Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 14%[37]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 85%[218]
 
16.11 sob
godz. 14:00
Rugby. Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 16:22, Budowlani Lublin - Arka Gdynia 29:19 Rugby. Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 16:22, Budowlani Lublin - Arka Gdynia 29:19 16 listopada 2019 (73 opinie)

Lechia Gdańsk uległa u siebie Ogniwu Sopot 16:22 (13:5) w ostatniej...

Trener

Jurij Buchało
ocena
2.70 (37 ocen)

Zawodnicy

Grzegorz Buczek
ocena
3.81 (43 oceny)
Milan Kossakowski
ocena
3.79 (39 ocen)
Igor Olszewski
ocena
3.79 (47 ocen)
Paweł Boczulak
ocena
3.76 (41 ocen)
Krzysztof Smoliński
ocena
3.71 (34 oceny)
Igor Górniewicz
ocena
3.70 (43 oceny)
Sebastian Stolarz
ocena
3.69 (35 ocen)
Maksim Malinin
ocena
3.59 (32 oceny)
Oleksandr Makar
ocena
3.59 (32 oceny)
Miłosz Bracik
ocena
3.55 (33 oceny)
Sebastian Kacprzak
ocena
3.45 (40 ocen)
Aleko Gigashvili
ocena
3.29 (35 ocen)
Robert Wójtowicz
ocena
3.26 (38 ocen)
Kewin Bracik
ocena
3.25 (36 ocen)
Michał Krużycki
ocena
3.25 (40 ocen)
Rafał Witoszyński
ocena
3.22 (41 ocen)
Marek Płonka
ocena
3.16 (38 ocen)
Rafał Lademann
ocena
3.13 (39 ocen)
Rafał Janeczko
ocena
3.03 (35 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adrian Adamiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Beśka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Dabkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Dobkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Galewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Gardziewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Grynder
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Kruszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andriej Kuzmienkow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Kwiatkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Lebiediew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kay Vincente Minkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Muchlado
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Narwojsz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olaf Niespodziany
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nika Panchulidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Pawłowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Popławski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dmytro Prodeus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rymon-Lipiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Szymanowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Wesołowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Witulski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Wójcik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Zdun
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Zieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.06 (nd) godz.14:00 Juvenia Kraków typuj LECHIA Gdańsk
13.06 (nd) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 33:29 Awenta Pogoń Siedlce
30.05 (nd) godz.13:00 OGNIWO Sopot 52:27 LECHIA Gdańsk
23.05 (nd) godz.17:00 LECHIA Gdańsk 21:52 Master Pharm Łódź
16.05 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 25:21 LECHIA Gdańsk
01.05 (sob) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 25:0 walkower Edach Budowlani Lublin
11.04 (nd) godz.12:50 Orkan Sochaczew 29:29 bez publiczności LECHIA Gdańsk
03.04 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 12:13 bez publiczności Skra Warszawa
27.03 (sob) godz.13:30 LECHIA Gdańsk 33:21 bez publiczności Sparta Jarocin
06.03 (sob) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 29:13 bez publiczności LECHIA Gdańsk

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 17 15 0 2 566:254 72
2 Master Pharm Łódź 17 14 1 2 564:235 68
3 Skra Warszawa 17 13 0 4 522:339 59
4 Orkan Sochaczew 17 8 2 7 457:364 46
5 Awenta Pogoń Siedlce  17 7 1 9 496:389 43
6 LECHIA GDAŃSK 17 7 1 9 428:461 41
7 Edach Budowlani Lublin 17 7 0 10 392:416 36
8 ARKA GDYNIA 17 5 0 12 359:595 25
9 Juvenia Kraków 17 4 1 12 305:517 24
10 Sparta Jarocin 17 2 0 15 239:776 8

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 17 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Awenta Pogoń Siedlce 33:29 (8:7)
  • Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT 34:17 (22:5)
  • Sparta Jarocin - ARKA GDYNIA 18:13 (8:7
  • Edach Budowlani Lublin - Master Pharm Łódź 7:16 (7:13)
  • Juvenia Kraków - Skra Warszawa 29:45

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Aktualna kadra Lechii