatników nie chcą dopuścić do tego, żeby stadion stał się pusty (nie tylko z powodu braku kibiców ale braku nawet jednej drużyny). To byłaby wizerunkowa klapa. Tym stadion stąłby się obiektem po którym można co najwyżej oprowadzać wycieczki. W ten sposób zamknęłaby się neispełna 10-letnia legenda i historia tego obiektu, który mozna by juz zburzyć. J awiem że w miarę nowy, może i ładny ale absolutnie nie przystajacy do potrzeb społeczności. Jedna impreza na 2-3 lata wypełniajaca stadion - trzeba być pragmatycznym, to nie ma ekonomicznego sensu bycia.
  Ale jak wspominałem spółek miejskich które się upasły na stadionie jest conajmniej kilka i nie po to transferowane są tam pieniądze za pośrednictwem klubu, żeby nagle pozwolić na wyprowadzkę klubu, bo w imię czego wtedy bedzie się transferować kasę dla swoich Ryśków?

  • 68 5

  • (3)

   To tak jak z portem centralnym nikomu nie potrzebny a będzie budowany.. życie

   • 9 7

   • Bedzie połączenie przez przekop wiślany za 4 mld. A w międzyczasie pisorki skupują po obnizce enrge za 2,7 mld.

    • 4 3

   • Ze stadionem racja, natomiast co do portu to jest akurat potrzebny bo kończą się tereny rozwojowe portu północnego. (1)

    • 3 2

    • z portem centralnym

     jemu chyba chodziło o to duże lotnisko w PL ?

     • 2 0

  • dokładnie

   ten obiekt na warunki 3miasta powinien oscylować w granicach 25-28 tysięcy pojemności. różnica byłaby taka, że nie odbył by się tu ćwierć finał między Niemcami i Grekami w 2012 podczas ME i nikt by z tego powodu nie płakał.

   • 1 1

 • bilety po 10 nakupione (1)

  już by się chciało wrocic pokibicowac

  • 9 8

  • Dla tych co po dychu

   Będą ekrany pod stadionem. Następnego dnia, po meczu!

   • 7 2

 • Piłka nożna dla kibiców!!! (1)

  • 16 6

  • niech grają na orliku

   • 6 2

 • Teraz jak Lechia będzie grała bez kibiców to mandziaro poda tylko 3 tysiące kibiców

  • 22 10

 • Sztuka negocjacji (3)

  Organizacje EURO 2012 przyznano Ukrainie i Polsce aby poszerzyc futbolowa strefe wplywow. Nowy Stadion mial sie stac poczatkiem lepszego futbolu w Polsce. Poziom nie wzrosl, wiec spokojnie mozna wrocic na T-29 i poczekac az Energa ....zaproponuje promocyjna stawke.
  A jak nie to rozgrywki sezonu 2020/21 klubu B- klasy. Wtedy to beda tlumy!

  • 18 8

  • Maść na ból d*py śledzia, wszystko duża litera (2)

   Ale widać ze śmierdząca szprotka

   • 3 10

   • (1)

    po prostu gośc mysli i widzi co sie dzieje a nie sni o wielkiej lechii bo ktos tak powiedział mu w gazecie.

    • 4 2

    • Tak wielkie kluby trójmiasta

     Które nie mają żadnego mistrzostwa Polski ale są wielkie .
     Piłka nożna dla młodzieży z pomorza A nie dla najemników którzy tylko doją budżet miasta A wyników nie ma .
     Szkoda kasy

     • 2 0

 • powolutku powoli i na Trauguta zaczniemy od A klasy (3)

  • 39 8

  • My na kortach, zaraz rysiu się nie zgodzi

   • 1 0

  • Od 4 ligi

   • 1 1

  • Przecież wasz stadion na Ejsmonda zaorany, więc gdzie się pchasz na Traugutta.

   Co? Z Bałtyku już was też wywalają?

   • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższy mecz

16 grudnia 2023, godz. 20:00
29% Motor Lublin
34% REMIS
37% LECHIA Gdańsk

Ostatnie wyniki

Chrobry Głogów
89% LECHIA Gdańsk
4% REMIS
7% Chrobry Głogów
68% LECHIA Gdańsk
22% REMIS
10% Miedź Legnica

Najlepiej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Lechii

Imię i nazwisko Typ. Pkt. Skuteczność
1 Piotr Matusiak 19 38 63.2%
2 Mirosław P. 19 34 57.9%
3 Tomek Marcinkowski 19 34 57.9%
4 Grzegorz Szlachcikowski 19 33 57.9%
5 Rafał Kowalczyk 19 33 57.9%

Relacje LIVE

Najczęściej czytane