Wiadomości

Lechia - Polonia II przechodzi do historii?

Wtorek 14.00. Ultimatum Pomorskiego ZPN było stanowcze jak nigdy dotąd. Albo Lechia-Polonia przedstawi dokumenty (czytaj listę zawodników), które potwierdzą gotowość zespołu rezerw do występów w IV lidze, albo ten wątek działalności gdańskiej spółki przejdzie do historii...

- W poniedziałek, przed 20 członkami zarządu, Mariusz Popielarz oświadczył, że na drugi dzień, do drugiej po południu, poinformuje nas, co z rezerwami - mówił prezes Henryk Klocek. - Jestem do dyspozycji klubów, więc czekałem w okręgu. Nadaremnie. Nawet nie przyszedł powiedzieć, że nie dał rady. Pewnie wstyd mu było. Mówiąc szczerze, spodziewaliśmy się tego. W środę będziemy czekać w sprawie III ligi.

Po 18 z 34 kolejek "biało-zieloni" zajmują ostatnią, 18. pozycję. W ich dorobku są tylko 3 punkty. Jesienią Lechia-Polonia II została ukarana dwoma walkowerami, toteż wyniki wszystkich gier z jej udziałem zostaną anulowane. Zyska na tym tylko pokonany przez gdańszczan Jantar, awansując z 15. na 13. miejsce.

Opinie (4)

 • Kabaret w Lechii-Polonii trwa

  Mięliśmy nadzieję, że farsa w L-P zakończyła się, jednak nie doceniliśmy „wesołka” jakim jest Mariusz Popielarz. Na hasło ww. obywatela „wiosna nasza premia wasza” część zespołu L-P stawiła się przed drzwiami klubowej kasy po odbiór zaległości. Jakież było zdziwienie piłkarzy gdy u progu powitał ich tryskający humorem z twarzą nie skażoną myśleniem „SuperMario” i obwieścił, że zapomniał wziąć klucza od klubowej kasy. Lecz nie chcąc psuć zupełnie nastroju zawodników na zakończenie swojego występu dodał „ Panowie gramy o awans, i zapraszam do kasy za tydzień”.
  Ale widocznie piłkarze L_P nie są jedynymi, którym Mario "gra na nosie" dołączył do nich również prezes Klocek, który czekał, czekał i sie nie doczekał.

  p. prezesie Klocek głowa do góry Mario dał cynk, że jutro przyjdzie do pana więc niech pan czeka i sie nie załamuje w końcu i tak nic nie ma do roboty w PomZPN.

  • 0 0

 • jajcarz...

  Ileż to razy pan Popielarz obiecał swoim piłkarzom zaległe pieniądze i twierdził, że zaraz je załatwi. Zapraszał piłkarzy do siedziby klubu i cytuję : „Panowie zaraz wracam z pieniędzmi” i szpula za bramę. Czy możemy tu mówić o profesjonalizmie ?

  • 0 0

 • Popielarz nic sie nie stało ...

  chłopaki z Orła Jasień są gotowi do sezonu wpisz ich na listę i gramy, wiosna nasza :)))))))))).

  W prowadzeniu zespołu pomoze Ci działacz Orła Jurek ( ksywa -gruby Jurek ) przed wami takie numery sa do zrobienia , o których Heniek Klocek nie śnił ..

  • 0 0

 • wszystko sie ulozy!!!!!

  prawdziwy fan wierzy w swoj zespol nie ma rady na to zeby bylo inaczej
  wierze w to ze wystartuja i ze bedzie wszystko dobrze !!!!!
  zobaczycie wszystko sie ulozy!!!!!!
  nadal kochamy naszych przystojnych pilkarzy!!!
  trzymajcie sie jestesmy z wami!!!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »