Wiadomości

Lechia-Polonia się wzmacnia?

Lechiści pracują nad następnymi transferami i być może jeszcze w tym tygodniu zdążą zatwierdzić duet wychowanków Bałtyku, Błażeja Adamusa, który mógłby wypełnić lukę po lewej stronie II linii oraz bramkarza Michała Chamerę. - Na pewno nie będzie ceny zaporowej - oświadczył Henryk Filipiak, wiceprezes gdyńskiego klubu. - Dogadamy się, lecz pod warunkiem, że część pieniędzy za wypożyczenie otrzymamy z góry. Nikt nie lubi chodzić po sądach.

O bramkarza być może również będzie musiał postarać się Gryf. Łukasz Garstkowiak został wypożyczony do V-ligowego Celtiku Reda, zaś Adam Szymkowiak doznał właśnie kontuzji obojczyka. Nie wiadomo jeszcze jak groźnej, ale wiadomo, że Piotr Skiba sam zostać nie może.

Z pewnością nowych twarzy nie zobaczą kibice w Kościerzynie. Bordowi, nie zrażeni niewypałem z pozyskaniem Dominika Brandta, postarali się o Daniela Kolendę z Arki i dopytywali o innego arkowca, Sławomira Godlewskiego, który w tym sezonie spędził zaledwie 33 minuty na boisku (mecz Pucharu Ligi z Jagiellonią). Pochodzący z Tczewa napastnik - wobec wycofania drugiego zespołu "żółto-niebieskich" z klasy A - nie ma więc gdzie grać, ale na razie odejść z Gdyni nie może.

star.

III LIGA, GRUPA 2.
6. KOLEJKA (środa): 6. Lechia-Polonia - 5. Polonia (17.00, w poprzednim sezonie nie grali), 9. Gryf - 18. Flota (17.00, 3:0 i 0:4), 12. Kaszubia Lubiana - 15. Obra (17.00, 1:1 i 0:3), 4. Gwardia - 1. Warta (-), 11. Chemik Zawisza - 7. Unia (2:0 i 1:0), 2. Police - 19. Kaliski KS (5:0 i 3:0), 10. Chojniczanka - 14. Sparta (-), 16. Goplania - 13. Aluminium (-). Pauzuje: 8. Kotwica.

3. Amica II - 17. Astra (2:1 i 1:1) - przełożony na czwartek.Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane